Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.698
Cevap
19
Favori
87.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6.0 gelinceye kadar telefon eskir
  • Telefonunun kastigini sanmiyorum. Video koyabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon G7 kadar talep görmedi sanırım. Kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. G7 den geçmeye değer mi sizce.
  • CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    ben aldım pişman oldum.. tekrar g7 aldım.. yazılım sorunu vs. can sıkıyor.. aralarında öyle uçurum da yok.. bence kesinlikle değmez.. 1400 tl gibi satılıyor ama ederi max 1000-1100 tl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

ben aldım pişman oldum.. tekrar g7 aldım.. yazılım sorunu vs. can sıkıyor.. aralarında öyle uçurum da yok.. bence kesinlikle değmez.. 1400 tl gibi satılıyor ama ederi max 1000-1100 tl..

Sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

Telefonunun kastigini sanmiyorum. Video koyabilir misiniz

Hocam video koyamam ancak ciddi manada kasma var. İnanmayabilirsiniz ancak bende hayal kırıklığına uğradım bu durumda. Hani g7 nin özelliklerinin nerdeyse 2 katı ve g7 mis gibi akıcı iken G8 çok daha iyi olur diyorsunuz ama durum öyle değil. Optimizasyon sorunu var ciddi manada. Mesela chrome â giriyorsunuz ve ana menüye dönmek için tuşa bastığınızda resmen kağnı gibi kasarak geliyor bazen 2 3 sm yi bile buluyor. Sonrasında klavye de baya baya kasıyor. Bildirim panelini söylemiyorum bile oda aşağı insem mi inmesem mi diye düşünüyor resmen.

• Merhabalar,

G8 çift sim kartlı mı ?Hepsiburada yorumu o şekilde demiş, hatta ikinci sim kart sadece 2g destekliymiş. Yorumu da pek olumlu, cihaz akıyor diyor.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    çift sim yok.. girişin biri sim kart, diğeri sd kart için.. daha takılan yere denk gelmemişler onlar..

yoruma baktım.. eleman baya sallamış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 7 Ocak 2016; 14:27:26 >
  • 2 aydir G8 kullaniyorum. Hic bir kasma falan yok.Hanim samsung 5 neo secti ben g8. G8 samsung 5neodan cok daha iyi telefon. Bilmiyorum ben cok memnunum. Su ana kadar hic bir olumsuz yanini gormedim
  • Bu telefonun tipini gerçekten sevmiştim. Güzel bir cihaza da benziyor. Ama yorumlar kafa karıştırıcı. Kasıyor ve kasmıyor diyen arkadaşlar video paylaşabilir mi?
  • İki haftalık G8 kullanıcısı olarak gayet memnunum,bikere cihaz çok klas.Arayüz,ekran,kamera vs fazlasıyla tatminkar,ileride güncellemelerle dahadaiyi olacaktır çünkü o kapasiteAlacaklara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
  • MYAYBY M kullanıcısına yanıt
    Hocam sizdede chrome da iken ana menüye döndüğünüzde bir kasılma oluyormuş veya donanım haber mobilde kasma oluyor mu?

• Şu ana kadar hiç karşılaşmadım,gayet akıcı.Dediğim gibi zamanla güncellemelerle daha iyi olacaktır,çünki cihazda o kapasite var.

• Selam
    Bende bugün bu telefonu inceledim ve baya hoşuma gitti ama alınır mı alınmaz mı kararsız kaldım yorumlar yüzünden kullanan arkadaşlar biraz yardımcı olursa sevinirim :)

• Sar değeri yüksekmiş heralde sorun olucak kadar yüksek mi lütfen yardımcı olun

• LegendZed L kullanıcısına yanıt
    baş 1.44 vücut 0,56

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 9 Ocak 2016; 18:26:05 >
  • Sırf sar değeri yüzünden soğudum telefondan ya

• Snapdragon 615 Lİ telefona bana göre 1400 tl verilmez.. 1100 tl gibi giriş yapsaydı alınabilir olurdu..
  • Konu dışı olabilir ama 1300 lira sınırında önerebileceğiniz telefon var mı?

• Bende o fiyat segmentinde pek çok telefona baktım,araştırdım(sar değeri dahil)eski iphone kullanıcısı olarak bu telefona yoğunlaştım aslında huawei aklımda yoktu,bu konulara kafa yoran bi arkadaşım etkili oldu iyikide olmuş,bugün olsa yine bu cihazı alırdım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.