Şimdi Ara

Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
16
Favori
31.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba konuşken karşılaştığın o cırıztı ve ufak patlama seslerini bende yaşıyorum 2 gündür bir çözüm bulabildin mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kryptox kullanıcısına yanıt
    Yer neresi
  • Merhabalar ben de iphone ile kullanıyorum, bahsettiğiniz uygulama ile sorunsuz çalışıyor. Gürültü engelleme, farkındalık gibi tüm fonksiyonlar uygulama ile ve uygulama üzerinden ayarlayacağınız kisayollar ile açılıp kapanabiliyor. Bugün güncelleme geldi onu yükledim mesela. Bt eşleşme süresi de mukemmel derecede. Arama geldiğinde kutudan çıkarttığım zaman hemen baglaniyor ve konuşmaya hazir oluyor.

• pleh P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Arkadaşlar selam bu kulaklığı almayı düşünüyorum.onerir misiniz? İnternette bir çok olumsuz yorum gördüm. Bunlar
    Kulaklığın sesinin en yüksekte bile az olduğu
    Kulağa tam oturmadığı bu sebepten düştüğü
    Huawei harici telefonlarda tam performanslı çalışmadığı
    Başkalarının zayıf olduğu
    Bu konularda yardımcı olcak varmı?

• Ozanede O kullanıcısına yanıt
    Xioami de kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. bağlantı da çok stabil kopma falanda yaşamadım.
    Daha önce airpods pro kullandım. Anc bir tık altında gibi. Baslar daha iyi ses kalitesi aynı. Ben çok memnunum. Özellikle kulaklık üstünden ses açma kapatma baya kullanışlı. Bunlar benim değerlendirmem tabi ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • igokkaya20 İ kullanıcısına yanıt
    Bende alıp Xiaomi cihazımda kullanacağım sırf kulak üstü fonksiyonları ve anc için alacağım yoksa elimde airpods 2 var ama android e bağlanma süresi falan çok geç. Daha önce iPhone kullanıcısı olduğumdan dolayı tatmin etmedi bağlanma süresi falan. Onun için freebuds pro ya geçeceğim. İş yerinde ve genellikle uçak seyehatlerinde kullanacağım. Söylendiği gibi sizin de kulağınıza oturmama veya düşme sorunları oluştu mu?

• RefBatu R kullanıcısına yanıt
    Ben öyle bi sorun yaşamadım gayet iyi oturuyor.düşme veya ciddi bir gevşeme olmadı.bağlantı hızı falan çok iyi

Teşekkür ederim biraz daha düşmesini bekliyorum :) daha doğrusu soğuk gümüşü kovalıyorum :)

• RefBatu R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim Bende geçen ay aldım kampanya ,puan vardı. Hepsiburadan 1150 civarına geldi artı hoparlör hediyesi.gümüş renk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igokkaya20 -- 9 Nisan 2021; 9:49:47 >
    İyi almışsın şimdi o kampanya 1399 TL.

• Arkadaşlar kulaklığı almış bulunmaktayım. Alicak arkadaşlar için kullanım deneyimimi anlatayım. Kulaklığı mi10t proda kullanıyorum.
    Ses düzeyi ve kalitesi gerçekten çok iyi
    Aktif gürültü engelleme çok iyi çalışıyor.
    Farkındalık modu çok iyi çalışıyor.
    Bağlantıda problem yaşamıyorum.hemen bağlanıyor.
    Konuşma sırasında herhangi bir problem yaşamadım şuana kadar.
    Şarj süresi gayet iyi gidiyor.

Gelelim su kulak uyum testine bütün uçları kullandığım halde testi geçemedim. Ayrıca kulaklık bir süre sonra kulaktan dusecekmis hissi veriyor. Daha 1 kere düştü. Ama arada bir düzeltme ihtiyacı duyuyorum. Bence kulakta durma konusunda sıkıntısı var.
    Diğer bir sıkıntısı kutusundaki kapak oynuyor. Ve bence can sıkıcı bir durum.
    Bu konularda internette birsuru yorum gördüm. Ayrıca Huawei iade konusunda sıkıntı çıkartıyormus. Pandemiyi bahane gösterip iade almıyormuş.
    Bir diğer sıkıntısı ise arabayla kasisli yerlerden geçerken yada gemi sallanırken bir cızırtı oluyor. 2 kere yaşadım bu durumu
    Bu tarz sıkıntıları olan varsa yazabilir mi

• Arkadaşlar kulaklığı almış bulunmaktayım. Alicak arkadaşlar için kullanım deneyimimi anlatayım. Kulaklığı mi10t proda kullanıyorum.
    Ses düzeyi ve kalitesi gerçekten çok iyi
    Aktif gürültü engelleme çok iyi çalışıyor.
    Farkındalık modu çok iyi çalışıyor.
    Bağlantıda problem yaşamıyorum.hemen bağlanıyor.
    Konuşma sırasında herhangi bir problem yaşamadım şuana kadar.
    Şarj süresi gayet iyi gidiyor.

Gelelim su kulak uyum testine bütün uçları kullandığım halde testi geçemedim. Ayrıca kulaklık bir süre sonra kulaktan dusecekmis hissi veriyor. Daha 1 kere düştü. Ama arada bir düzeltme ihtiyacı duyuyorum. Bence kulakta durma konusunda sıkıntısı var.
    Diğer bir sıkıntısı kutusundaki kapak oynuyor. Ve bence can sıkıcı bir durum.
    Bu konularda internette birsuru yorum gördüm. Ayrıca Huawei iade konusunda sıkıntı çıkartıyormus. Pandemiyi bahane gösterip iade almıyormuş.
    Bir diğer sıkıntısı ise arabayla kasisli yerlerden geçerken yada gemi sallanırken bir cızırtı oluyor. 2 kere yaşadım bu durumu
    Bu tarz sıkıntıları olan varsa yazabilir mi

• Ozanede O kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunlar. Bende de var ama. Sorun olarak. Görmüyorum ve kulağa zamanla alışıyor şimdi ziplasam da düşmüyor ilk zamanlar direk düşüyordu. Kalitesi diğer yanları kapatıyor bence

• Freebuds pro ile aranıza katılıyorum arkadaşlar. Bakalım haftaiçi gelir… Kulaklığı hem iOS’da hem androidde dönüşümlü olarak kullanacağım.

Daha öncesinde AirPods pro kullanmıştım 4 ay. İkisi arasında karşılaştırma yaparak burada izlenimlerimi yazmak istiyorum.

• Hayırlı olsun yazmanız iyi olur almak isteyenler için yararlı olur çünkü bu iki cihaz arasında gelip gidiliyor genellikle

• Teşekkürler hocam. Tüm konuyu hızlıca baştan sona okudum, eskiden iPhone’da uygulama çalışmıyormuş ama artık verimli bir şekilde çalıştığını tüm modlara geçtiğini, dokunsal işlevlerin çalıştığını yazmışlar.

Bakalım aynı anda iki cihaza bağlanma AirPods proda yoktu. Şimdi aynı anda hem Apple hem de Samsung’a bağlanacak mı?

• Pro modelini kullanmadığım için tam bilmiyorum ama iki cihaza bağlandığını biliyorum

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.