Şimdi Ara

Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
16
Favori
31.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Google den Huawei app gallery APK indirip kurun oradan hi life uygulamasını indirin orada görüyor. Bende Google den indirince görmemişti mediamark dan aldığım zaman oradakiler demişti buradan indir diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcayypc

Hocam Google den Huawei app gallery APK indirip kurun oradan hi life uygulamasını indirin orada görüyor. Bende Google den indirince görmemişti mediamark dan aldığım zaman oradakiler demişti buradan indir diye

Hocam teşekkür ederim Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackhole88 kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım bir sıkıntı olmadı bende
  • freebuds 3 satılıktır istanbul kadıköy kartal maltepe civarı elden teslim edilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 18 Şubat 2021; 17:7:52 >
  • arkadaşlar freebuds pro yu sporda kullananız var mı ayrıca ıpx 4 sertifikası felan diyolarda huawei öyle bir sertifika yazmamış bi bilginiz var mı ve jabra elite 75t kullanan var mı daha önce taze teknoloji olduğu için freebuds pro yu kullanmak istiyorum fakat çok soru işareti var kafamda
  • İos app store a huawei ai life gelmiş galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa19951995 -- 25 Şubat 2021; 2:6:57 >
  • Son güncelleme sonrası freebuds pro da anc baya düzeltilmiş eskiden çok az etki ediyordu ama şimdi baya baya düzeltmişler yani en azından benim cihazda böyle

• bguney96 B kullanıcısına yanıt
    Su sıçramalarina ve tere karşı koruma var diye biliyorum
  • Arkadaşlar merhaba, birkaç gün önce Huawei Freebuds Pro kulaklığı alarak aranıza katıldım. Ancak bir sorun yaşıyorum. Bilgisayarım da huawei matebook 13, bilgisayar üzerinden herhangi bir platformda online görüşme yaparken ya mikrofon bir yerden sonra çalışmaz oluyor ya da hiç çalışmıyor. Zoom, Google Meets, Discord hepsinde aynı sorun var. Bunun nedeni ne olabilir? Aynı sorunu yaşayan başkaları da var mı, varsa nasıl çözdüler?

İyi forumlar diliyorum.

• airpods 2. nesilden freebuds 3 e geçen var mı? bende samsung s20 var. airpods 2. nesilin sadece şarkı değiştirme özelliği kullanılıyor ve sarj kablosuda farklı malum. pişman olurmuyum. sesini çok beğeniyorum, rock metal için bana istesiğim sese yakın bir ses veriyor. ses yüksekliğide güzel.
  • Arkadaşlar merhaba samsung note 10 lite kullanıyorum bir arkadaşımda airpods pro vardı onu kullandım bir süre ve çok memnun kaldım ancak bildiğiniz gibi airpodsların tüm özelliklerini android cihazlarda kullanmak mümkün olmuyor fiyatı da cabası bu nedenle android tarafına yöneldim ve freebuds pronun en iyi seçenek olduğunu gördüm.

Freebuds pronun kulağa oturmadığı düştüğü veya düşecek gibi tedirginlikler yaşattığını söyleyenler var. Benim kulaklar küçük bu kafama takıldı. Ben de huawei ye mail attım kulaklığı satın alsam beğenmediğim takdirde iade edebilir miyim diye sorudum. Maalesef bunun hijyen şartları gereği mümkün olmadığını söylediler.

Airpodsda düşme veya tedirginlik yaşamadım küçük kulaklı olmama rağmen kulağımın içine tam oturdu ve kafamı sert bir şekilde sallasam bile düşmedi. Ama freebudsların dışa doğru çıkan uzantılı bir tasarımı var sanırım orada da batarya var ki bu da ağırlık yapıp kulaktan fırlamasına sebep olur mu diye endişeliyim.

O yüzden gerçek kullanıcı deneyimine ihtiyacım var. Youtube da tanıtımlar hep reklam kokuyor hiç kimse şurasını da beğenmedim burası da olmamış veya şu özelliği kötü demiyor hep bir övgü var.

Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Geçmeyin...
  • muyguc M kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen doğru uçla kullanıldığında düşeceğini sanmıyorum. Kendimden örnek vereyim düşecek hissi ilk aldığınızda oluyor ama o kadar düşürmeye çalıştım düşüremedim.sonra o düşme hissi kulaklığa alışınca geçiyor.
  • İphone ile kullanimini merak eden arkadaşlara ufakta olsa yardımcı olmak icin yazıyorum, storedaki ai life uygulaması ile sorunsuz eşleşiyor, gürültü engelleme, geçirgenlik vs modlari kusursuz olarak çalışıyor, telefon çaldığında kulaklığı çıkartıyorum ve aramayi cevaplayana kadar bağlanmış, konuşmaya hazır oluyor, zaten tuş kisayollara siri ve gürültü engelleme modlarını ekleyince uygulamayı sadece sarj durumu görmek için kullanıyorsunuz, mikrofon kalitesi ile beklediğimden çok daha üst duzeyde, sonuna kadar tavsiye ederim. Fakat boyut olarak airpods pro ile kıyaslayınca kaba kalıyor

Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pleh -- 4 Mart 2021; 13:11:30 >

• Selam 👋

Kısa kulaklık özgeçmişimi yazayım ki yorumumu kimse taşa tutmasın 🙂 Huawei freebuds ilk çıkan Ülkemize hiç giriş yapmayan modelle başladım , arkasından freebuds yuvarlak kasa olanı ülkeye giriş yapar yapmaz aldım ve hala her 2 kulaklığıda alana öneririm nefislerdi . Sonra freebuds pro lansmanı yapıldı ben bu cihazı alırım dedim , geldiği gün gittim k.köyden resmi mağazasından aldım . Kulaklığın sesine kimse laf edemez ,oyunlarda gecikme sıfır buna da laf edilmez . Peki nesi kötü ? Dokunmatik değilde sıkıştırmalı olması kötü evet kötü ya , kulaktan düşüyor evet düşüyor arkadaş, aylardır kullanıyorum her ucu denedim yok olmuyor. Huawei defalarca aradım yedek uç dedim yok dediler , bunlar kaybolsa ne yapacağız dedim bizde yok Aliexpreste var oradan alın dediler ??? Birşeyler yerken asla kulaklık la yapamazsınız , net nokta düşüyorlar . Ne ? Birşeyler yer içerken müzik dinlemek suçmu 🙂 kulaklıkları akşam yatmadan kabından çıkarın koyun masaya ,sabah alın bakın şarjına . Sol şarj % 40 sağ şarj %80 ... Huawei ara ama o normal densin ??? Son olarak kabından çıkarmak zor arkadaşlar , kaygan bir yapısı var ,kabından çıkarmak bana bazen zulüm geliyor . Tek güzel yanı ses ses ses gerisi size kalmış . sevgiler saygılar 🙂👋

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokunma49 -- 4 Mart 2021; 20:36:58 >

• dokunma49 D kullanıcısına yanıt
    Öyleyse tek net olarak ne önerirsiniz yine bu fiyat aralığında. Teşekkürler
  • Kulaklıkların silikon uçlarını nasıl değiştiriyoruz? Çekmeyi denedim ama olmadı zarar veririm diye tedirgin olduğumdan da zorlayamadim
  • mrveylul M kullanıcısına yanıt
    Çekin çıksın birşey olmaz 🙂
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    oyun oynamayacaksanız freebuds yuvarlak kasayı alın (Huawei konusu üzerinden olduğu için bu markayı yazdım ) marka farklı olur diyorsanız alternatifleri var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes hayranı

Arkadaşlar merhaba, birkaç gün önce Huawei Freebuds Pro kulaklığı alarak aranıza katıldım. Ancak bir sorun yaşıyorum. Bilgisayarım da huawei matebook 13, bilgisayar üzerinden herhangi bir platformda online görüşme yaparken ya mikrofon bir yerden sonra çalışmaz oluyor ya da hiç çalışmıyor. Zoom, Google Meets, Discord hepsinde aynı sorun var. Bunun nedeni ne olabilir? Aynı sorunu yaşayan başkaları da var mı, varsa nasıl çözdüler?

İyi forumlar diliyorum.

Hocam ben matebook 14 ile kullanıyorum. Hiçbir sorun yok. 1.5 saate varan görüşmeler de yaptım sorun çıkarmadım

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.