Şimdi Ara

Huawei Band 4 Pro 299 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
7
Favori
4.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Notrinova (3 mesaj) drangela61 (3 mesaj) iSo-9001 (3 mesaj) fuckulteli (2 mesaj) judger90 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (11 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    90 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ürün kendi sitesinde 499 TL bandından 299 TL ye düşmüş. Bence güzel fiyat. Ürünün pro olmayan ürüne göre farkları;

• Amoled
    • GPS
    • 240*120 piksel

https://mshop.huawei.com/tr/product/huawei-band-4-pro#18090838387227?utm_source=criteo&utm_medium=dynamicad&utm_campaign=eshop2020_lowerfunnel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notrinova -- 17 Ekim 2020; 18:28:29 >

quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Arkadaşlar diyelim bu saat telefondan 10 km ötede, GPS'ten nerede olduğunu görebilir miyim?
    Bileklik kendinin nerede olduğunu bilse dahi bunu başka yere iletemez, tek iletişim bağlantısı bluetooth.

Bluetooth ile bağlandığı bir telefon olmadığı sürece hiçbir yere bilgi gönderemez.

@iSo-9001 Telefon olmadan da bileklikteki GPS ile yaptığın koşunun hızını, ne kadar mesafe katettiğini (adım hesabı değil, gerçek mesafe) öğrenebilirsin. Harita üzerinde hangi rotada gittiğini görebilirsin (bileklikteki veriyi daha sonra telefona aktardığında). Telefondan bağımsız GPS verileri elde etmek için işe yarar. Xiaomi bandler aynı GPS verisini telefonun GPS'ini çalıştırarak yapıyor, telefonun şarjı daha çabuk bitiyor.
  • Yarbay
    7233 Mesaj
    iPhone ile kullanılılır mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    90 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ios 9.0 ve üstü destekliyor evet. Kullanabilirsiniz.

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyat güzel aslında alsam mı bilemedim. Aliexpress'ten Amazfit Band 5 bakıyordum ama bu daha iyi gibi. Paylaşım için teşekkürler.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GPS özelliği

Huawei > Mi yapar

|
    |
  • Yarbay
    4793 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: radko

iPhone ile kullanılılır mı?

Android 4.4 veya üstü | iOS 9.0 veya üstü

Söyle bir yazı var. Sanırım kullanılıyor.

|
    |
    Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) Sen nefsini hak ile meşgul etmezsen, nefis seni batıl ile meşgul eder. Suç her zaman başkasındadır; kendimiz her zaman masum, çalışkan, azimliyiz. Sıradan insanların büyük televizyonları, sıradışı insanların ise büyük kütüphaneleri vardır.
  • Yarbay
    7233 Mesaj
    iPhone da müzik değiştirme ve arayüz değiştirme kullanılmıyormuş

• Çavuş
    90 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet haklısınız arayüz kısmında değişiklik dediğiniz gibi yapılmıyor.

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    280 Mesaj
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Xiaomi Mi band 5 mi bu mu daha iyi arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

siteyi herhalde geocities'ten bedava yapmislar.. nasil amator, ilkokul cocugu sitesidir oyle.. yazilar resimler uzerine geliyor okunmuyor.. wordde buyuk seklinde yazilmis icerik... rezalet...
    urune gelirsek pil omru daha fazla olsaydi keske.. artik aylik sarjlardan mp3 calabilen saatlerden bahsetsek de telefona ihtiyac duymasak...

quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Xiaomi Mi band 5 mi bu mu daha iyi arkadaşlar?
    Şuradan ben karşılaştırma yaptım da mi band 5 daha üstün geldi bana. 200 TL'ye almıştım amazon indirimiyle geçende mi band 5'ihttps://www.epey.com/akilli-saat/karsilastir/567517-585284/xiaomi-mi-band-5_huawei-band-4-pro/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *EKSeLaNS* -- 17 Ekim 2020; 20:50:22 >
  • Teğmen
    174 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

Şuradan ben karşılaştırma yaptım da mi band 5 daha üstün geldi bana. 200 TL'ye almıştım amazon indirimiyle geçende mi band 5'ihttps://www.epey.com/akilli-saat/karsilastir/567517-585284/xiaomi-mi-band-5_huawei-band-4-pro/

Alıntıları Göster

Band 4 Pro daha iyi gibi dahili GPS var, Oksijen ölçümü yapıyor gibi artı özellikleri var.

• Onbaşı
    18 Mesaj

Dahili Gps ne işe yarıyor hocam. Bilmediğimden soruyorum telefonsuz kullanım için felanmı

|
    |
    ernestitoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj

işe yarar mı bilmem ama bunda gps var fiyat iyi gibi alacaklar hucum

|
    |

Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Netspeed WXPOLX referans kodu ile başvuru yap faturanı 12 ay 5tl az öde
  • Yarbay
    5369 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Arkadaşlar diyelim bu saat telefondan 10 km ötede, GPS'ten nerede olduğunu görebilir miyim?
    Bileklik kendinin nerede olduğunu bilse dahi bunu başka yere iletemez, tek iletişim bağlantısı bluetooth.

Bluetooth ile bağlandığı bir telefon olmadığı sürece hiçbir yere bilgi gönderemez.

@iSo-9001 Telefon olmadan da bileklikteki GPS ile yaptığın koşunun hızını, ne kadar mesafe katettiğini (adım hesabı değil, gerçek mesafe) öğrenebilirsin. Harita üzerinde hangi rotada gittiğini görebilirsin (bileklikteki veriyi daha sonra telefona aktardığında). Telefondan bağımsız GPS verileri elde etmek için işe yarar. Xiaomi bandler aynı GPS verisini telefonun GPS'ini çalıştırarak yapıyor, telefonun şarjı daha çabuk bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 17 Ekim 2020; 21:37:2 >

• Binbaşı
    1130 Mesaj

Anladım hocam, o zaman işime yaramaz..

Bu şekilde bir saate ihtiyacım var, nispeten de uygun fiyatlı olursa iyi olur..

Var mı bildiğiniz bir model?

|
    |
    fuckulteli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    174 Mesaj

Mesela koşu yapıyorsunuz, telefonunuz yanınızda değil. Bu bileklik sayesinde koştuğunuz rotayı telefona gerek kalmadan görebiliyorsunuz. Açık denizde yüzdüğünüz rotayı filan da bu sayede görebilirsiniz.

|
    |
    iSo-9001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kripto para haberleri
SEO
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.