Şimdi Ara

Huawei b535-232 imei

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bulunduğumuz konumda altyapi olmadigindan ve Vodafonda red limitsiz hattina sahip oldugum icin Yakin zamanda cok temiz az kullanilmis Huawei b535-bc06 modem aldim alirken bosluguma geldi garanti belgesini faturasini istemedim. Bende pek onemsemedim, modemi kullandiktan 2 ay sonra baglanti gitti bende modemi resetledim olmadi ayarlarina girdim olmadi, en son imei sorgulatmak aklima geldi, e-devlet sitesine girip imei sorguladigimda

Bu imei baska cihaza kopyalandigi tespit edilmistir.

Huawei sitesinde sorguladigimda modem hakkinda ne garanti süresi nede herhangi bilgi verilmiyo. Sadece satin aldiginiz yerle gorusun mesaji vardı

Malum garanti belgesi faturasi olmadigi icin btk ile gorusemedim, sonucta garanti belgesi fatura isteyecekler.

Kendim imei atayim dedim ama bulamadim. Bu konuda bana fikir verecek yardimci olabilecek arkadaslar varsa çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bhz47 -- 23 Temmuz 2021; 2:36:9 >

• Merhaba,

Geçmiş olsun fatura olmadıktan sonra yasal yollar kapalı sanırım. Dediğiniz gibi IMEI olayı bir ihtimal çözüm ama olur mu olursa onu kim yapar o konuda bilgim yok maalesef. Benim naçizane tavsiyem ürünü aldığınız satıcıya ulaşmanız olur. Fatura bulup çıkartılırsa resmi yollardan çözüm bulunabilir sanırım. Kolay gelsin.

• Maalesef fatura yok, aldigim kiside baskasindan almis. Yasal olmayan yollardan ucret karsiligi imei atmaya bile raziyim:)

Yinede cevabınız icin teşekkür ederim 🙏

• Huawei'de baskı yapmayı deneyin hocam bu ürün daha çıkalı k yıl oldu ki fatura soruyor kaybettim diyerek ısrar edin Mac adresi kaydı olup olmadığını falan sorun belki işe yarayabilir

Huawei çin merkezine mail atın aslında bu sorunun garanti dışında yapılması lazım belki böyle bir yasal hakkınız vardır bir araştırmanızı tavsiye ederim yoksa 2 yıl sonra garantisi biten ve IMEI çalınan telefonlar çöp olur hep
  • Mantıklı

Gorusme sonrasi bilgilendiririm sizide 🤗

• Çözüm bulamadim, konu günceldir.
  • aynı durum bende var benimde b535-232 modemim de imei klonlanmış. cihazda usb girişi bile yok nasıl imei atılacak bilmiyorum cihazlar sanırım çöp oldu.

• Aylardir cozum bulamadim ve benim gibi bu sorunu yasayan bircok insan var
    Bilgisi olan bizleri bu işi yapan kişilere yonlendirebilecek ucretli imei atabilecek kisi ve kisiler varsada yaptıracaz artik
    Bu konuda tavsiyelerini sunarmisiniz
  • Konu günceldir
  • Son durum nedir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.