Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.110
Cevap
37
Favori
188.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lionhearts

dostum senin yaşadığın sorunu birinin yaşayıp çözmesi lazımki yardım etsin yoksa benim gibi sadece okuyor herkes.yani bende öyle problem yok neredeyse iki güne yaklaşıyor bazen sarj sürem (tel+mesajlaşmayla).sonuçta incelemede ve gsm arenanın test sonuçları belli şarja dair.geceden sabaha en fazla %5 gider normalde.sende bir anormallik var ama nedir ne değildir bilemiyorum.ayrıca lion pilleri istediğin zaman şarj edebilirsin belli bir seviyeye düşmesine falan gerek yok.

aksam yattim sabah kalktigimda 7,5 saat icerisinde %9 sarj gitmis. cok degilmi ? ucak modu filan etkin degildi

%93 tu , %84 e dusmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 31 Aralık 2013; 7:24:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B119 Romu kurulu bende. Şu tweaks'lardan SD Karta uygulama yüklemeyi yaptım. ve Telefon özelliği çalışmıyor :) Birisi "/system/app" tan Phone.apk'yı upload edebilir mi ? B119 romu için.

EDIT: b119 roumunun Update.app'deki system.img'den dosyayı aldım. Şuan çalışıyor ama görüşmeyi sonlandırınca com.android.phone durdu diyor :) Ama sorunsuz görüşebiliyorum.

EDIT2: Şimdi farkettim Arama Kaydı Gözükmyor. Bu bir sorun ve bunu halletmem lazım. Bu yaptığımız işlemi nasıl geri alabiliriz ?

EDIT3: İlk önce varsayılan depolamayı tekrar Telefon olarak değiştirdim. Şimdide Signed_116'nın içindekilere baktım ve /system/framework'ün tamamı ve /system/app/Settings.apk'yı Stock Rom'dakilerler değiştirip tekrar zipledim ve CWM üzerinden kurdum. Arama Uygulaması Problemsiz Çalışmakta.

EDIT4: Zaten bu Özellik varmış Romda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Include_sys -- 31 Aralık 2013; 9:39:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

dostum senin yaşadığın sorunu birinin yaşayıp çözmesi lazımki yardım etsin yoksa benim gibi sadece okuyor herkes.yani bende öyle problem yok neredeyse iki güne yaklaşıyor bazen sarj sürem (tel+mesajlaşmayla).sonuçta incelemede ve gsm arenanın test sonuçları belli şarja dair.geceden sabaha en fazla %5 gider normalde.sende bir anormallik var ama nedir ne değildir bilemiyorum.ayrıca lion pilleri istediğin zaman şarj edebilirsin belli bir seviyeye düşmesine falan gerek yok.

aksam yattim sabah kalktigimda 7,5 saat icerisinde %9 sarj gitmis. cok degilmi ? ucak modu filan etkin degildi

%93 tu , %84 e dusmus.

sorunum çözümünü bilen varmr?

• Üstat kitkatla ilgili bir gelişme varmı?
  • yukarda yazdigim sorun disinda baska bir sorunum yok cihazla. wifi cekim kuvvetide guzel

• engincaglayan E kullanıcısına yanıt
    Ocak dediler bakalım bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Ocak dediler bakalım bekliyoruz..

bu kullanıcı kişisel mesaj almak istemiyooooooorrrr

ben olsam bende almak istemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 31 Aralık 2013; 19:34:16 >
  • Güncelleme ile miracast özelliğinin gelme ihtimali var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: caeser

Güncelleme ile miracast özelliğinin gelme ihtimali var mı?

Wifi ile paylaşmak olmuyor mu miracast denilen şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

quote:

Orijinalden alıntı: caeser

Güncelleme ile miracast özelliğinin gelme ihtimali var mı?

Wifi ile paylaşmak olmuyor mu miracast denilen şey.

Miracast anlık görüntü aktarımı kablosuz... DLNA da Wi-Fi ile dosya aktarabiliyor...

• dolphin browser ile tam ekran video izlerken fiziksel tuşlar gidip gidip geliyor. neden acaba nasıl düzeltebilirim bunu?
  • SANAL TUŞLARI NASIL GİZLEYECEĞİM? KONUNUN EN BAŞINDAKİ LİNKTEKİ DOSYAYI İNDİRİP DENİLEN YERE ATTIM. YEDEKLEME DOSYASI YOK DİYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 31 Aralık 2013; 23:41:47 >
  • SANAL TUŞLARI ROOT OLMADAN GİZLEME
    Bu çözümüde XDA'dan hannanzikrea arkadaşımız bulmuş, bu dosyayı indirin ve aşağıdaki adımları izleyin ;
    1.Dosyayı indirin
    2.Sd kartta HuaweiBackup klasörünün içine zip'li dosyayı açın
    4.Huawei yedekleme uygulamasını açın
    5.Sd karttan geri yüklemeyi seçin.
    6.Geri yükleyin
    7.Ve ayarlardan "gezinti çubuğu" bölümü açılacaktır.Gerekli ayarı oradan yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: headspring

SANAL TUŞLARI ROOT OLMADAN GİZLEME
    Bu çözümüde XDA'dan hannanzikrea arkadaşımız bulmuş, bu dosyayı indirin ve aşağıdaki adımları izleyin ;
    1.Dosyayı indirin
    6.Geri yükleyin
    7.Ve ayarlardan "gezinti çubuğu" bölümü açılacaktır.Gerekli ayarı oradan yapabilirsiniz.

hocam denedimde olmuyor. huawei yedekleme uygulamasını açıyorum. dediğiniz şeyler zaten sd karta atılı durumda ama dosya yok diyor geri yükleme seçeneğine tıkladığım zaman

hocam herhalde onu bulmamasının sebebi; sürümden kaynaklanıyor herhalde. yedekleme yapacağın zaman '' şifrelenen dosyaların sürüm 6.2.26 veya daha yeni bir sürüme yüklenmesi gerekir '' diyor. belki o yedekte de öyle birşey vardır

• indirdiiniz doosyayi sd kartta HuaweiBackup isimli klasöre ç1karmal1s1n.Zipli olarak atmayacaksiniz.Bundan sonra yedekleme programi bu klasörü görür.
  • Subway surf denen oyunu p6 ma yuklesim.arkadasin s3 de yukledik.arkadaslar bariz oyun hizinda s3 daha hizliilk defa twlefonumdan sogudummmm ya....

• quote:

Orijinalden alıntı: headspring

SANAL TUŞLARI ROOT OLMADAN GİZLEME
    1.Dosyayı indirin
    6.Geri yükleyin

Bu yöntemde sanal tuşların genişliği de ayarlanabiliyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

Subway surf denen oyunu p6 ma yuklesim.arkadasin s3 de yukledik.arkadaslar bariz oyun hizinda s3 daha hizliilk defa twlefonumdan sogudummmm ya....

s3 le kıyaslanmayacak bir telefon P6. Yani onun kullanıcı kitlesi ayrı, p6 nın kullanıcı kitlesi ayrı. yani ben böyle düşünüyorum.

Gta vice city'i son parlaklıkta oyunun ayarlarını sonuna kadar getirerek oynadım. arada bir FPS düşüklüğü yaşadım oda önemli değil benim için. yarım saatte %15 gibi bir şarjım gitti. bence hiçbirşey.
    telefonun heryeri ısındı ama oyunu kapatınca buz kesildi :D

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    test etmenize gerek yoktu dostum böyle olacağı zaten malum.o yüzden hem incelemede hem tavsiyede oyun oynayacaklar almasın diye üstüne basa basa söylüyoruz.
  • talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    4. bir tus ekrana geliyor,onunlada tuslari ekrandan kabedebiliyorsun.Boyutunu değiştirip degistirmediini bilmiyorum ama kullanisli olduğunu söyleyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.