Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.111
Cevap
37
Favori
188.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caeser

quote:

Orijinalden alıntı: murat2580

Bende yaklaşık 1 haftadır p6 kullanıyorum cihazı kurcalarken telefon hakkında>derleme numarasına bir kaç kez tıkladım sonrasında geliştirici oldunuz dedi bu ne demek oluyor bilgisi olan varmı

GELİŞTİRİCİ SEÇENEKLERİ
    Bildiğiniz gibi 4.2.2 Jellbean'da geliştirici seçenekleri menüde gizlenmiş olarak geliyor, açmak için Ayarlar/Telefon Hakkında yolunu takip edip "Derleme Numarası" yazan yere ardarda 7 kez basın ve ana menüye geri dönün, geliştirici seçeneklerinin menüye geldiğini göreceksiniz.

Peki bunun ne gibi bir artısı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat2580 M kullanıcısına yanıt
    önce konuyu okumanı tavsiye derim.
  • murat2580 M kullanıcısına yanıt
    Root için gerekli izin Geliştirici bölümünden veriliyor.
  • GTA Sandreas apk data filan herşeyi yerli yerinde ama telefon oyunu açmıyor nedendir acaba? online oynamak yerine offline seçeğine tıklıyorum siyah ekranda kalıyor..

apk + data şeklinde çalışan bir link verirseniz eğer oynayan varsa daha önceden indireyim. mümkünse torrent olsa çok makbule geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 3 Ocak 2014; 17:59:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyumsuz apk olabilir, ben Vice City'i kurup çalıştırmıştım ama pek tat vermedi..
  • Arkadaşlar selam. P6 Vodafone bayisinden aldık. İçinde 8 gb hafıza kartıyla geldi. Siz yükselttiniz mi yoksa herkese mi özellikleri böyle? Zaten dört çekirdekli telefon 8 gb ile sınırlı olmaz herhalde.

Telefona gelince taş gibi. Yeni yeni inceliyoruz. Bakalım neler olacak
  • Netten almıştım hafıza kartı yoktu

• Hayırlı olsun.Dahili hafıza 8 gb.32 gb ye kadar sd kart desteği var
  • Arkadaşlar ascend p6 ya clear rom atmaya çalışırken telefon brick oldu sanırsam.Başlangıç ekranında takılı kalıyor telefon,açılmıyor yardım edebilen olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
  • ugur.zeren kullanıcısına yanıt
    sd kata 608 romunu dlodd klasörüne kopyala.Telefonun güç+ses artırma azaltma tuşuna basarak kurtarmayı başlat
  • headspring kullanıcısına yanıt
    608 romunu nerden edinebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Uyumsuz apk olabilir, ben Vice City'i kurup çalıştırmıştım ama pek tat vermedi..

vice city guzel degil. sandreas i kurdum. baslangica kadar super.. sonra kasilmaktan oynayamadim. felaket kasiyorya oyle boyle degil :( telefonda duruyor oyun. Aptoide den indirmistim

şu saatin yaninda ös yaziyor onu nasil kaldiririm ?

• saat biçimini 24 saat olarak ayarlamalısın
  • headspring kullanıcısına yanıt
    Şu anda dosya iniyor inşallah olur çok teşekkür ediyorum
  • ugur.zeren kullanıcısına yanıt
    Brick olduğunda telefon hiç açılmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: headspring

Hayırlı olsun.Dahili hafıza 8 gb.32 gb ye kadar sd kart desteği var

teşekkür ederim, sağolun.

hocam, aldığımızda vardı. 8 gb karta bizzat baktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headspring

saat biçimini 24 saat olarak ayarlamalısın

onu nerden ayarliyorduk unuttumda

• quote:

Orijinalden alıntı: vallee des larmes

Arkadaşlar selam. P6 Vodafone bayisinden aldık. İçinde 8 gb hafıza kartıyla geldi. Siz yükselttiniz mi yoksa herkese mi özellikleri böyle? Zaten dört çekirdekli telefon 8 gb ile sınırlı olmaz herhalde.

kaca aldiniz? suan benden ucuza alan yoktur diye dusunuyorum bu cihazi :) normalde sadece bana 930tl. taksit yaptirdigim icin 950tl ye geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vallee des larmes

Arkadaşlar selam. P6 Vodafone bayisinden aldık. İçinde 8 gb hafıza kartıyla geldi. Siz yükselttiniz mi yoksa herkese mi özellikleri böyle? Zaten dört çekirdekli telefon 8 gb ile sınırlı olmaz herhalde.

dostum o 8 gb kart dediğin sakın sd kart yuvasına takılmış halde gelen sd kart şeklinde plastik koruma olmasın?? bi açıp bak yani çünkü kutu içeriği çinden buraya değişmez eğer burada kutusunu açmışlarsa bilemem.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.