Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Miui V5 Yükleme Rehberi (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.763
Cevap
7
Favori
59.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://bbs.lewaos.com/download.php

destek verdiği telefonlar ve download sayfası telefonları kullanan tanıdıklar varsa ,ama galiba sadece çince ve ingilizce
  • Arkadaslar miui den sonra telefonumda internette gezerken donma oluyor sizde oyle bir sey oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benim sorunuma care yok mu neden donuyor.birde ac kapat yaptigimda ikonlaron yeri degisiyor orjinala geri geliyor

• selam,

geriye dönüş korktuğum gibi olmadı neyseki önce B125 daha sonra miui kolayca kuruldu

raja63 internet donma sorunum yok ama bazı ikonların yeri bendede değişiyor ,hatta tema yüklerken bile bunu yapıyor ama önemsemedim, sdmaid diye bir program var ben kullanıyorum o çok iyi temizlik yapıyor birde andromizer diye bir program var onuda kullanıyorum hem ufak tefek tweak ler yapıyor hemde temizlik yapıyor istersen dene ikiside Google store da var ,ayrıca memeory booster kullanıyorum ,bu programlar telefonu çok rahatlatıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: caylakmudur

selam,

geriye dönüş korktuğum gibi olmadı neyseki önce B125 daha sonra miui kolayca kuruldu

raja63 internet donma sorunum yok ama bazı ikonların yeri bendede değişiyor ,hatta tema yüklerken bile bunu yapıyor ama önemsemedim, sdmaid diye bir program var ben kullanıyorum o çok iyi temizlik yapıyor birde andromizer diye bir program var onuda kullanıyorum hem ufak tefek tweak ler yapıyor hemde temizlik yapıyor istersen dene ikiside Google store da var ,ayrıca memeory booster kullanıyorum ,bu programlar telefonu çok rahatlatıyorlar

Hocam tesekur ederim birde bu kitkat p6 gelecek bunun miui ye ne gibi artisi olacak

• arkadaslar bi sorum olacak sizlere yardımcı olursanız sevinirim. 2 gün önce miui romu yükledim ama sadece bir kisiden mesaj alamıyorum. gönderiyor iletildi yazıyor ama bana gelmiyor. daha önce böle bi sorunla karşılaşan oldumu acaba.
  • raca63 R kullanıcısına yanıt
    hep birlikte göreceğiz ama bunu bilse bilse felixamor bilir
  • miui de böyle bir sorun var bende cok sorun yasamıstim bu durum yuzunden , bır kac arkadas daha bahsetmıstı bu durumdan, sebebini anlayamadım her numaradan da olmuyor bazı numaraların attıgı mesajlar gelmıyordu, baska sms programları falan yuklemeyı denedım o da cozum olmadı
  • madboy20 M kullanıcısına yanıt
    hocam emin değilim ama sen en iyisi mesajları ikonundan aç ,daha sonra en alttaki çubuklardan 3 çizgi alt alta olana dokun ve ayarlar bölümüne gir ,en alttada gelişmiş ayarlar kısmı var biraz kurcala
  • headspring kullanıcısına yanıt
    selam,

hocam akıl vermek gibi olmasın ama sen şu iki programa bir baksana

SIM Card Info

Device ID & SIM Card

ikiside free Google store da var
  • arkadaslar bu miui nin en stabil ve iyi çalışan sürümü hangisidir acaba. bu son sürümde bazı hatalar var mesela mesaj almama gibi. tavsiye edeceğiniz sürümü nedir.
  • arkadaslar aranızda Hyd52Rom bu romu kulalnan varmı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madboy20 -- 7 Ocak 2014; 15:43:44 >
  • caylakmudur C kullanıcısına yanıt
    El elden üstündür derler.Ama telefonu bugün kargoya verdim.yinede teşekkür ederim.İsmini verdiğin programları arşive kayıt ederim bulunsun

O romu kullanmadığım için yorum yapamayacağım fakat Miui'da dediğiniz gibi bir mesajlaşma problemiyle karşılamadım.En son 3.12.20 versiyonunu kullanıyordum (Telefon şu an serviste sim kart girişini bozduğum için)
    Custom romlarda dikkat edin çünkü bazıları Çin versiyonu istiyor, bu da telefonu brick edebiliyor..
  • caylakmudur C kullanıcısına yanıt
    Kernel güncellenip son sürüme yükseleceğinden daha performanslı olacağını düşünüyorum 4.4 KitKat'lı Miui'yun.. Biliyorsunuz ufak tefek bazı hataları var şu anki sürümün (Whatsapp+Sd Karta uygulama atma gibi)
  • arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. P6-U00_EmotionUI_1.6_V100R001C17B118 bu romu yükledim telefon açılmıyor. nasıl açabilirim telefonu yardımcı olurmusunuz cok acil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Kernel güncellenip son sürüme yükseleceğinden daha performanslı olacağını düşünüyorum 4.4 KitKat'lı Miui'yun.. Biliyorsunuz ufak tefek bazı hataları var şu anki sürümün (Whatsapp+Sd Karta uygulama atma gibi)

Hocam miuinin kendi markettinde uygulamalari sd karta geliyor Anzhi market sikinti olmuyor bilginize

• felixamor hocam bana yardımcı olabilirmisiniz.
    Ekran açılıyormu
  • headspring kullanıcısına yanıt
    yok hocam ekran hiç açılmıyor.. ne yapmam lazım
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.