Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Miui V5 Yükleme Rehberi (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.764
Cevap
7
Favori
59.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen dün beni görecektin baidu sitesinden indirene kadar neler çektim.Baidunun programını indirip siteye üye olarak birkaç saatte anca indirdim.
  • headspring kullanıcısına yanıt
    valla dünden beri yaşadıklarımı biliyorum inan seni çok iyi anlıyorum,birde felixamorun durumunu yani sabır küpü olmak lazımmış
  • bu arada can sıkıntısından miui tema arayanlar varsa miui sitesinden hariç

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=990233

yaklaşık şu an 2589 sayfa cık
    sagol üstad artık boşverdim birkaç gün İngiliz olurum ayrıca çin takvimide çinli kızlar gibi pek güzelmiş ,yani evli olmasam çince öğrenmek için çine giderdim ,miui culara bile giderdim
  • caylakmudur C kullanıcısına yanıt
    :)) Eşiniz duymasın.İnglizce tercihi senin tabiki.ROOT yetkisi verme bölümü değişmiş.Developer options/Secure Manager/Root Access ten ulaşabilirsin.
    tamam indirme işlemi bitti ,birazdan misafir filan derken muhtemelen sabaha kalacak yarın yükler ve sonuçları bende yazarım
  • caylakmudur C kullanıcısına yanıt
    Güç tuşuna basıldığı zaman ekrana gelen şıklardan Reboot seçeneği seçildiğinde Reboot ve Recovery seçenekleri çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: headspring

Güç tuşuna basıldığı zaman ekrana gelen şıklardan Reboot seçeneği seçildiğinde Reboot ve Recovery seçenekleri çıkıyor
    müdür bır program vardı turkçe yapan o olmuyor mu denedın mı
  • ry09iu bu hafta Miui yerine LeWa OS isimli romu dağıtmış.Türkçe çeviri sorunun sebebi bu olabilir.
    hocam bu kesıntılere karşı dovland manejer var bence iş görmüyor mu
  • raca63 R kullanıcısına yanıt
    Baidu nun kendi download programını kullanıyorum.
    ry09iu bu hafta Miui yerine LeWa OS isimli romu dağıtmış bunu bilerek indirin.Tema bölümünü açınca miui olmadığını anladım.
  • ındırmekten vazgeçtım o zaman teşekürler
    Şuan bendeki simkart sorunu belki bu yüzden olabilir .Linki sildim,bu romda aynı sorun yaşayan oldumu araştıracam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ry09iu sayfasında ekli olan en baştaki 2 dosyaları kesinlikle indirip kurmayın.Lewa os isimli romu kuranların bir bölümünde Sim kart sorunu görülüyor.Aynı sorunu bende yaşıyorum orijinal romu yüklemekte çare olmadı.
  • Bu nasi bir sey vurus mu bu sim kart mi yoksa sd kart mi mudur
    Sim kart takılı değil uyarısı verdi.Birkaçkişide aynı sorunu yaşamış.Belki benim sorunum sim kart yuvasıda olabilir
  • Baska sim denedin mi
  • Mudur romdan supheleniyorsan bir program vardi butun rom kalintilarini siliyordu onu bul bi dene bence formda vardi
    Araştırırım o programı.Dün romu kurduktan sonra sim kartı çıkarıp takmıştm bu arada zorlamada olmuştu.Yedek telefon var sorun olmayacak servise gönderincede
    selam,

öncelikle geçmiş olsun ,uyarıların için çok sağ ol ,yani bir ara öylesine fırsat buldum ve kendi kendime bir kaçamak ile gelişmelere bakayım dedim iyikide bakmışım ,bu sorun hali hazırda var iken yeni sürümü yüklemek istemiyorum

bende saf safhttp://en.miui.com/thread-12819-1-1.html başlığına bakarak adınıda degiştirtiler herhalde diye düşünüyordum
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.