Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
27
Favori
223.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hykara86

satma derdi yok evet ama bu kadar belli etmeseler bari neyse hepsıburadadan almam ıkı uc arkadasın yorumlarını okudum nette almıslar sorun yasamıslar vs.. şans işi gb aldıgım yerı bılmem lazım gıdıp gorusebılmem lazım bır sorun oldugunda ben en ıyısı beklemede kalayım yapacak bırsey yok

Bu arada arkadaşlar telefonu kullananlar neden cektıklerı ornek resımlerı eklemıyor ınceleme harıcı hıcbır paylasım yapılmamıs

incelemede mikro makro çok resim olduğundan ihtiyaç duymadık demekki ekstradan çekip göstermeye sonuçta cepten çekeceğin resim kalitesi bellidir z1'in teknoseyir incelemesine baktım 20 mp kamera var full hd video ve gece çekimi yine vasat.demek istediğim bu küçücük telefon lensleriyle doğru ışıkta anca güzel resimler çekebilirsin.internette video sample olarak telefonların video çekimlerine bakabilirsin istisnasız hepsinde titreme ışık atlamaları falan var.

http://www.youtube.com/watch?v=dHBJ8jk3944

• Saydam kullanıcısına yanıt
    evet arkadaşım benımde elefonum kapandı MTK kaynaklı bir sorun olduguunu soyluyorlar bayram araya gırdıgı için uzadı yarın açılır dıyolar
    ayrıca cıhaz emsallerınden çok daha iyi ben diyer cihazlarıda kullandım bu onlardan çok daha iyi ara yüz kullanımı harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

quote:

Orijinalden alıntı: quarez999

Kadıköyde boğaya giderken Hosta'nın karşısındaki Vodafone bayii'de açılmışı varmış, kontratsız fiyat 1050 tl mişş

ben ankara izmir caddesinin sonunda aba dönerin karşısındaki vodfndan 1000 tlye almıştım

hocam imei kontrol edin son sürülen cihazlarda imei sıkıntısı var kayıt dışı olarak görünüyor hala sıkıntı çözülmedi bightstar ın keyfini bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: valkov

evet arkadaşım benımde elefonum kapandı MTK kaynaklı bir sorun olduguunu soyluyorlar bayram araya gırdıgı için uzadı yarın açılır dıyolar
    ayrıca cıhaz emsallerınden çok daha iyi ben diyer cihazlarıda kullandım bu onlardan çok daha iyi ara yüz kullanımı harika

benimde aynı arkadaşım vodafone yi birbirine kattım sorun çözülecek diyorlar brightstarı arıyorum açan yok çıldırmak üzereyim inşallah bi kaçgüne kadar açılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: faltinsoy83

quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

quote:

Orijinalden alıntı: quarez999

Kadıköyde boğaya giderken Hosta'nın karşısındaki Vodafone bayii'de açılmışı varmış, kontratsız fiyat 1050 tl mişş

ben ankara izmir caddesinin sonunda aba dönerin karşısındaki vodfndan 1000 tlye almıştım

hocam imei kontrol edin son sürülen cihazlarda imei sıkıntısı var kayıt dışı olarak görünüyor hala sıkıntı çözülmedi bightstar ın keyfini bekliyoruz

kardeş ben telefonu iade ettim. sesinde sorun vardı kötü geliyordu zaten telefonu da beğenmemiştim bahanesiyle iade edip para iadesi aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: faltinsoy83

quote:

Orijinalden alıntı: valkov

benimde aynı arkadaşım vodafone yi birbirine kattım sorun çözülecek diyorlar brightstarı arıyorum açan yok çıldırmak üzereyim inşallah bi kaçgüne kadar açılır

evet telefon fazla talep görünce yeni gelen partiyi gümrükte bekletmeyip evrak işlerini tam yapmayıp hemen piyasaya sürdükleri için bu oldu.farklı markaların çok tutan ürünlerindede bu oldu.btk evrakları işler işlemez açılır merak etmeyin.maks 15 gün süresi.

• bugün arkadaşımın Sennheiser MM30 kulaklığını takıp müzik açıp bir deneyeyim dedim şok oldum!incelemeyi yapan arkadaşın ne demek istediğini anladım boşuna bk atmışım ses kalitesine.imkanınız varsa iyi bir kulaklık alıp bir dinleyin derim resmen dinlemiyor yaşıyorsunuz yani gitarın sesi basın vuruşu şarkıcının nefes alışı gözümü kapattım sanki yanımda çalıp söylüyorlar.
  • senol_1980 S kullanıcısına yanıt
    bende merak ettim bak şimdi.herşeyi yaptım bi iyi kulaklık alıp müzik dinlemek nasip olmadı daha.bu kulaklık kaç paraymış? bide görüşme yapılabiliyormu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

bende merak ettim bak şimdi.herşeyi yaptım bi iyi kulaklık alıp müzik dinlemek nasip olmadı daha.bu kulaklık kaç paraymış? bide görüşme yapılabiliyormu acaba?

arkadaş fransadan almış kaç para olduğunu bilmiyorum ipod'unda kullanıyor ve jack girişinde dönüştürücü var normalde farklı giriş yuvası çok övdüğünden bende denemek istedim.evet görüşmede yapılabiliyor.
  • Siz yine iyisiniz ben yurtdışından getirdim BTK'ya kendim başvuru yaptım (Başvuru süresi bir gün geçmiş diye) bir aydan uzun bir süre bekledim.
  • kişileri telefon hafızasına taşırsan resim ekleyebilirsin
  • senheiser mm30 yazınca samsung çıkıyor bir de sony ericsson.hangisi acaba?
  • aytoli kullanıcısına yanıt
    İllaki o modelin olması gerekmiyor ben orta bir model olan Sennheiser CX200 kullanıyorum, onda da ses gayet başarılı.. Sennheiser'ın genel olarak nispeten biraz pahalı kulaklıklarıyla çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

whatsapp'da klavyeden yazarken üstte kelime önerileri çıkıyor. Örneğin "geldim" yazacağım, arkadaşımın galaxy s2 sinde "gel" yazdıktan sonra hemen "geldim" ve yakın kelimeleri öneriyor. p6'da ise geldim'i yazdıktan sonra üstteki öneri bölgesine tıklayıp bunu sözlüğe kaydetmem gerekiyor. Bu şekilde "geldim" kelimesini hatırlıyor. Gördüğüm kadarı ile bu sözlük boş olarak geliyor. Bunu çok kullanılan kelimelerle doldurmanın bir yöntemi var mıdır ?

Bu konuda bir fikri olan var mı ? Teşekkürler.
  • faithless35 F kullanıcısına yanıt
    Buradaki sayfadan TurkishPack.apk dosyasını indirip kurduktan sonra Türkçe sözcük önerileri açılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyurt1

kişileri telefon hafızasına taşırsan resim ekleyebilirsin

deniyorum.

oldu teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 29 Ekim 2013; 22:00:52 >
  • arkadaşlar b118 sürümüne direk gecebiliyor muyum ben brick falan riski yok demişssiniz ama son kez sorayım dedim üzerinde b 108 sürüm var.
  • tlf eşime aldık.aldığımız gibi güncelledik.kamera takılma vs sorunları tr güncel room ile halloldu.

ne sesi nede başka bişeyinde herhangibir sıkıntı yaşamadım.kasada açıklık vb hiçbir sıkıntı yok şükürler olsun.

devamlı wifi açık yada tlf devamlı kurcalayınca şarjı akşamı zor ediyor.onunda çaresi ya şarjlı kılıflardan almak yada harici şarj almak en mantıklısı.

tüm yazışma programları ve candy crush vibi yüksek performans istemeyen oyunlar rahatlıkla oynanıyor.birçok program ve uygulama sorunsuz çalışıyor.menü kullanımı çok basit ve oldukça akıcı.internet tarayıcısı problemsiz.daha açamadığım bişey olmadı.

yazdıklarımdan daha fazlasını isteyenler (yüksek oyun performansı, daha uzun pil süresi,daha iyi müzik dinleme performansı) farklı marka ve modellere yönelmesini tavsiye ederim.

bende s4 kullanıcısıyım ama s4 ile yapıpta p6'da yapamadığım herhangibir şey ile karşılaşmadım.

• arkadaşlar pembe rengini bulabileceğim bir yer varmı acaba? eşime alacağım.daha önce sormuştum yoktu ama belki yeni partide getirmişlerdir varmı bilgisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.