Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.935
Cevap
27
Favori
223.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün itibariyle bende sizden biri oldum özellikle bu telefonu seçerken bütün yorumları okudum.İlk izlemimim gayet güzel ince güzel hızlı ve zarif. Telefonu ilk gösterdiklerim o ne öyle nasıl bişeymiş diye incelemeye başladılar. Fifa 14 ve rc 3 yükledim hiçbir donma yok. sanırım pişman olamayacağım.

vodafone bayiine gittim kanpanyadan p6 alacağım güzelde ilgilendiler helal olsun.neyse telefonu anlatmaya başladı sonra dediki bak bunu kimse bilmez dedi kameradaki hatayı gosterdi(neyi bilmiyor dh diye bir şey var) suratına baktım adamın sen boşver işime hallet yeter dedim garip bir uslupla 'gıcık oldu biraz bana' geldi bir güncellemeyle halloldu.

Dh ailesine teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu benim için bir sorum olacak bu fifa 14te multiplayer nerede bulamadım bi türlü :D
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı sorun vardı denedim ancak malesef türkçe önerileri alamadım yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman Go,Swift,AiType v.s gibi klavyeleri kullanın onlarda Türkçe kelime önerileri var.Ben Multiling klavye kullanıyorum çok eskiden beri ve çok memnunum bir gözatın Play Store'dan.

Telefonlarınız hayırlı olsun.. Telefonunuzu biraz daha özelleştirmek isterseniz P6 Rom&Root konusuna bir göz atabilirsiniz.. @mhmet005@özer0334

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 29 Ekim 2013; 23:19:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Buradaki sayfadan TurkishPack.apk dosyasını indirip kurduktan sonra Türkçe sözcük önerileri açılacaktır.

Teşekkür ederim. Huawei klavyesinde açıldı. Ancak orjinal android klavyesinde yine yok. Huawei klavyesine alışmaya çalışacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engincaglayan

arkadaşlar pembe rengini bulabileceğim bir yer varmı acaba? eşime alacağım.daha önce sormuştum yoktu ama belki yeni partide getirmişlerdir varmı bilgisi olan?

türkiyeye getirmediler pembe rengini ama bir süre sonra illaki yurtdışından gelip gg sahibinden.com v.s. satan olur.
  • Satmayı düşünen varsa siyah renkli temiz bi cihaz alacağım,pm atabilirsiniz.
  • çıktığı günden beri takip ediyorum, artık vodafone harici satışı başlamasını beklemeden alacağım sanırım.
    ne zaman başlanacak vodafone harici satışa ?
  • mrYAGIZ kullanıcısına yanıt
    hepsiburada da var
  • arkadaşlar ? yanlıs mı bılıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: franky88

arkadaşlar b118 sürümüne direk gecebiliyor muyum ben brick falan riski yok demişssiniz ama son kez sorayım dedim üzerinde b 108 sürüm var.

yanlış mı biliyorum ?
  • Doğrudur herhangi bir risk yok Global rom olduğu için rahatlıkla gecebilirsiniz

• Benim gibi klavye beğenmeyenlerin kii keyboard denemesini tavsiye ederim. Çok kullanışlı geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna3543

Doğrudur herhangi bir risk yok Global rom olduğu için rahatlıkla gecebilirsiniz

garantilik bir işim olursa b608 i yüklemem gerekiyor mu ? yoksa b118 sürümü ile de gönderebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 30 Ekim 2013; 17:05:37 >
  • Bence gönderebilirsiniz sonuçta Global rom

• Bende bugün aldım telefonu yazılım olarak 606 yazıyor sonunda, çevrimiçi güncellemeye baktığımda herhangi bir güncelleme bulamıyor. Bu bahsettiğiniz b608 güncellemesi değil dimi benim telefonumda bulunan?
  • ben S4 ün klavyesini çok beğeniyorum telefonun rootundan klavyenin apk sini bulsam p6 ya kursam çalışmazmı çünkü p6 nın gerçekten çok kötü bi klavyesi var görsel olarak güzel ama kelime tahmini çok gıcık sözlüğe kendin eklemek zorunda kalıyosun sözcükleri
  • İngiltere için B116 OTA yüklemeye gelmiş :) Yakında bize de gelecektir umarım bunda hafıza kartına uygulama yükleme desteği vardır.
  • Yeni alacak tum arkadaslar almadan imei numarasini mutlaka imei sorgulanadan sorgulatin. Kayitli oldugundan emin olmadan vodafone dan dahi almayin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LionBeq

İngiltere için B116 OTA yüklemeye gelmiş :) Yakında bize de gelecektir umarım bunda hafıza kartına uygulama yükleme desteği vardır.

3.10.26 miui'de var artık bu özellik.benim datalar sd karta yükleniyo artık
  • Türkiye sürümüne ne zaman gelir bu yeni özellikler?
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.