Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 - Color OS / Lewa OS V5 Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
3
Favori
10.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ilk 5 dosyada browser hariç diğerlerini çevirdim işim olduğu için sana yollayayım zamanım olursa diğer yerleride çevirim hatam varsa affola
    link:http://yadi.sk/d/qBUsMIvsNE3CD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nahsen346 -- 25 Nisan 2014; 17:22:27 >
  • ben de elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim bana da bir bölüm verebilirsiniz.
  • salvaje kullanıcısına yanıt
    "LewaIntercept/LewaNetworkManager" arası beş uygulama size ait. Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer188 -- 25 Nisan 2014; 20:05:50 >
  • nahsen346 N kullanıcısına yanıt
    Emeğinize sağlık.. Gerekli son düzeltmeleri yaparız kabası bitsin.
    Önemli değil hocam eğer yardım eden çıkmazsa bana haber et istersen yine yardımcı olayım
  • romun içinde gapps gömülü gelmiyor yüklemek isteyenlerin bilgisine
  • ayrıca bende whatsapp da çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer188 -- 26 Nisan 2014; 14:55:00 >
    Üstat son durum nedir? İngilizce versiyonu yükledim şahane birşey hem hız hem arayüz olarak.ama türkçe olmadanda olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senol_1980 S kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki haftaya biter inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • omer188 kullanıcısına yanıt
    Bende çalıştı whatsapp ama sadece İngilizce olduğu için kitkat roma döndüm.arayüz harika.hele bi Türkçe işi bitsin tek kullanacağım rom bu olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

Bende çalıştı whatsapp ama sadece İngilizce olduğu için kitkat roma döndüm.arayüz harika.hele bi Türkçe işi bitsin tek kullanacağım rom bu olur.

ben b132 üzerine kurdum belki sorunum o yuzdendir
  • Şu anda bende b506 yüklü ama bu romu kurmak istiyorum twrp yapmayı da bilmiyorum temiz kurulum yapsam da olur mu

• kadiryuce K kullanıcısına yanıt
    Twrp kurmadan hiçbir custom rom kuramazsınız. Belki Cwm yükleyerek yapabilirsiniz ama cwm pek güvenilir bir recovery değil. Twrp yükleme P6 KitKat konusunda anlatılıyor, bir göz atın..
    Aynen orada anlattığınız gibi yaptım fakat sürekli bir hata aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

dostum kurulumu nasıl yaptın ? b118 üzerine twrp2637 ile kurdum şimdi wipeleri yaparak tabi, açıldı gapps yok zaten ama whatsapp kurunnca da acılmıyor sureklı whatsapp crashed hatası verıp duruyor
    Üstad neler yapıyon sen hiç haberimiz yok Rom root konusunada ekleyin bence. Yoğun olmasaydım çeviriye yardım etmek isterdim affedin. Favorilere ekledim bişey kaçırmayız artık :)
  • omer188 kullanıcısına yanıt
    Ben önce cleanrom yükledim sonra lewa sonra gaaps sonrada wipe yapıp teli açtım.sıkıntı olmadı whatsapp.

• quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Twrp kurmadan hiçbir custom rom kuramazsınız. Belki Cwm yükleyerek yapabilirsiniz ama cwm pek güvenilir bir recovery değil. Twrp yükleme P6 KitKat konusunda anlatılıyor, bir göz atın..

Hocam tekrar denemeye karar versim ancak bu seferde romu indiremiyorum.Onceki denememde apkyi kurunca otomatik indirme basliyordu ancak simdi bilgi girmemi iatiyoe.programda cince birsey anlasilmiyor.Acaba turkce yada ingiLizce yapmamim yolu var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qwedxz Q kullanıcısına yanıt
    zaten ingilizce rom.türkçesi hazır olsun yükler üstat.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.