Şimdi Ara

Huawei Ascend P1/U9200 - CyanogenMod10/JellyBean 4.1.2 Ex_Paragon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
4.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Huawei Ascend P1/U9200 - CyanogenMod10/JellyBean 4.1.2 Ex_Paragon

Eksiklikler ve Hatalar:

# Türkçe dil. (Bu sorun MoreLocale 2 uygulaması ile %98 türkçeleştirme ile çözülmektedir.)
    MoreLocale 2 İndir
    Bu konuda tek sıkıntı, günlerin türkçe yazmaması..
    # "Mesajlar Uygulaması" çok çok çok .. nadir olmak üzere kapanmaya zorla hatası veriyor. Çok sık yaşanmıyor ve kapanmaya zorlaya tıklayıp tekrar mesajlara girdiğinizde sadece 3 saniye bi zaman kaybı yaşıyorsunuz merak etmeyin :)
    # CM10 teması değiştirmek istediğinizde uygula dedikten sonra orjinal teması dışında diğer tüm temalarda kapanmaya zorla hatası alıyorsunuz. Fakat bu hata sorun teşkil etmiyor, temayı gene de uyguluyor.
    # Apollo music player stabil calismiyor. (ayarlardan use lockscreen control tiki kaldırılarak çözüldü.)
    # Kamera uygulaması nadir olarak kapanmaya zorla hatası veriyor ve telefon yeniden baslatilmadan bu duzelmiyor.

Şuan deneyimlerim yaşadıklarım bunlar. Zamanla yeni sorunlar çıkarsa eklenilcektir.

DEEP SLEEP ÇALIŞIYOR..

Link: CyanogenMod10_​JB_4.1.2_Ex_Pa​ragon.zip

Google Uygulamarı Rom'un içinde yüklü olarak geliyor. Gapps'a gerek olmadan, CWM ile Rom'u kurabilirsiniz.

Bu konu Rus Forumundan sadece Rom indirme linki alıntı yapılarak hazırlanmıştır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yEmreozc -- 20 Şubat 2013; 10:57:20 >

• Çok saolasın hafta sonu telefonuma bunu kurucam eğer beceremez isem tekrar bi önceki yani ice cream sürümüne dönmek için ne yapmam lazım ? Hepsini hazırlayayım hafta sonuna hazır olsunlar :))
  • Link bozuk indiremedim yenilersen güzel olur
  • Link yenilendi..
    Yedeğini almalısın cwm recovery moddan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yEmreozc -- 20 Şubat 2013; 10:59:10 >
  • Arkadaslar bnde huawei p1 4.0.3var bunu yuklemk istyorum indrdim fakat yapacagim islemleri kisa anlatrmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimsek5889

Arkadaslar bnde huawei p1 4.0.3var bunu yuklemk istyorum indrdim fakat yapacagim islemleri kisa anlatrmisiniz

Yükleme bu romu bu rom çok eski bi rom.
  • pei yeni güncel bir rom varsa link paylaşırmısınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.