Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MedBoy

quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

arkadaşlar şimdi tele cm10 jelly bean yükledim. kelimenin tam anlamıyla muhteşem. jelly bean deneyimini yaşıyorum. telefon resmen uçuyo yaa :)

1080 video kaydı yapamıyormuş ama bu yüklememe nedenim :)

denemedim hiç ama şimdi baktım 4.2 çıkmış ya :) onu denicem.

Link verir misin kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar şimdi tele cm10 jelly bean yükledim. kelimenin tam anlamıyla muhteşem. jelly bean deneyimini yaşıyorum. telefon resmen uçuyo yaa :)

CM 10.1 :http://www.mediafire.com/?otdwz2vxg8xrhdi

google uygulamaları çıkmıyo içinden. cwmden yüklemek için google uygulamarı bu linkte:http://goo.im/devs/UniqueDroid/gapps/gapps-4.2.1/gapps-jb-4.2.1-20121129-signed.zip

sistemi yükleyince yorumları yaparım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 5 Aralık 2012; 23:19:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

CM 10.1 :http://www.mediafire.com/?otdwz2vxg8xrhdi

google uygulamaları çıkmıyo içinden. cwmden yüklemek için google uygulamarı bu linkte:http://goo.im/devs/UniqueDroid/gapps/gapps-4.2.1/gapps-jb-4.2.1-20121129-signed.zip

sistemi yükleyince yorumları yaparım .

Eyvallah bende 1 hafta içinde denerim merak ettim çok. Bide cm10 theme chose temalarina bayılıyorum sırf o yüzden yüklerim

• 4.2 yi yükledim ama 4.1 kadar beğenmedim ya. o kadar hızlı değil. sistem sesleri çalmıyor. sönük buldum.
  • selam arkadaşlar ben de Huawei U9200 Ascend P1 almayı düşünüyorum. keşke almasaydım diyen veya ben olsam ... şunu alırdım diyen varmı bi yardım etseniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbemetin

selam arkadaşlar ben de Huawei U9200 Ascend P1 almayı düşünüyorum. keşke almasaydım diyen veya ben olsam ... şunu alırdım diyen varmı bi yardım etseniz..

bende ideos x5 var p1 yok ama huaweiye bulasmayin derim o paraya piyasada guzel telefonlar var samsung sony gibi yazilim destegi veren firmalara bakin bence

• quote:

selam arkadaşlar ben de Huawei U9200 Ascend P1 almayı düşünüyorum. keşke almasaydım diyen veya ben olsam ... şunu alırdım diyen varmı bi yardım etseniz..

Huawei marka olarak bilinmeyebilir ama ascend p1 gayet guzel bir tasarim. En begendigim ozelligi zerafeti. Iphone, Samsung, sony sahiplerini fena halde kiskandiriyor. Hiz konusunda super. Yok bir kusuru telefonun bence. Almasaydim keske demedim hic

• quote:

Dsotum iki konuyuda oku baştan sona kadar bir kişide çıkıp kötü demez çünkü memnunuyetsizlik yaşatmıyor cihaz.
  • telefon hepsiburada da 999 tl şu an iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

telefon hepsiburada da 999 tl şu an iyi fiyat

Kvkda da aynı fiyat, kampanya var

• quote:

quote:

Ya ne kadar sinir bozucu bir durum bu. Almayi dusunen arkadaslara hayirli olsun. Fakat bu fiyata fazla dusunmeyin artik :)

• quote:

quote:

quote:

Ya ne kadar sinir bozucu bir durum bu. Almayi dusunen arkadaslara hayirli olsun. Fakat bu fiyata fazla dusunmeyin artik :)

Fiyatı düşsede fazla para verdiğime pişman değilim

• Bnce halen pahali ocaktan sonra bu cihazlar dahada dusecektir malum 4 cekirdekliler nexus flanda gelicek s2 de dusecektir. Bnm marka takntm yok ama bi ortamdada ismini sordklarinda o ne lan denmesini istemem cihaz on numara lafim yok ama daha once vdf 945te cektgm bu problemi anlataym dedm.

• quote:

Orijinalden alıntı: akifs44

Bnce halen pahali ocaktan sonra bu cihazlar dahada dusecektir malum 4 cekirdekliler nexus flanda gelicek s2 de dusecektir. Bnm marka takntm yok ama bi ortamdada ismini sordklarinda o ne lan denmesini istemem cihaz on numara lafim yok ama daha once vdf 945te cektgm bu problemi anlataym dedm.

Bence telefonun kimsede olmayisi beni daha cok memnun eder, farklilik da bu degil midir zaten :)
  • arkadaşlar emotion ui nin B512 kodlu sürümü yayınlanmış. tabi çin bölgesi için. ama içerisinde türkçe dil seçeneği var. yükleyip denedim ama şahsen pek beğenmedim. meraklısı için linki;

http://www.fengbao.com/huawei_rom/huawei_p1_rom/2012/1022/191779.html

bu sitede her telefona ait bir çok rom yayınlanıyor. takip edilebilir bir site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 9 Aralık 2012; 22:38:44 >
  • Medboy neresini begenmedin eksikligi varmi detayli bi aciklama yazarmisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: apoxxx

Medboy neresini begenmedin eksikligi varmi detayli bi aciklama yazarmisin.

detaylı bir açıklama yapamıcam çünkü fazla romu inceleyemedim. kullandığım jelly bean romuna geri döndüm hemen çünkü çok memnunum cm10 dan. bu arada cm10 romun 1080p video çekenini de buldum.
    bu emotion ui romunu incelemek lazım. ısınamadım ya işte :) siz de deneyin. belki gayet güzeldir. zevk meselesi.
  • quote:

quote:

detaylı bir açıklama yapamıcam çünkü fazla romu inceleyemedim. kullandığım jelly bean romuna geri döndüm hemen çünkü çok memnunum cm10 dan. bu arada cm10 romun 1080p video çekenini de buldum.
    bu emotion ui romunu incelemek lazım. ısınamadım ya işte :) siz de deneyin. belki gayet güzeldir. zevk meselesi.

1080 video çeken romun linkini alabilirmiyim o zaman yerinde durmuyorsun be abi her romu denedin maşallah

• quote:

quote:

quote:

1080 video çeken romun linkini alabilirmiyim o zaman yerinde durmuyorsun be abi her romu denedin maşallah

lanet olsun içimdeki huawei sevgisine :) ideos x5 ten gelen bir alışkanlık bu :)

cm10 un 5 gün önce yeni sürümü çıkmış. ayrıca bunda 5 tane teması da var. cm10 dan şaşmam ben ya çok sevdim bu romu. kamera uygulaması açıkken üstten parmağınızı kaydırın çekilen resimlerin bulunduğu klasör açılıyor. gayet şık :) bu romda işlemci 1,2Ghz olarak sabitlenmiş. işlemci hızını 1,5 yapmama rağmen restart işleminden sonra 1,2 oluyor tekrar. ama hızı yine muhteşem. 1,2 olması batarya süresini uzatacaktır.

buyrun linki:http://pan.baidu.com/share/link?shareid=128944&uk=805681119
    çincesi olmayanlar için sağdaki beyaz zeminli butona basacaksınız :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 10 Aralık 2012; 11:47:02 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

lanet olsun içimdeki huawei sevgisine :) ideos x5 ten gelen bir alışkanlık bu :)

cm10 un 5 gün önce yeni sürümü çıkmış. ayrıca bunda 5 tane teması da var. cm10 dan şaşmam ben ya çok sevdim bu romu. kamera uygulaması açıkken üstten parmağınızı kaydırın çekilen resimlerin bulunduğu klasör açılıyor. gayet şık :) bu romda işlemci 1,2Ghz olarak sabitlenmiş. işlemci hızını 1,5 yapmama rağmen restart işleminden sonra 1,2 oluyor tekrar. ama hızı yine muhteşem. 1,2 olması batarya süresini uzatacaktır.

buyrun linki:http://pan.baidu.com/share/link?shareid=128944&uk=805681119
    çincesi olmayanlar için sağdaki beyaz zeminli butona basacaksınız :p

Çincemiz yok teşekkür ederiz
    Yalnız bu 1.2 Ghz da çalışması stock romla karsilastirildiginda ne kadar hızlı veya ne kadar yavaş. Bide şebeke durumu nasıl hattın çekmemesi gibi bi durum yasatmiyor dimi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.