Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yEmreozc

Bu arada antutu da 9237 aldım arkadaşlar

Hay masallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

quote:

Bu arada antutu da 9237 aldım arkadaşlar

Hay masallah

Bende aynısını söyledim ilk gördüğümde

• Merhaba arkadaşlar bende b226 romlu bir ascend sahibiyim iphone dan androide geçiş yaptım.Ancak ben pc ye bağladımda hisuit yazılımı indirmiş olmam mı gerekiyor acaba xp kullanıyorum işyerinde windows 7 var orada görüyor ama xp de göremiyorum siz nasıl kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1yolcu

Merhaba arkadaşlar bende b226 romlu bir ascend sahibiyim iphone dan androide geçiş yaptım.Ancak ben pc ye bağladımda hisuit yazılımı indirmiş olmam mı gerekiyor acaba xp kullanıyorum işyerinde windows 7 var orada görüyor ama xp de göremiyorum siz nasıl kullanıyorsunuz ?

Evet dostum indirmende fayda var xpde sürücüleri bazen görmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeg392

quote:

Orijinalden alıntı: 1yolcu

Merhaba arkadaşlar bende b226 romlu bir ascend sahibiyim iphone dan androide geçiş yaptım.Ancak ben pc ye bağladımda hisuit yazılımı indirmiş olmam mı gerekiyor acaba xp kullanıyorum işyerinde windows 7 var orada görüyor ama xp de göremiyorum siz nasıl kullanıyorsunuz ?

Evet dostum indirmende fayda var xpde sürücüleri bazen görmüyor.

Ya xpde ben b226 yukleyemedim bi turlu. Windows 7 de sikinti yasamiyorum ama. Garip bir durum

• Arkadaşlar HiSuite nin yeni bi güncellemesi çıktı bugün. EmotionUI butonu yer alıyor ve tema üzerinden değişiklikler falan yapılabiliyor. Yalnız telefona kurmayı bir türlü beceremedik. Herkesin haberi olsun diye buraya yazıyorum ve yardımcı olur diye yapan biri :)
  • Şimdi birşey dikkat ettim Huawei D1 telefonuna ait versiyon olduğu yazıyor malesef ki
  • quote:

Şimdi birşey dikkat ettim Huawei D1 telefonuna ait versiyon olduğu yazıyor malesef ki

Ben de sabirsizlikla bekliyorum. Ama sanirim yil basina dogru bombayi patlatirlar. Ya emotion ui, veya jellybean. Sabredip gorecez. Tabi mayalar hakli cikmazsa

• quote:

quote:

Şimdi birşey dikkat ettim Huawei D1 telefonuna ait versiyon olduğu yazıyor malesef ki

Ben de sabirsizlikla bekliyorum. Ama sanirim yil basina dogru bombayi patlatirlar. Ya emotion ui, veya jellybean. Sabredip gorecez. Tabi mayalar hakli cikmazsa

İkisi birden olursa tadindan yenmez
    Ama eger tatmin edici bir launcherse, tercihimi launcherden yana kullanıyorum. Hiç içim sine sine kullandığım bi launcher bulamadım.

• quote:

quote:

quote:

İkisi birden olursa tadindan yenmez
    Ama eger tatmin edici bir launcherse, tercihimi launcherden yana kullanıyorum. Hiç içim sine sine kullandığım bi launcher bulamadım.

Zaten gelirse ikisi birden gelecek. Zira bildigim kadariyla emotion ui jelly bean uzerine kuruluyo.

• Huawei ascend d quad turkiyede de satiliyormu bide bu blaze suruculerini tanitamiyorum win7 kullaniyorum nedeni ne olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: apoxxx

Huawei ascend d quad turkiyede de satiliyormu bide bu blaze suruculerini tanitamiyorum win7 kullaniyorum nedeni ne olabilir

D quad henuz ulkemizde satilmiyor. Satilir mi bilmiyorum.
    Android sdk tools yukledin mi? Onu yuklemelisin mutlaka.

• Sdk lar flan hepsini yukledim ama gormuyor bide farkli bir bilgisayarda deneyecegim.

• Arkadaslar bu cinde cikan b508 romunu yuklesek (biliyorsunz hem emotion hemde 4.1 var )sonra turkcelestirme imkani varmi??

• quote:

Orijinalden alıntı: apoxxx

Arkadaslar bu cinde cikan b508 romunu yuklesek (biliyorsunz hem emotion hemde 4.1 var )sonra turkcelestirme imkani varmi??

B508 3 parttan olusuyor ama part2 yok ortada. Bulsam yuklucem ama yok. Sen bulduysan linklerini paylasir misin hocam?

• Arastiriyorum bulursam paylasrm.

• Arkadaslar benim p1 in kamerasi tozlandi cok kotu cekiyor (kamera usb yerine cok yakin oldgu icin toz ordan giriyor garantiye goturdum ici acilacak dedi ) temizletsem bile tekrar toz olck npcm bilmiyorum bu sorunla karsilasan baska biri varmi???

• arkadaşlar şimdi tele cm10 jelly bean yükledim. kelimenin tam anlamıyla muhteşem. jelly bean deneyimini yaşıyorum. telefon resmen uçuyo yaa :)
  • quote:

arkadaşlar şimdi tele cm10 jelly bean yükledim. kelimenin tam anlamıyla muhteşem. jelly bean deneyimini yaşıyorum. telefon resmen uçuyo yaa :)

1080 video kaydı yapamıyormuş ama bu yüklememe nedenim :)
  • quote:

quote:

arkadaşlar şimdi tele cm10 jelly bean yükledim. kelimenin tam anlamıyla muhteşem. jelly bean deneyimini yaşıyorum. telefon resmen uçuyo yaa :)

1080 video kaydı yapamıyormuş ama bu yüklememe nedenim :)

denemedim hiç ama şimdi baktım 4.2 çıkmış ya :) onu denicem.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.