Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

Gonderdiginiz sitedeki hemen hemen butun romlari denedim sanirim liqitsmoot da cok uzun sure kaldim cunku muthis bir performansi vardi ancak cokmeler donmalar problemliydi daha sonra mookee ye gectim sanirim 6-7 ay oluyor ben 3 ay kullandim sonra esime verdim Halen bu romda cok hizli ve stabil bir rom ancak hergun illa bir kez kendi kendine reboot yapiyor bazen deepsleepden uyanamiyor eger cm12 de bu sorunlarda giderilirse gercekten muthis olacak cunku bu tele bukadar performans yeterli bence.
    cm12 ciksin ben deneyip size bildiririm stabilitesini siz madem yeni rom ariyorsunuz sunu bi deneseniz super olur.
    [ROM][4.4.4] CM11 for Huawei Ascend P1 by RomichForce
    bende daha stabilse geceyim buna malul tel her an elimin altinda degil birde stabil degilse hanim Eve sokmaz.

hehe anladım :) en yakın zamanda denemeye çalışacağım bu romu. Görmüştüm ama denememiştim.

• yEmreozc kullanıcısına yanıt
    ok haber bekliyorum.
  • Yok dostum malesef bu rom da beni pek memnun etmedi, mc donald v9 da karar kıldım ben daha da değiştirmem, cm11 olarak spanorg un ki çok daha iyi tüm cm romlari arasında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yEmreozc kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler cevabiniz icin nasil yuklendigini anlatirsaniz sizin romuda denemek isterim normal zipi ve gappsi flaslayarak kurulmuyor sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tesekkurler cevabiniz icin nasil yuklendigini anlatirsaniz sizin romuda denemek isterim normal zipi ve gappsi flaslayarak kurulmuyor sanirim

Öncesinde zipli kurulan emui romlarindan 803 versiyonlu romu kurdum ben, hemen ardından da üstüne bu v9 u kurdum, öyle çalıştı. İlk başta cm11 romuna hard Reset yapıp kurdum telefon açılmadı, tahmin ediyorum ki bu rom sadece mod, yani düzeltme yaması gibi birşey, o yüzden ilk emiu romunu kurun onun üstüne bunu.

• arkadaşlar telefona twrp kurdum fakat emui romlarını kurduktan sonra no os installed diyo ve telefon turkcell yazısında kalıyo neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: €pisod€

arkadaşlar telefona twrp kurdum fakat emui romlarını kurduktan sonra no os installed diyo ve telefon turkcell yazısında kalıyo neden acaba?

V9 o hatayı veriyor onun nedeni de düzeltme yaması olduğu için olsa gerek. Diğerlerin de hata vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

arkadaşlar telefona twrp kurdum fakat emui romlarını kurduktan sonra no os installed diyo ve telefon turkcell yazısında kalıyo neden acaba?

V9 o hatayı veriyor onun nedeni de düzeltme yaması olduğu için olsa gerek. Diğerlerin de hata vermiyor

Hocam anlayamadım v9 nedir?

• quote:

quote:

quote:

V9 emiu sürümünden bahsettim, bende de aynı hatayı vermişti, ama diğer emiu sürümleri o hatayı vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Fallout

quote:

Orijinalden alıntı: agritux

20 iş günü sonucunda ne isteme hakkımız oluyor para iadesi?

Para iadesi
    Aynı telefon ile değişim.

Teklif ederlerse başka telefonlarla da değişim olur. Sizin anlaşmanıza bağlı.

Bende pil değişimi için garantiye verdim. 40 gündür yapamadılar. Kvk ya ne demem gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKİN 1881 -- 1 Haziran 2015; 20:44:15 >
  • 20 iş günü geçtiği için para iadesi istiyorum demelisin.

Başka bir alternatifle gelirse kabul etme.
  • 25 nisanda verdim telefonu ben. 22 mayıs gibi arayıp değişim, para iade vs talebi açtırdım. Hala ses soluk yok.
    Telefonla aramayalım diye dakikasını 2.5 TL mi ne yapmışlar. yok bu devirde böyle olay!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 2 Haziran 2015; 16:18:38 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

V9 emiu sürümünden bahsettim, bende de aynı hatayı vermişti, ama diğer emiu sürümleri o hatayı vermiyor

hocam ben b709 ile b 710u denedim ikisinde de aynı hatayı verdi cwm ile yüklerken böyle bir hata vermiyordu twrp ye geçtim pişman oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StarDusT -- 2 Haziran 2015; 16:43:44 >

• agritux kullanıcısına yanıt
    Öyle yapmışlar hocam. Ordan kazanmayı düşünmüşler ki sırf ordan şirket döner resmen. :D
  • quote:

quote:

Öncesinde zipli kurulan emui romlarindan 803 versiyonlu romu kurdum ben, hemen ardından da üstüne bu v9 u kurdum, öyle çalıştı. İlk başta cm11 romuna hard Reset yapıp kurdum telefon açılmadı, tahmin ediyorum ki bu rom sadece mod, yani düzeltme yaması gibi birşey, o yüzden ilk emiu romunu kurun onun üstüne bunu.

Hocam bu v9 u nasıl kurdunuz. Daha öncesinde" emui romlarindan 803 versiyonlu romu kurdum" yazmışsınız. Ben zipli custom rom kurulumlarını yapıyorum ama bu emui 803 ve üstüne v9 kurulumunu nasıl yapacaz. Biraz ayrıntılı yazarsanız çok sevinirim.

• Bugün fax çektim, 1 saat sonra aradılar üst model cihaz önerdiler.
     Huawei Ascend P1 - U9200

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Bugün fax çektim, 1 saat sonra aradılar üst model cihaz önerdiler.
     Huawei Ascend P1 - U9200

Utanmazlar bugün bana da g610 teklif ettiler.
    Reddettim bakalım ne olacak?

Bir batarya değişimi bile yapamıyorlar. 2 ay oldu.

• Üretilmiyor hocam. Ondan dolayı. Para iadesi isteyebilirsiniz.

• arkadaşlar benim telefon geçen gece batarya dolum olmasına rağmen kendiliğinden kapanmış ve bir daha açılmadı, hiç bir hayat belirtisi yok daha önce başına gelen var mı ? anakart ya da işlemci mi öldü acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_mafia

arkadaşlar benim telefon geçen gece batarya dolum olmasına rağmen kendiliğinden kapanmış ve bir daha açılmadı, hiç bir hayat belirtisi yok daha önce başına gelen var mı ? anakart ya da işlemci mi öldü acaba

Ömrü doluyor sanırım :) Ben dediğiniz şeyi yaşamadım ama telefon iyice tank gibi çalışır oldu. Uygulamalar boğuyor artık telefonu.
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.