Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam forumun ilk sayfasında anlatıldığı gibi root explorer dan cust yolunu turkcell ve tr olarak değiştirip fabrika ayrlarına donunce dil seçeneği bayağı bir çoğalıyor ve türkçe de var bunların içinde ama natification bar gidiyor ben geri getiremedim çözümü varmı acaba ?
  • Tekrar merhaba arkadaşlar.
    Telefon hala B103 turkcell romunda. B229 a güncellemeye çalışıyorum şu an. Ama giriş sayfasındaki yönergeleri takip ettiğimde bir hatayla karşılaşıyorum:
    Aygıt yöneticisi Blaze... yaptım ama seçenekler arasında Android Phone gözükmüyor. nedeni ne olabilir?
     Huawei Ascend P1 - U9200
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anilyemo

Tekrar merhaba arkadaşlar.
    Telefon hala B103 turkcell romunda. B229 a güncellemeye çalışıyorum şu an. Ama giriş sayfasındaki yönergeleri takip ettiğimde bir hatayla karşılaşıyorum:
    Aygıt yöneticisi Blaze... yaptım ama seçenekler arasında Android Phone gözükmüyor. nedeni ne olabilir?
     Huawei Ascend P1 - U9200

Pc nizde hisuite programi yukleyin.
    Ve telefonu acik vaziyette pcye baglayin. Hisuiteden telefonunuza baglanin. Sonra ayni islemleri tekrarlayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

Tekrar merhaba arkadaşlar.
     Huawei Ascend P1 - U9200

Pc nizde hisuite programi yukleyin.
    Ve telefonu acik vaziyette pcye baglayin. Hisuiteden telefonunuza baglanin. Sonra ayni islemleri tekrarlayin.

Cevabınız için teşekkürler. Hemen deneyeceğim

• Şimdi de yeni bir sorum var :(
    5)Sıra geldi Huawei stock romunu yüklemeye. Sd kartınızda "dload" isimli bir klasör oluşturun ve update.app dosyasını bu dload isimli klasöre kopyalayın. Ses azaltma + Ses arttırma + power tuşları ile rom yüklemesini başlatın. Tavsiyem yükleme bittikten sonra aynı yüklemeyi tekrar yapmanızdır.

Rom yüklemesini nerede iken başlatmamız gerekli? telefon açıkken denedim, olmadı. kapalıyken de olmadı. Ses azaltma butonuna basılı tutup açma/kapama butonuna basarak turkcell logosunda kalınca mı yapmalıyım? NASIL BAŞLATACAĞIM?

Veya ayarlardan sd card upgrade desem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anilyemo -- 2 Kasım 2013; 18:48:02 >
  • quote:

Şimdi de yeni bir sorum var :(
    5)Sıra geldi Huawei stock romunu yüklemeye. Sd kartınızda "dload" isimli bir klasör oluşturun ve update.app dosyasını bu dload isimli klasöre kopyalayın. Ses azaltma + Ses arttırma + power tuşları ile rom yüklemesini başlatın. Tavsiyem yükleme bittikten sonra aynı yüklemeyi tekrar yapmanızdır.

Rom yüklemesini nerede iken başlatmamız gerekli? telefon açıkken denedim, olmadı. kapalıyken de olmadı. Ses azaltma butonuna basılı tutup açma/kapama butonuna basarak turkcell logosunda kalınca mı yapmalıyım? NASIL BAŞLATACAĞIM?

Sd carddan upgrade yapsanizda olur,
    telefon kapaliyken ses acma, ses kapama ve guc tuslarina basarakta baslatabilirsiniz.

• quote:

Şimdi de yeni bir sorum var :(

telefonu kapatıp ses tuşlarının ikisine de basılı tutup açma kapama ya bas tel titrediğinde acma kapamayı bırak...eğer şimdiye kadar doğru geldiysen bundan sonra da otomatik yükler romu ...

• Öncelikle ikinize de cevaplarınız için teşekkür ederim.
    SD card' dan upgrade yap dediğim zaman hata verdi. Akelersin cevabında detaylı açıklamış olduğun için teşekkür ederim. Sayende başlatabildim yüklemeyi. Şu an bitti, telefon ayarlarını yapıyorum :)
  • B336 rom kullanıp mobil internette yavaşlık problemi yaşayan var mı acaba? 3g ile 1mbit hızla bağlanabiliyorum, aşırı yavaş.
  • bendede var o yavaşlık forumda hiç bahsi geçmemiş die bende söylememiştim bişey ama hissedilir bi yavaşlık varözellikle tarayıcıda.
  • Android için internet gerektirmeyen sesli Türkçe navigasyon – Navitel

Uygulama 8.0.0.267 ..............http://abbaselmas.com/wp-content/uploads/2013/10/Navitel-full-8.0.0.267-abbaselmas.com.apk
    Harita 20 Ağustos 2013 tarihli harita ve daha küçük boyutlu....http://hotfile.com/dl/249184357/9ee7e5b/tur20130820.rar.html

•Navitel initilazing kısmını geçtiniz, Bihter’e tamam dediniz (O ses Bihterse ben de Behlül’üm demedi demeyin :P)
    •Harita bulunamadı ekranına geldiniz. Mevcut haritaları aç diyoruz eğer indirdiğiniz Türkiye haritasını telefona ya da hafıza kartına attıysanız. Atmadıysanız çıkış deyin ve bir dosya yöneticisi ile telefon klasörlerinde NavitelContent diye bir klasör oluşmuş mu bakıyoruz. Klasör yoksa uygulamayı tekrar açıp mevcut haritaları seç deyip bir şey yapmadan tekrar çıkıyoruz.
    •NavitelContent klasörünün içinde Maps klasörüne indirdiğimiz haritayı kopyalıyoruz.

Not:http://abbaselmas.com/2013/08/android-icin-internetsiz-sesli-navigasyon-navitel/ Alıntıdır.
    Denendi kusursuz çalışıyor..(ascend p1 u9200--B336 rom)

• http://www.androidhatti.com/huawei_asced_p1_official_emui_1_6_b706_yukleme-t8999.html

B706 yükleme konusunu anlatmış.Ayrıca ekran görüntüleri falan da var.
  • bu müzik kulaklığının sesi az geliyor. yeni rom yükleyince sorun düzeliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netses

bu müzik kulaklığının sesi az geliyor. yeni rom yükleyince sorun düzeliyor mu ?

Duzelir hususen b315 te muhtesem ses cikislari

• quote:

Orijinalden alıntı: synsapmaz

bendede var o yavaşlık forumda hiç bahsi geçmemiş die bende söylememiştim bişey ama hissedilir bi yavaşlık varözellikle tarayıcıda.

Ben de b336 kullaniyorum ama sorun yok hiz iyi diger romlar gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: segahe

Android için internet gerektirmeyen sesli Türkçe navigasyon – Navitel

Uygulama 8.0.0.267 ..............http://abbaselmas.com/wp-content/uploads/2013/10/Navitel-full-8.0.0.267-abbaselmas.com.apk
    Harita 20 Ağustos 2013 tarihli harita ve daha küçük boyutlu....http://hotfile.com/dl/249184357/9ee7e5b/tur20130820.rar.html

•Navitel initilazing kısmını geçtiniz, Bihter’e tamam dediniz (O ses Bihterse ben de Behlül’üm demedi demeyin :P)
    •Harita bulunamadı ekranına geldiniz. Mevcut haritaları aç diyoruz eğer indirdiğiniz Türkiye haritasını telefona ya da hafıza kartına attıysanız. Atmadıysanız çıkış deyin ve bir dosya yöneticisi ile telefon klasörlerinde NavitelContent diye bir klasör oluşmuş mu bakıyoruz. Klasör yoksa uygulamayı tekrar açıp mevcut haritaları seç deyip bir şey yapmadan tekrar çıkıyoruz.
    •NavitelContent klasörünün içinde Maps klasörüne indirdiğimiz haritayı kopyalıyoruz.

Not:http://abbaselmas.com/2013/08/android-icin-internetsiz-sesli-navigasyon-navitel/ Alıntıdır.
    Denendi kusursuz çalışıyor..(ascend p1 u9200--B336 rom)

Bunlarla ugrasmaniza gerek bu isin en iyisi igo primo onceki sayfalarda kameray 37 arkadasimiz paylasmisti igoyu dosyayi indirin icinde ki apk yi yukleyin o kadar super calisiyor

• P1 ile takaslik xperia u. Elimde 1 yillik xperia u var full kutulu sorunsuzdur. temizdir herhangi bir sorunu yoktur.
    Cihazimin resimleri eklenmistir.
    iste ilan linkim

Teklifleri lütfen abartmadn yapalim

http://forum.donanimhaber.com/m_83464769/f_//tm.htm#83464769
  • B336 ROOT yapabilen oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

B706 romunu direk CWM ile flashlama linki:
    https://mega.co.nz/#!BQgAjbBT!FNs5mxPZ0AivzUcXzwvGyhAgyYIw_wF8ta24sJlZLbc

Paylaştığım bu romu kurdum şuan kullanıyorum. Zannediyorsam hat gidip gelme hatası çözülmüş. 2 saattir böyle birşeyle karşılaşmadım.
    Görsel olarak herşey aynı tek fark dokunmatik tuşların ışığını kapama özelliği gelmiş. Geceleri çok göz alıyordu bence güzel oldu bu :)

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.