Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

B706 romunu direk CWM ile flashlama linki:
    https://mega.co.nz/#!BQgAjbBT!FNs5mxPZ0AivzUcXzwvGyhAgyYIw_wF8ta24sJlZLbc

Paylaştığım bu romu kurdum şuan kullanıyorum. Zannediyorsam hat gidip gelme hatası çözülmüş. 2 saattir böyle birşeyle karşılaşmadım.
    Görsel olarak herşey aynı tek fark dokunmatik tuşların ışığını kapama özelliği gelmiş. Geceleri çok göz alıyordu bence güzel oldu bu :)

Biraz daha kullan bakalim hocam bende de b705 te ilk zamanlar farketmemistim bide bu romla antutu skoru ne bakarmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• B706'da gerçekten hat kesilme sorunu çözülmüş gibi yaklaşık 5 saat oldu yükleyeli herhangi ufak bir sorunla bile karşılaşmadım. Antutu skorunu da ekledim buyrun.
     Huawei Ascend P1 - U9200
  • Bİde bunu deneyelim.
  • Peki arkadaslar bir onceki sayfada arkafas turkce dil secenegi yok demisti yokmu gercekten nasil cozdunuz bu sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: anstzst

Peki arkadaslar bir onceki sayfada arkafas turkce dil secenegi yok demisti yokmu gercekten nasil cozdunuz bu sorunu

Benim paylaştığım linkte türkçe dil var

• quote:

Orijinalden alıntı: synsapmaz

bendede var o yavaşlık forumda hiç bahsi geçmemiş die bende söylememiştim bişey ama hissedilir bi yavaşlık varözellikle tarayıcıda.

Ben de hiç sıkıntı yok b 336 kullanıyorum

• quote:

Peki arkadaslar bir onceki sayfada arkafas turkce dil secenegi yok demisti yokmu gercekten nasil cozdunuz bu sorunu

MoreLocale 2 uygulamasiylada turkce yapabiliyoruz.

• quote:

quote:

Benim paylaştığım linkte türkçe dil var

Ya uzun sure b336 da kalacagim ugrasmayacagim daha demistim ama yine aklimi celdiniz rahat duramayacagim sanirim 1-2 gun daha bekleyeyim kullanan arkadaslar genel arti eksilerini paylasmaya devam ederseniz bir sikintisi yoksa yuklerim, b705 i sevmistim cunku..

• quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

Hocam sen konuyu devraldin mi medboydan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

Hocam sen konuyu devraldin mi medboydan

Adminlerin devretmesini bekliyoruz.

• qazrfv kullanıcısına yanıt
    Anlasildi hayirli olsun

• konu devrolmuştur arkadaşlar. yeni admininizle iyi forumlar diliyorum sizlere. sizlerle güzel iletişimlerimiz oldu. saygılı insanların bulunduğu bir konu burası. Allaha emanet olun hepiniz. arada uğrayıp bakarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

konu devrolmuştur arkadaşlar. yeni admininizle iyi forumlar diliyorum sizlere. sizlerle güzel iletişimlerimiz oldu. saygılı insanların bulunduğu bir konu burası. Allaha emanet olun hepiniz. arada uğrayıp bakarım

Tsk medboy sende ALLAH'a emanet ol yardimlarin icin tsklr bekleriz arada bir bu arada yeni tel nasil belki bundan sonra biz de ondan aliriz p1 in ustune nasil geldi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

konu devrolmuştur arkadaşlar. yeni admininizle iyi forumlar diliyorum sizlere. sizlerle güzel iletişimlerimiz oldu. saygılı insanların bulunduğu bir konu burası. Allaha emanet olun hepiniz. arada uğrayıp bakarım

Tsk medboy sende ALLAH'a emanet ol yardimlarin icin tsklr bekleriz arada bir bu arada yeni tel nasil belki bundan sonra biz de ondan aliriz p1 in ustune nasil geldi

LG G2 için söylenecek söz bulamıyorum. antutu dan 36000 puan alıyor böyle bir ekran, böyle bir hız, böyle bir ses kalitesi yok. iyi ki huawei ascend p6 almamışım. sıkılmıştım huaweiden 2 yıldır bu markayı kullandım. iyiydi hoştu ama değişiklik güzel. 1800 tl 32 GB modelini aldım. çok uzun süre kullanırım bu telefonu. 3000mAh bataryası var. çok fazla özelliği var ya sayamıcam. ascend p1 den sonra yeni telefon almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim

• MedBoy kullanıcısına yanıt
    Konuya katkıların için sağol var ol. Tekrardan yeni telefonun, artı yeni konun hayırlı uğurlu olsun

• Gun itibariylen konu sahibi olmus bulunuyorum. Oncelikle bu konuya bir cok emegi gecen @MedBoy hocamiza tesekkur ederim. Yeni telefonunuzla iyi gunleriniz olsun.

Konuya eklenmesini istediginiz seyleri pm ile yada direk konuya mesaj atarak belirtiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qazrfv -- 4 Kasım 2013; 11:41:29 >
  • Medboy hayirli olsun tekrar kismetse bizde aliriz ilerde insallah 36000 iyiymis

• 4.3 Rom bulan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HarictenGazel

4.3 Rom bulan var mı ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2411958

• Android kitkat butun telefonlara gelicek deniyor dogru mu bilgisi olan var mi bu konuda

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.