Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anstzst

Anlasildi su ana kadar gozlemledigim sarjda iyi bir duzelme var hadi hayirlisi

705 mi kullanıyorsun sen,

yahu cm 10.01 4.2.2. kullanıpta yorum yapacak yokmu hiç nasıl olduğu konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsagcan

quote:

Anlasildi su ana kadar gozlemledigim sarjda iyi bir duzelme var hadi hayirlisi

705 mi kullanıyorsun sen,

yahu cm 10.01 4.2.2. kullanıpta yorum yapacak yokmu hiç nasıl olduğu konusunda

Ben kullandım son güncellemeyi kullanmadım ama sondan öncekilerde deepsleep'e girmesine rağmen durduğu yerde şarj miktarı düşüyordu.
    Akıcı hızlı bi romdu. Genel manada bi hatası yoktu blutut dışında.

• arkadaslar mrb.bılıyorum yeri burası degıl ama aktıf kullanıcılar oldugu ıcın buraya yazıyorum.
    telefon almayı dusunuyorum arastırırkrn p1 cok sık ve cok hosuma gıttı ozellıklerıde ıyı gıbı teknık konulardan hıc anlamam
    sızın konustugunuz rot ıslemlerıne falan fransızım
    ınternette dolasırken ve telefon kullanımında p1 ıhtıyaclarımı karsılar dıye dusunuyorum yanılıyormuyum?
    suan telefon 529 tl 2 yıl kvk garantılı nasıl bu fıyata alınırmı tavsıye edermısınız?
    bırde bu telefonu modem gıbı kullanabılıyomuyuz hotspot ozellıgı varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: randa

arkadaslar mrb.bılıyorum yeri burası degıl ama aktıf kullanıcılar oldugu ıcın buraya yazıyorum.
    telefon almayı dusunuyorum arastırırkrn p1 cok sık ve cok hosuma gıttı ozellıklerıde ıyı gıbı teknık konulardan hıc anlamam
    ınternette dolasırken ve telefon kullanımında p1 ıhtıyaclarımı karsılar dıye dusunuyorum yanılıyormuyum?
    suan telefon 529 tl 2 yıl kvk garantılı nasıl bu fıyata alınırmı tavsıye edermısınız?

529 tl olmuş mu vay anasını. Zamanında LG gt540 almıştım 510 liraya. Telefonun 128 rami vardı :)
    Ben şahsen ilk çıktığında ki 1200tl li fiyatına alın derdim bu teli, 529 tl lik fiyatını kaçırmayın 2 - 3 tane alın derim.
    Modem olma özelliği var merak etmeyin.
    Bu fiyata başka tel olarak 4 çekirdekli General Mobile Discovery'i de deneyin derim.
    Ama huawei kalitesinden şaşmayın tabii ki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: €pisod€

Arkadaşlar sorunsuz cm10.1 4.2.2 istiyorsanız bu linkteki rus romu en iyisi türkçe dil mevcut bluetooth,kamera vs.. dahil herşey sorunsuz. Önceki sayfalarda bi arkadaş paylaşmıştı adını hatırlayamadım. Kusura bakmasın. Alıntıdır.

https://docs.google.com/folder/d/0Bwc5Ca8__VOaQ1BzRHA0VmVaQnM/edit

cpu fsb ayarı var mı? cpu master kullana biliyormusun? 1.5 ghz geçemek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanozgen -- 26 Ekim 2013; 18:02:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

arkadaslar mrb.bılıyorum yeri burası degıl ama aktıf kullanıcılar oldugu ıcın buraya yazıyorum.

529 tl olmuş mu vay anasını. Zamanında LG gt540 almıştım 510 liraya. Telefonun 128 rami vardı :)
    Ben şahsen ilk çıktığında ki 1200tl li fiyatına alın derdim bu teli, 529 tl lik fiyatını kaçırmayın 2 - 3 tane alın derim.
    Modem olma özelliği var merak etmeyin.
    Bu fiyata başka tel olarak 4 çekirdekli General Mobile Discovery'i de deneyin derim.
    Ama huawei kalitesinden şaşmayın tabii ki :)

oncelıkle tesekkur ederım ılgınıze
    aslında bende tam olarak o ıkılemı yasıyorum dıscovery mı alsam huwaı mı alsam dıye arada yaklasık 100 tl fark var bu cok onemlı degıl
    sımdı gold dan geldım ıkı telefonu fızıksel olarak bakmak ıcın cıkmıstım evet ozellık olarak dıscovery ıyı belkı ama fızıksel olarakta huwaı cok ıyı sık ve kalıtelı duruyo bılemedım ya bugun yada yarınsipariş vercem bırını aldıktan sonra keske oburunu alsaydım demekte ıstemıyorum
    huwaı le ınternetteyken ve normal kullnanmda (oyun oynamam pek)donma kasma problemı yasarmıyım ?
    tavsıyesı olan arkadaslardanda yorum beklıyorum

• randa R kullanıcısına yanıt
    Hız konusunda (oyun&uygulama) kesinlikle bir kuşkunuz olmasın P1'den yana.Fiziksel tasarım olarak P1 daha şık tabi ki. Ama sanırım tek kaybettiği nokta ekran çözünürlüğü, Discovery'nin IPS HD paneli çok daha net ve parlak..
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    gold da ıkısınıde ınceledım ama pıllerı takılı olmadıgı ıcın ekran goruntulerıne bakamadım tabı
    eger tek kayıp ekran cözunurlugu ıse bu benım ıcın cok sorun olmaz dıye dusunuyorum zıra halen kullandıgım htc vldfıre s ten daha ıyı olacagı kesın
    gonlumden gecen kesınlıkle huwaı almak ama teknolojıye uzak bırı olarak aradakjı farkı ogrenmek ıcın yorumlarınız onemlı tesekkur edıyorum
    bıraz daha arastırıp dusuneyım ama buyuk ıhtımalle gece sıparıs verırım huwaı ıcın
    pekı androıd surumuyle ılgılı fark (huwaı 1-2 model eskı sanırım) olumsuz yonde neyı etkıler kullanım esnasında almısken son surumlu dıscovery alın kesınlıkle dermısınız?
  • quote:

gold da ıkısınıde ınceledım ama pıllerı takılı olmadıgı ıcın ekran goruntulerıne bakamadım tabı
    eger tek kayıp ekran cözunurlugu ıse bu benım ıcın cok sorun olmaz dıye dusunuyorum zıra halen kullandıgım htc vldfıre s ten daha ıyı olacagı kesın
    gonlumden gecen kesınlıkle huwaı almak ama teknolojıye uzak bırı olarak aradakjı farkı ogrenmek ıcın yorumlarınız onemlı tesekkur edıyorum
    bıraz daha arastırıp dusuneyım ama buyuk ıhtımalle gece sıparıs verırım huwaı ıcın
    pekı androıd surumuyle ılgılı fark (huwaı 1-2 model eskı sanırım) olumsuz yonde neyı etkıler kullanım esnasında almısken son surumlu dıscovery alın kesınlıkle dermısınız?

Bende senin gibi kararsizdim bir ay once, discovery almak icin avm ye kvk nin caminda bunun reklamini gordum ilgimi cekti, o dukkanda ikiside vardi yan yana getirdim p1 kesinlikle daha gosterisli. Ve artilari var mesela gorilla glass var cizilmez ekran, 1.5 ghz islmci var digeri 1,2 gerci o 4 cekirdek deniliyor bu 2 ama telefonda hic kasma yok bunun ekrani4.3 inc o 4.7 biraz daha buyuk ama telefon takoz gibi duruyor. Yani dostum al p1 kafan rahat etsin. Marka imaji da onemli onuda unutma. Huawei iyidir iyi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• discovery bi yakina almistik, cift sim kart desteginden dolayi. berbat bir telefon. agir calisiyor. kesinlikle p1. fiyati o kadar mi dusmus ya 1250 liraya almistim.

• fsagcan F kullanıcısına yanıt
    takoz yorumunuza kesınlıkle katılıyorum bende bugun ıkısınıde yanyana ınceledım ve aynı kanaatteyım
    sız sanırım memmnunsunuz tercıhınızden dolayı
    youtube vıdeo acma performansı nasıl rahat ızleyebılıyomusunuz vıdeoları
    sakıncası yoksa kaca almıstınız telefonu?
  • MedBoy kullanıcısına yanıt
    tavsıyenıze tesekkur ederım aslında normal fıyatı 800 cıvarı ben kampanya cek vs o fıyatlara alıcam ınsallah
  • MedBoy kullanıcısına yanıt
    tavsıyenıze tesekkur ederrım aslında fıyatı 800 cıvarında ben kampanya cek vs o fıyatlara alıcam insallah
  • quote:

takoz yorumunuza kesınlıkle katılıyorum bende bugun ıkısınıde yanyana ınceledım ve aynı kanaatteyım

Piyasa fiyati 600 lira telefonun, ben kvk dan 600 liraya aldim.
    Youtube videolari gayet hizli aciyor ama bazen donma yapiyor, ha bide isinma oluyor telefonda internette iken. Ama bence romla alakalidir ben B705 kullaniyorum.

• quote:

quote:

Youtube videolari gayet hizli aciyor ama bazen donma yapiyor, ha bide isinma oluyor telefonda internette iken. Ama bence romla alakalidir ben B705 kullaniyorum.

B705 te dediginiz hat gitme isi bende de sik sik oluyor cekim gucu daha zayif yukarida arkadasin sorunsuz deyip linkini verdigi cm10.2 kurmayi dusunuyorum denemek icin baska kullanan var mi bu romu sarj ve konum bulma isi nasil bir de bunu da cwm den flashlayip mi yapiyoruz vipeleri yapiyormuyuz aynen

• quote:

quote:

quote:

B705 te dediginiz hat gitme isi bende de sik sik oluyor cekim gucu daha zayif yukarida arkadasin sorunsuz deyip linkini verdigi cm10.2 kurmayi dusunuyorum denemek icin baska kullanan var mi bu romu sarj ve konum bulma isi nasil bir de bunu da cwm den flashlayip mi yapiyoruz vipeleri yapiyormuyuz aynen

Bende kuracam ama enin degilim. Kurarsan yorumlarini yaz. Wipe leri yapmam gerekiyor diye dusunuyorum

• fsagcan F kullanıcısına yanıt
    İnsallah indirmedim daha kurarsam yazarim aslinda b705 guzel bir rom kullanisli akici sarji iyi amabahsedilen sorunlardan dolayi surekli kullanima musait degil gibi huawei artik tam kararli stabil ve herseyi olan bir surum cikarsada rahat etsek ugrasmasak daha

• quote:

quote:

quote:

B705 dediğiniz nedir?
    ben alınca telefona herhangı bı işlem yapmayı dusunmuyorum ki zaten sahsen yapabılecegımıde sanmıyorum
    orjınal halıyle kullanımda sorun yasarmıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ermanozgen

quote:

Orijinalden alıntı: €pisod€

Arkadaşlar sorunsuz cm10.1 4.2.2 istiyorsanız bu linkteki rus romu en iyisi türkçe dil mevcut bluetooth,kamera vs.. dahil herşey sorunsuz. Önceki sayfalarda bi arkadaş paylaşmıştı adını hatırlayamadım. Kusura bakmasın. Alıntıdır.

https://docs.google.com/folder/d/0Bwc5Ca8__VOaQ1BzRHA0VmVaQnM/edit

cpu fsb ayarı var mı? cpu master kullana biliyormusun? 1.5 ghz geçemek için.

Cpu master kullanmadım hic malesef

• randa R kullanıcısına yanıt
    B705 dedigimiz telefonun rom surumu, yani android surumu. Muhtemelen sendeki B103 dur ve ice cream dir bizdeki ise jelly bean oluyor surum farkindan dolayi olarak farkliliklari var

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.