Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: €pisod€

quote:

Orijinalden alıntı: ermanozgen

quote:

Arkadaşlar sorunsuz cm10.1 4.2.2 istiyorsanız bu linkteki rus romu en iyisi türkçe dil mevcut bluetooth,kamera vs.. dahil herşey sorunsuz. Önceki sayfalarda bi arkadaş paylaşmıştı adını hatırlayamadım. Kusura bakmasın. Alıntıdır.

https://docs.google.com/folder/d/0Bwc5Ca8__VOaQ1BzRHA0VmVaQnM/edit

cpu fsb ayarı var mı? cpu master kullana biliyormusun? 1.5 ghz geçemek için.

Cpu master kullanmadım hic malesef

Sen halen ve nezamandir cm 10.01 kullaniyorsun vede memnunsan biraz artilarindan bahsedermisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fsagcan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ermanozgen

quote:

Arkadaşlar sorunsuz cm10.1 4.2.2 istiyorsanız bu linkteki rus romu en iyisi türkçe dil mevcut bluetooth,kamera vs.. dahil herşey sorunsuz. Önceki sayfalarda bi arkadaş paylaşmıştı adını hatırlayamadım. Kusura bakmasın. Alıntıdır.

https://docs.google.com/folder/d/0Bwc5Ca8__VOaQ1BzRHA0VmVaQnM/edit

cpu fsb ayarı var mı? cpu master kullana biliyormusun? 1.5 ghz geçemek için.

Cpu master kullanmadım hic malesef

Sen halen ve nezamandir cm 10.01 kullaniyorsun vede memnunsan biraz artilarindan bahsedermisin

Şu ana kadar gördügüm tek eksik kamerada hdr modunda düzgün cekmemesi. Ya da ben beceremedim bilmiyorum. Başka hic bir eksik yok hic tereddüt etmeden yükleyebilirsiniz. Şarj olayına gelirsek b704e göre daha iyi gibi. Ama linkini attıgım rus romunu yükleyin sorunsuz tek rom olarak bunu gördüm.

• Ben bu linkden bir turlu indiremedim. Acaba drive hesabim olmadigindanmidir

• quote:

B705 dedigimiz telefonun rom surumu, yani android surumu. Muhtemelen sendeki B103 dur ve ice cream dir bizdeki ise jelly bean oluyor surum farkindan dolayi olarak farkliliklari var

evet benım alacagım tel ice cream
    hangısı daha ıyı sonradan değiştirmem gerekecekmı acaba?
  • telefon n11 de 430 cıvarına gelıyor, alacaklara duyrulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

telefon n11 de 430 cıvarına gelıyor, alacaklara duyrulur

evet bende ordan alcam kısmetse
    enpara kartı beklıyodum oda ulastı elıme
    cok ıyı ındırım var hangı telı alırsan al enpara +ındırım+bkm ındırımı toplam 161 tl boyle fırsat yakalamısken huwaı mı alsam yoksa dıscoverymı onun ıkılemındeyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_çavuş

Kamera performsini begenmeyen arkadaslar karsilastirmayi ne ile yapiyorlar acaba??
    P1 in kamerasi gayet iyi cekim yapiyor kameraai s2 ile s 3 arasi kalitede.

Ben de anlamıyorum bazıları kamera performansını beğenmemiş girsinler GSMARENA ya kıyaslasınlar. Milyarlık telefonları tokatlıyor kamerada. Siz çakma romlarla denediyseniz bilemem tabi...
  • ES Dosya Yöneticisi (ES File Explorer)tüm sistem dosyalarını görünür hale getiriyor.EMOTION IU 1.5 yüklemek için build.prop dosyasını bu programla değiştirebilirmiyim.Şayet değişime izin verirse ROOT yapmaya gerek kalmadan ROM yükeleyebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: segahe

ES Dosya Yöneticisi (ES File Explorer)tüm sistem dosyalarını görünür hale getiriyor.EMOTION IU 1.5 yüklemek için build.prop dosyasını bu programla değiştirebilirmiyim.Şayet değişime izin verirse ROOT yapmaya gerek kalmadan ROM yükeleyebilirmiyim?

ES File Explorer o işlemi yapabilmen için öncelikle ROOT ister.
  • Dosyayı editlemek içinde ROOT istiyor sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: randa

quote:

cok ıyı ındırım var hangı telı alırsan al enpara +ındırım+bkm ındırımı toplam 161 tl boyle fırsat yakalamısken huwaı mı alsam yoksa dıscoverymı onun ıkılemındeyım

bende sipariş geçtim encartım yok 518tl ye geldi fiyat iyi bugün media marktaa telefonu inceledim çok güzel orda fiyatı 700 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: netses

quote:

quote:

bende sipariş geçtim encartım yok 518tl ye geldi fiyat iyi bugün media marktaa telefonu inceledim çok güzel orda fiyatı 700 tl

bende son bıdaha bakayım dıye umranıye medıa markt gıttım ınceledım hakkaten güzel telefon sımdı sıparıs vermek ıcın bılgısayar basındayım

• sıparısı verdım toplam malıyet 418 tl n11.com
    tel elıme ulaşsın paylaşıma devam arkadaslar
  • arkadaşlar bu telefonu mhl aparatı ile LCD tv ye bağlıyan var mı ??
  • quote:

quote:

B705 dedigimiz telefonun rom surumu, yani android surumu. Muhtemelen sendeki B103 dur ve ice cream dir bizdeki ise jelly bean oluyor surum farkindan dolayi olarak farkliliklari var

evet benım alacagım tel ice cream
    hangısı daha ıyı sonradan değiştirmem gerekecekmı acaba?

dün itibari ile memnun bir türlü ısınamadığım B705 romdan B336 ya dönüş yaptım,

sende Ice cream denJ Jb ye geçmelisin bence, ve sınır 336 da kal yeni güncelleme çıkana kadar, geçiş yolu ilk sayfada detaylı şekilde anlatılmış durumda. biraz tecrüben var ise bu işlerde yaparsın muhakkak,

ha bu arada kullananlar nasıl kullanıyor bilmiyorum ama kendi adıma konuşuyorum CM sürümü tek kelime ile berbat, telefonu öyle karıştırıyor ki anlatamam, dün geçtim cm 10.1 e geri Allahtan restore vardı da 336 ya döndüm.

yeni güncelleme çıkana kadarda oynamayacağım artık,

orjinal her zaman iyii

• randa R kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, çok iyi almışsın
  • quote:

sıparısı verdım toplam malıyet 418 tl n11.com
    tel elıme ulaşsın paylaşıma devam arkadaslar

Fiyatı uygun kasa kaliteli (yekpare gövde zaten) geçen arkadaşımdan ödünç aldım sağlam kasa. Kamera güzel ses güzel + poweramp ve iyi kulaklık takınca coşuyor insan :) giriş seviyesi bütçeye orta segment tel. alıyorsun. İncecik ve hafif. 418 tl ye samsung'un dandik tel. alınmasından daha iyi bir seçim... Onun dışında LG tellerde üst seviye bütçelerde F/P ...

Kılıf olarak nillkin marka bulabilirseniz kalitelidir. İçinden ekran koruyucusu da çıkıyor bazılarının.

mesela siyah telefona;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the spooks -- 28 Ekim 2013; 16:54:28 >

• arkadaşlar cm 10.2 den b103 geri geldim doğrudan b336 yükleyebiliyormuyuz, makine cwm yüklü ve rootlu, bilen cevaplar mı hemen başlıcam yüklemeye ona göre
  • ayrıca yukarda resmi görünce aklıma geldi, s3 lerdeki smart cover gibi p1 içinde olsa çok iyi olurdu, ben ona benzerini kullanıyorum ama çok kalın ve büyük gözüküyor telefonda
  • Benim bir sorum olucak, telefonu yeni satın alan arkadaşlar ''B336 stock rom'' u kurarlarsa garanti dışı kalıyor mu? Kesin bilgisi olan arkadaşlar ? ==>http://huaweinews.com/2013/09/ascend-p1-jelly-bean-b336-update/
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.