Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate 7 ROM-ROOT-CWM-TEMA ve DAHASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
12
Favori
27.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerden yuklıcem cwm klasö-orunun ıcınde adb dıe bısey var ona tıkladım cmd komut ekranında acayıp yazılar cıktı kapandı tekrr gerı. denedım ma degısen bısey yok
  • Avlanmaz50 A kullanıcısına yanıt
    hocam orada gayet açık bir şekilde mutlaka bir yerde yanlış yapıyorsunuz. Ben size sürücüyü yükleyin diyorum siz komut penceresini açmaya çalışıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-tasyagan

ben işlemleri yapıyorum adb reboot bootlader yazıyom telefon kapanıp acılıyo ama android resmi cıkmıyor normal telefon acılıyo bir yardımcı olsanız 0507 502 33 33 whatsappdan iletisime gecerseniz sevinirim evde internet yokda

o bootlader yerine bootloader yazın o zaman tamam oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yevkumen -- 7 Mayıs 2015; 22:13:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

Merhaba. İndirdikten sonra hangi klasöre attınız?

dahili hafıza da HWthemes klasörüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: VSM

quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

Merhaba. İndirdikten sonra hangi klasöre attınız?

dahili hafıza da HWthemes klasörüne

Harici hafizada olur farketmez. HWThemes klasorune atman yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bn telefonu ilk geldigi andan itibaren avea araciligiyla algim o sekilde kullaniyordum. Burdaki anlatilanlara gore genel roma gectim ve gercekten performans pil acisindan vs gozle gorulur farkvar. Hemen gecmenizi tavsiye ederim . bu ay icinde de cok gecikmeden android 5.0 gelir diye umit ediyorum. 5.0 gelirse zaten cihaz tadindan yenmez olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar size bir sorum olacak. Sol taraftaki oparator ismi iki kere yaziyor bunu nasil tek yazdirabiliriz AVEA|AVEA SEKLİNDE YAZİYOR . SADECE AVEA YAZSİN YETERLİ :)

Birde mobil verinin oldugu bolumde TASİYİCİ COGULLAMA diye birsey var o kapali duruyor. Bu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avlanmaz50 -- 9 Mayıs 2015; 22:03:17 >
  • arkadaşlar samsung s6 edge klavyesini bu cihaza nasıl yükleyebilirim acaba
  • Genel yazılımı indirirken sıkıntı yaşayan var mı? 20 mbdan sonra kalıyo download? @Free WiLL
  • -Sniper- kullanıcısına yanıt
    ben indirirken sorun yoktu olmazsa onuda indirip megaya upload edeceğim en azından daha hızlı iniyor oradan

sanırım yurtdışı çıkışlarında bir sıkıntı var zira nereden dosya indirmeye kalksam çok yavaş iniyor zaten dh nin de yarısı açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free WiLL -- 12 Mayıs 2015; 17:07:51 >
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    hocam çok makbule geçer ya sd card aldım da genel yazılıma geçicem bugün ne zaman upload edersiniz? :)
    Dostum çok yavaş iniyor da istiyorsan indirme yöneticisi ile dene istiyorsan benim indirip Upload etmem yarını bulur indirmesi ayrı bir dert yüklemesi bambaşka bir dert

• quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Dostum çok yavaş iniyor da istiyorsan indirme yöneticisi ile dene istiyorsan benim indirip Upload etmem yarını bulur indirmesi ayrı bir dert yüklemesi bambaşka bir dert

hocam zahmet olacak ama sen şimdiden başla uploada, başka türlü olmucak bu iş hem konuyada katkı olur benim gibi bi çok arkadaşta bu sorunla karşı karşıya kalıcak eminim
    Sorun var huawei sunucularında bende ilk başta 1.2 mb ile indirirken sonlarda 5 kb e kadar düşmüştü

• Elinde yazılım olan biri upload etmesi lazım

• Dosyayı Upload edeceğim gün içinde arkadaşlar seyahat halinde olduğum için bir türlü nasip olmadı

Ekledim hayırlı olsun

• Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Ekledim hayırlı olsun

Sen adamsın
    Sağolasın keşke şu Upload hızları adam gibi olsa da rahatlasak işkence resmen 10 saati buldu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.