Şimdi Ara

Huawei Ascend G610 Açılmıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefona xposed framework yüklemeye çalışırken /etc/theme/thememap dosyasını sildim. Telefonu yeniden başlattım. Huawei logosu geliyor sonra siyah ekranda kalıyor ve sadece tuşlara basınca titriyor. Onun dışında bir tepki yok. Recovery moduna girebiliyorum ama sıfırlamadan yapabileceğim bişey yok mudur acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @sendomi hocam siz bi baksanız
  • Up! Up! Up!
    Bi Allahın kulu yok mu yardım edebilecek ????
  • Recovery'e girebiliyorsan bas romu gec hic ugrasma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon b106 rom. Custom atamıyorum. b105 in update sini yüklemeye çalıştım o da olmadı. sıfırladım o da olmadı.
  • sorun bende de var hay ben bu xposedın. kardeş naptın düzeltebildinmi ben stock rom indiriyorum şuan yeniden yüklicem cwm den napim
  • Boyle islere gircekseniz cwm recoverysiz girmeyin. Sıkımtı oluyor sonra. Orjinal recovery bile işe yariyor tek yapman gereken sd kartinda dload diye klasor olusturup huawei sitesinden indirecegin update.app (orjinal rom) dosyasini atmak. Telefon kapaliyken ses ac + ses kapa + power basili tutarsaniz orjinal romu yukler

• quote:

Orijinalden alıntı: Survivalist

Boyle islere gircekseniz cwm recoverysiz girmeyin. Sıkımtı oluyor sonra. Orjinal recovery bile işe yariyor tek yapman gereken sd kartinda dload diye klasor olusturup huawei sitesinden indirecegin update.app (orjinal rom) dosyasini atmak. Telefon kapaliyken ses ac + ses kapa + power basili tutarsaniz orjinal romu yukler

çok sağol gardaş dosyaları indirdim nasıl yükleyeceğimi bulamadım bi allahın kulu yazmamış ilk defa başıma geldi böyle bişey bi daha da yapmam zaten :)
  • Survivalist kullanıcısına yanıt
    Kardeş biliyorum nasıl rom kurulacağını. Daha önce Ideos X5, Vision ve U8110 kullandım. Hepsinde bu işlemleri yapabiliyordum. Ama bu telefona huawei önlem olarak (!) b106 rom kuruyor artık. ve bu romların orjinal dosyaları yok. recovery atılamıyor. rom kurulamıyor. sp flash tool çalışmıyor ve ADB den erişim yapamıyorum. bu yüzden kvk ya gönderdim sağolsunlar sıfırını göndermişler :D
  • Hocam ben de telefonun icine ettim telefonunun bandi degisti suan cin surumu gibi gozukuyor orjinal rom b105 atsam tepede operator yazisi cikiyor.

Sarj soketi de biraz bozuldu yollasam ne yaparlar telefona diye dertliyim gaza gelip b106 atarlar. Korkuyorum valla garantiye yollamaktan

Suan B952 kullaniyorum. En rahat guzel hafif surum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survivalist -- 27 Haziran 2015; 18:17:57 >

• Survivalist kullanıcısına yanıt
    hocam eğer telefon işini görüyosa bence garantiye yollama. çünkü bi kere rom yüklemeye ve yeni şeyler denemeye alıştıysan bu kötü olur çünkü b106 kurup gönderiyorlar.
    ben 5 yıldır android ve huawei kullanıcısıyım. her telefonuma ve tabletime root atıp rom kurmuşumdur ama buna recovery dahî kurulmuyor sinir edici bir durum.
  • Huawei g610 stok rom yüklü xposed güncellemesi sonrası açılmıyor cwm açıldığında ise E:Can't mount /cache/recovery/command satırı ile başlayan altalta 5 satır çıkıyor ve rom yükleme yapsanda yine aynı yerde kalıyor orjinal rom ve backup yükleme yapılamıyor lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunal007

Huawei g610 stok rom yüklü xposed güncellemesi sonrası açılmıyor cwm açıldığında ise E:Can't mount /cache/recovery/command satırı ile başlayan altalta 5 satır çıkıyor ve rom yükleme yapsanda yine aynı yerde kalıyor orjinal rom ve backup yükleme yapılamıyor lütfen yardım

Ben servise yolladım. Sağolsunlar sıfır telefon gönderdiler. Geldiğinde de build.prop tan hwthemes değerini 0 yaptım ve sorunsuz xposed kullanıyorum.

• BEYLER BEN KESİN ÇÖZÜM YOLU BULDUM. ADIMLARI TEK TEK İZLERSENİZ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE CİHAZINIZA KAVUŞABİLİRSİNİZ :)

VİDEOYU KENDİM ÇEKTİM ,BANA AİTTİR . ABONE OLURSANIZ SEVİNİRİM :)
    HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN
    ÇÖKMÜŞ HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN
    ROM SIRASINDA GİDEN HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN
    YAZI STİLİ DEĞİŞTİRİRKEN GİDEN HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN
    ROOTLADIKTAN SONRA KURCALAYIP GİDEN HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN
    FLAŞLAMADA HATA YAPARKEN GİDEN HUAWEİ G610 U30 KURTARMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIP ABONE OLUNUZ...
    YAVAŞ YAVAŞ ANLATMAYA ÇALIŞTIM .
    UMARIM YARDIMCI OLURUZ :) HAYDİN KOLAY GELSİN

ben denedim hiçbir sıkıntısı yok ama yinede sorumluluk size aittir. kafanıza silah tutup yaptırmıyoruz :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=86AAvhoYIy8&feature=youtu.be

• 50atakan50 5 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu olay b105 rom için mi sadece, benim cihaz b106 roma sahip eğer uygunsa arşive atarım ne olur ne olmaz. Gerçi annem kullanıyo şimdi çok bişey olacağını sanmıyorum ama olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.