Şimdi Ara

Huawei Ascend G301 Hakkında Acemi ve Profesyonel Kullanıcılar İçin Herşey! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
4.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen bilirsin.
  • Bu KVK uygulamalarını sildim fakat CNN TÜRK Documents To Go ve Facebook uygulamalarını hangi klasörden kaldıracağız bilen varsa lütfen cevap bekliyorum

Edit: Documents to go yu system-app üzerinden kaldırdım verdiğiniz programla fakat cnn Türk'ü bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b-white -- 1 Nisan 2014; 23:08:01 >
  • system-->app içinde bulup sileceksin
  • rom yüklemek imei silinmesi yaparmi acaba ben efs dosyasini bulamıyorum kopyalamak için yardimci olursanız sevinirim arkadaşım

iyi forumlar....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • replika cihazlarda olur böyle sorunlar. ben karşılaşmadım böyle bir sorunla.
  • selonur1 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun değil. Yardımcı olmayı herkes sever :)
    teşekkürler kardeş çok istifade ettim. birçok custom rom kurup hiç birinden istediğim performansı alamadım tekrar orinal roma döndüm ve sizin paylaştığınız bilgiler daha önce orjinal romdaki bazı yavaşlılık ve kasma sorunlarını sizin paylaşımız vesilesiyle aşmış bulunmaktayım
  • yardımcı olduysam ne mutlu
  • Telefonun 6. Kattan düşmesi sonucu ekran tuz oldu ve yerini lg g3 e bıraktı. (Not: Ekran tuz olsa da telefon takır takır çalışıyordu sadece yakınlık ve parlaklık sensörleri bozuldu ve sensörlerin ordaki görüşme hoparlörü bozuldu ana hoparlöre alıp konuşarak tam 1 ay kullandım) lg g3ü dün teknosadan aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona dosya nasıl atılıyor hı suite den değil mi*
  • Kerneli bir türlü yapamadım o sarı bildirim ışığı gelmediği gibi ekran PEMBE olup kaldı.Ne yaptıysam olmadı kernel işi.ya benm telefon farklı yada ben yapamıyorum.
  • Pembe ekran yazılım atma ekranıdır. Yanlış tuşlara basmış olabilirsin.

Olabilir mi ?
    Ses açma + Ses kısma + Power tuşuna basmıyor muyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GokTurk05 -- 13 Temmuz 2014; 13:11:10 >
  • custom rom ile (4.1.2) android sürüm ile overclock yapsak sorun çıkarır mı? overclock yapamadım bir türlü markette ki programlarla

denedim 4.1.2 de olmadı, 2.3.6 kurdum oldu. Android sürümü düşük olduğu için insan custom rom arayışına giriyor yoksa en stabil çalışan kendi romu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhtn -- 19 Temmuz 2014; 21:33:57 >
    üstad şimdi ben ICS 4.0.4 ile overclock yapamıyorum kernel yada cihazınız uyumlu değil diye hata veriyor, Ben android sürümü 4'ün üzerinde ve overclock yapabileceğim bir sürüm arıyorum, aynı zamanda 2.3.6 ile anlattığınız şekilde yaptım oldu sağolun. Dediğim gibi sürümü yüksek android ile overclock yapmak istiyorum nasıl yaparım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaMaS05

Olabilir mi ?
    Ses açma + Ses kısma + Power tuşuna basmıyor muyuz ?

İyi niyetime yenilip soruları cevaplıyorum yine;
    Ses açma ve powera bas ses kısmaya basma

• quote:

Orijinalden alıntı: brhtn

üstad şimdi ben ICS 4.0.4 ile overclock yapamıyorum kernel yada cihazınız uyumlu değil diye hata veriyor, Ben android sürümü 4'ün üzerinde ve overclock yapabileceğim bir sürüm arıyorum, aynı zamanda 2.3.6 ile anlattığınız şekilde yaptım oldu sağolun. Dediğim gibi sürümü yüksek android ile overclock yapmak istiyorum nasıl yaparım?

Ben cihazı kullanırken 4.0+ için oc. Kernel yoktu. Kodlamaya da ne vaktim ne yeterli yazılım bilgim var.

• acil yardım,
    telefonum açılıyor her şey yolunda gibi gözüküyor. Ekran kilidini açmaya kalkınca açılmıyor. Ne olabilir? Dokunmatik çalımıyor gibi gözüküyor. Bilenlerden fikir rica ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknhc

acil yardım,
    telefonum açılıyor her şey yolunda gibi gözüküyor. Ekran kilidini açmaya kalkınca açılmıyor. Ne olabilir? Dokunmatik çalımıyor gibi gözüküyor. Bilenlerden fikir rica ediyorum

sistem uygulamalarından kilit uygulamasını silmişsin belliki.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.