Şimdi Ara

Huawei Ascend G301 Hakkında Acemi ve Profesyonel Kullanıcılar İçin Herşey! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
4.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: selonur1

quote:

Orijinalden alıntı: hknhc

acil yardım,
    telefonum açılıyor her şey yolunda gibi gözüküyor. Ekran kilidini açmaya kalkınca açılmıyor. Ne olabilir? Dokunmatik çalımıyor gibi gözüküyor. Bilenlerden fikir rica ediyorum

sistem uygulamalarından kilit uygulamasını silmişsin belliki.

forumda anlatıldığı şekilde fabrka ayarlarına döndürdüm. Bi,r süre sonra çalışmaya başladı..
  • konunun sonunda ben anlatmıştım zaten. dediğim gibi kilit uygulamasını silmişsiniz demekki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konunun sonunda anlattım. kilit uygulamasını silmişsin büyük ihtimalle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selonur1 S kullanıcısına yanıt
    Düzeltme; Adreno 200 gpu'nun artık android 4.4.4 desteği varmış, Custom yazılımlarla Clash of Clans benzeri açılmayan uygulamaları açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selonur1 -- 6 Ocak 2022; 23:2:1 >
  • Kardeş ben anlattıklarını yeni uyguladım. Teşekkürler. Bu işlemlerden sonra yazılım yükseltme yapabilir miyiz acaba? Ben öellikle Kvk ve Panzer Panic falan silmek istiyordum. Anlattığın şekilde yaptım. Şimdi de android sürümü yükseltsem belki bir müddet daha telefonu verimli kullanabilirim diye düşünüyorum ama nasıl yapılabildiğine dair pek fik
  • leblebi82 L kullanıcısına yanıt
    Ustam ben cihazı atalı uzun zaman oldu. Cyanogenmod yükleyebilirsiniz ama stock rom kadar performans vermez.
    Biraz İngilizceniz varsa aşağıdaki linkte romu bulup kurabilirsiniz. Cihaz elimde olmadığı için pek yardımcı olamayacağım kusura bakmayın.
    http://www.modaco.com/forums/topic/367019-kk-444-cyanogenmod-110-rom-weekly-builds-on-friday/
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.