Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.578
Cevap
24
Favori
191.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Yüklü hocam. Tekrar bir deneyeyim hatanın resmini atayım.

bedne de hata vermişti ama tekrar tekrar denedim hatayı geç dedim kurdu sorunsuzca.....hatta pc de sreenshot alayım ss atayım bakın programın çalıştığına......

Hocam tekrar yeniden indirin uygulamayı siteden kurun bakalım hata verecek mi. Bende hatayı geç deme şansım yok direk close seçeneği çıkıyor.
  • quote:

quote:

quote:

bedne de hata vermişti ama tekrar tekrar denedim hatayı geç dedim kurdu sorunsuzca.....hatta pc de sreenshot alayım ss atayım bakın programın çalıştığına......

Hocam tekrar yeniden indirin uygulamayı siteden kurun bakalım hata verecek mi. Bende hatayı geç deme şansım yok direk close seçeneği çıkıyor.

bakın hocam bu şekilde çalışıyor program....
     # HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ #

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 25 Ocak 2014; 20:34:08 >

• quote:

quote:

quote:

bende de hata çıkıyor ama sürekli tıkladığımda kuruluyor hocam sizde programı kapatıp tekrar tekra deneyin setup dan kurmayı....dosyada nokia portal diyor onu açmayı deneyin açılırsa sorun yok aşamaları size söylerim ben....

• http://192.168.2.43:888/fiddlerroot.cer

Hocam şu bölümde kaldım bir türlü olmuyor. Sayfa görüntülenemiyor diyor. Programı başka siteden indirdim.
  • quote:

http://192.168.2.43:888/fiddlerroot.cer

Hocam şu bölümde kaldım bir türlü olmuyor. Sayfa görüntülenemiyor diyor. Programı başka siteden indirdim.

kendi ip numaranı gireceksin bilgisayarından ip numarana bak örneğin benim ki 192.168.1.3 dü senin ki farklı olabilir birde install fiddler2 ye bas yükle daha sonra launch fiddler2 ye bas o program açık kalacak unutma ip adresini yanlış girdiğin için hata veriyor.....doğrusunu girince bilinmeyen yazılım diye çıkacak senden izin isteyecek tamam deyince markete gireceksin uygulamayı bulacaksın yükle kısmınıa gelince statik ip yi kapat yeniden yükleme sayfasına gel yükle de bu kadar......

• Onu hallettim hocam bu seferde yükle değilde satın al diyor. Uygulamayı açıyorum proxyi kapatıp satın al diyorum hata veriyor.
  • quote:

http://192.168.2.43:888/fiddlerroot.cer

başlat donaltılardan komut satırına ipconfig yaz ip adresin orada yazacaktır o adresi ile yapacaksın bir nevi bilgisayarla telefonu eşleştirmek gibi birşey yani.....

• quote:

Onu hallettim hocam bu seferde yükle değilde satın al diyor. Uygulamayı açıyorum proxyi kapatıp satın al diyorum hata veriyor.

satın al dememesi gerek yeniden sıralı yap ip numaran:8888/fiddlerroot.cer yazınca bir sertifika çıkacak yükle diyeceksin sonra proxy açıkken markete gir uygulamayı bul yükle kısmına gel çık proxy i kapat sonra markete geri gel yükle kısmına yükle de yükleyecektir.....markette yükle kısmına geldiğinde alltaki tuşlardan oratdakine bas anba ekrana dönersin oradan ayarlara gir proxyi kapat geri tuşun bas sürekli markette kapattığın yere geri gelirsin yükle deyince yükleyecektir....valla onca anlattım inşallah yaparsın bu sefer....

• hocam ipconfig komutunu yazıyorum ama anında açılıp kapanıyor okuyamıyorum hiçbirşey.

Edit: Şimdi oldu hocam ama ipv4 mü varsayılan ağ geçidinimi yazııcam ikiside farklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 25 Ocak 2014; 21:42:11 >
  • quote:

hocam ipconfig komutunu yazıyorum ama anında açılıp kapanıyor okuyamıyorum hiçbirşey.

Edit: Şimdi oldu hocam ama ipv4 mü varsayılan ağ geçidinimi yazııcam ikiside farklı

evet hocam ip4v olanı yazacaksın kolay bak hadi yaparsın
  • quote:

hocam ipconfig komutunu yazıyorum ama anında açılıp kapanıyor okuyamıyorum hiçbirşey.

dikkat et bak nokia portal ve launch fiddler2 açık olacak bilgisayarda sakın kapatma sana resim atmıştım ya öyle açık olacak.....
  • Yapıyorum bu sefer yine sayfa görüntülenemiyor ekranı geliyor. Herşey açık benim indirdiğim portal daha farklı şu şekilde. Aşağıda htc huawei yazan yer aynımı kalacak yoksa başka birşeymi yapıcam acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 25 Ocak 2014; 21:58:41 >
  • quote:

Yapıyorum bu sefer yine sayfa görüntülenemiyor ekranı geliyor. Herşey açık benim indirdiğim portal daha farklı şu şekilde. Aşağıda htc huawei yazan yer aynımı kalacak yoksa başka birşeymi yapıcam acaba.

hocam bu farklı biraz ama benimkinde ilk yere nokia ikinci yere htc gelecek sonraki adımları yaptıktan sonra sorunsuzca yükleniyor...

• Hocam sonunda sizdeki portalı kurdum şimdi bakalım olacakmı.
  • quote:

Hocam sonunda sizdeki portalı kurdum şimdi bakalım olacakmı.

söylediğim şekilde yap proxy i açınca markete girdiğimde hepsi ücretsiz oluyor here drive+ diye google dan arattır telefonda ikinci satırdakine tıklayınca direk marketteki uygulamaya girer...oradan önce seçer sonra proxy i kapatır sonrada yüklersin
  • Yok hocam olmuyor herşey tamam ama sertifika olayı olmuyor. Öncesinde birkaç kere oldu yükledi sertifikayı ama artık olmuyor.
  • quote:

Yok hocam olmuyor herşey tamam ama sertifika olayı olmuyor. Öncesinde birkaç kere oldu yükledi sertifikayı ama artık olmuyor.

bir kez daha dene sertifikayı yüklemek için ip numaranı falan doğru gir ip numaranı kontrol et....olacaktır mutlaka programları kapatma açık kalsın pc de üste nokia alta htc gelecek 1 ve 2. sıralamaya....
  • Hocam birebir aynısını yapıyorum ama olmuyor bir türlü.
  • quote:

Hocam birebir aynısını yapıyorum ama olmuyor bir türlü.

sıfır baştan dene bende uğraşmıştım biraz ama yapmıştım hatta nette videosu bile var izleyenbilirsin uygulamada video da olacak izle derim yardımcı olacaktır sana....
  • quote:

quote:

Hocam birebir aynısını yapıyorum ama olmuyor bir türlü.

sıfır baştan dene bende uğraşmıştım biraz ama yapmıştım hatta nette videosu bile var izleyenbilirsin uygulamada video da olacak izle derim yardımcı olacaktır sana....

Hocam yapıyorum birebir aynısını sertifika bölümünde sayfayı açmıyor. Bir kere oldu o kadar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.