Şimdi Ara

HTC Wildfire S Anakonu (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.712
Cevap
39
Favori
520.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fakasupi

Speed Droid 1.3 JB DEODEX kullaniyorum..Android version 4.1.2
    int2ext4+ kullandim ben bi sorun olmadi.

Teşekkür ederim , bu verdiginiz linkten jb deodexed i cektim altta int2ext+ var bide onu ayrımı kuruyoruz bide kısaca kurulumdan bahsederseniz sevinirim.
  • jaydee kullanıcısına yanıt
    sd kartin bi bolumu fat32 bi bolumunude ext2 ye bol...romu yukle sonrada INT2EXT4+ dosyasini flashle ayni romu yukledigin gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sd kartin bi bolumu fat32 bi bolumunude ext2 ye bol...romu yukle sonrada INT2EXT4+ dosyasini flashle ayni romu yukledigin gibi

İndirdiklerim dosya hlainde indi kurulumu nasıl yapacağız ? İlk kez kuracağım için bu işte biraz acemiyim.
  • heryerde farklı birsey yazıyor s-off yapın sora root yapın fln su konuyu derli toplu bulabilecegim bi alatım varsa paylasabilirmisiniz.
  • iki adet sorum olacak,

1) dahili depolama birimi diye bi yer var 15 mb boş alan var ve telefonda hiç bişey yüklü değil,burda boş alan olmadığı için yükleyemiyorum başka bişey de,bu alanı nasıl boşaltırım ve bu alanı genişletebilir miyim ?

2)root tam anlamıyla nedir ?nasıl yapılır?root yapınca dahili depolama alanını artırabilir miyiz ? ha bide room falanda varmış? bi de s-off varmış hatta? forumu okudum ama hiç bişey anlamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alp.eren. -- 11 Mayıs 2014; 14:43:06 >
  • bu telefonu hala kullanan varmı ya ??
  • 3.2 inç ekran,,600 mhz işlemci,,
  • lenovoy530 L kullanıcısına yanıt
    fakirligin gozu kor olsun be dostum..

• lenovoy530 L kullanıcısına yanıt
  • Beyler 150 tl nakitim var bu paraya android sistem olarak bu cihaz alinirmi yada farklı bir önerisi olan varmı.max 150 tl daha 5 kuruş işlemez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedfellow -- 22 Mayıs 2014; 21:50:22 >
  • ken08 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba htc wildfire s kulllanıyorum hafıza sorunu tabiki de bende de var söylediklerinizi uygulamak istiyorum ancak ""Default olarak SD karta program yükleme" durumunu hangi siteden ya da program aracılığıyla yaptınız yardımcı olur musunuz acaba? @ken08
  • Bu ekranin sol ust kisminda sensor gibi birsey var. Barkod gibi cizgi cizgi. Nedir o bilen var mi ?

• sorunlar tekrar başladı :) cron mod diyorlar vs. hafızayı dahili hale bir türlü getiremedim. bilen ve çözen birileri varsa, çok memnun olurum. yoksa kafayı yiyeceğim.
  • Bu telefon benim icin efsane.
    4.4.3 kitkat sürümünü kullanıyorum hala hicte birakmaya niyetim yok canavar gibi

Arkadaslar sizlere sorum ise instagram'a fotograf yuklerken sorun yasayan var mi? Filtre kisminda yukleniyor diyor kaliyor oyle.

• Arkadaslar telefonun ekrani kirildi boydan boya catlaklar var sadece üst ekrani kirildi... ancak telefon aciliyor ve ekranda renk bozulmalari felan yok lakin dokunmatik hicbir tepki vermiyor. Ben bi arastirma yaptim iki farkli ekran var biri 40 diyor biri 72 tl....Telefoncu arkadasa sordum 30 tl yan sanayi ancak dokunmatik tirnakla zar zor calisiyor dedi, orjinali 80 tl 10 liraya takarim dedi..acaba bu 40 tl olan yan sanayimidir gittigidiyordaki...tecrübesi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim..cünkü cesit cesit ekran var..

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-wildfire-s-touchpad-dokunmatik-ekran-orjinal-121658800
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-a510e-wildfire-s-g13-pg76100-orjinal-ekran-114602301
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-wildfire-s-dokunmatik-ekran-orjinal-52626815

• Orjinal diye yan sanayi kitleyebilirler ggde direk ver 90 lirayi yaptir derim

• quote:

Orijinalden alıntı: The Caped Crusader

Bu telefon benim icin efsane.
    4.4.3 kitkat sürümünü kullanıyorum hala hicte birakmaya niyetim yok canavar gibi

Arkadaslar sizlere sorum ise instagram'a fotograf yuklerken sorun yasayan var mi? Filtre kisminda yukleniyor diyor kaliyor oyle.

Bu sorunun çözümü için instagram'ın 3.5 versiyonunu bulup kurun işe yarıyor
  • bu telefonda kullanabileceğim uygun browser arıyorum. google play'deki mini ve normal ya da hd olanların farkı nedir tam bilmiyorum.

uc browser mini ve normali var farkları nedir mesela?

ya da dolphin browser mini ile normal ya da hd nin farkı.

miniler işimi görür mü? flash 11 ile uyumlu çalışır mı?

telefonum rootlu.
  • Telefonu kullanan kaldyysa ço?u konuda yardymcy olabilirim.
  • quote:

Arkadaslar telefonun ekrani kirildi boydan boya catlaklar var sadece üst ekrani kirildi... ancak telefon aciliyor ve ekranda renk bozulmalari felan yok lakin dokunmatik hicbir tepki vermiyor. Ben bi arastirma yaptim iki farkli ekran var biri 40 diyor biri 72 tl....Telefoncu arkadasa sordum 30 tl yan sanayi ancak dokunmatik tirnakla zar zor calisiyor dedi, orjinali 80 tl 10 liraya takarim dedi..acaba bu 40 tl olan yan sanayimidir gittigidiyordaki...tecrübesi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim..cünkü cesit cesit ekran var..

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-wildfire-s-touchpad-dokunmatik-ekran-orjinal-121658800
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-a510e-wildfire-s-g13-pg76100-orjinal-ekran-114602301
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-wildfire-s-dokunmatik-ekran-orjinal-52626815

Hocam benim ekranda kirik ve tepki yok. Siz ne yaptiniz

• 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.