Şimdi Ara

HTC Wildfire (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
9
Favori
378.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sovereign_Khan

Arkadaşlar marketten Facebook eklentisini indirdim ama hatalı çalışıyor ayrıca çok yavaş. Sizde de aynı şekilde mi. Normal explorerdan girsem çok daha hızlı oluyor. Ne önerirsiniz ?

Aşkolsun arkadaşlar bi' cevap yok mu ?!
  • Arkadaşlar tatile çıkacağım 2 gün sonra lakin ne yaptıysam Ndrive versiyonlarından birini Türkiye haritasıyla birlikte yüklemeyi beceremedim. Andoitmarketten 10.15 . freeware olarak indirdim, istediği yüklemeleri dil paketi vs eklendi. Sonra da android forumlarından temin ettiğim güncel bir başarsoft haritasını maps klasörüne attım ama bir verim alamadım. Arada crack vs bir ince işçilik mi gerekiyor??? Ndrive kullanan bir arkadaş işlem adımlarıyla anlatırsa duacı olacağım :)) Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozerkane

Arkadaşlar tatile çıkacağım 2 gün sonra lakin ne yaptıysam Ndrive versiyonlarından birini Türkiye haritasıyla birlikte yüklemeyi beceremedim. Andoitmarketten 10.15 . freeware olarak indirdim, istediği yüklemeleri dil paketi vs eklendi. Sonra da android forumlarından temin ettiğim güncel bir başarsoft haritasını maps klasörüne attım ama bir verim alamadım. Arada crack vs bir ince işçilik mi gerekiyor??? Ndrive kullanan bir arkadaş işlem adımlarıyla anlatırsa duacı olacağım :)) Şimdiden teşekkürler

öyle sanıyorum ki freeware yükledikten sonra istediği yüklemeleri yapmayacaktın. dil paketi falan.. marketten indirdikten sonra sd karta internetten ndrive klasorunu bulup koyman yeterli olacaktı. en azından ben öyle yapmıstım hiçbir sıkıntı yoktu :)))

• Arkadaslar yarım gerek :S.
    Benim telefonum aldıgım gibi hiçbir degisiklik falan yapmadım root falan yani.
    Yurtdısından aldım ben. İngilizce telefon.
    Mesaj atarken turkce karakter girdigimde 2-3 tane mesaj atıyo 5-6 cumlelik mesaj icin.
    birde gelen mesajlarda turkce karakterler görunmuyor.
    Dili turkce yapmak istiyrum ama markette bulamadım. telefon dil seceneklerindede yok.
    Ayrıca bugun farkettim telefonumdaki MARKET bozulmus giremiyorum.
    İnternetten de bu MARKET i bulamadım. Silip tekrar yuklemek istedim ama :S:S.
    Lütfen yardım :S
  • arkadaslar bişe sorucam vodafone limitsız hanı şu 8 lıra olan..nasıl pc ye baglıcaz wildfire bu nasıl oluyor..yapan arkadaş bı yardımcı olabılır mı lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

arkadaslar bişe sorucam vodafone limitsız hanı şu 8 lıra olan..nasıl pc ye baglıcaz wildfire bu nasıl oluyor..yapan arkadaş bı yardımcı olabılır mı lutfen

Ayarlar>kablosuz özelliği ve ağlar> dogrudan bağlantı ve taşınabilir ortak erişim. yada rom unuza göre son menu ismi sizde farklı olabilir. buradan ister usb ile ister kablosuz paylasabilirsiniz internetinizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: meheme86

quote:

arkadaslar bişe sorucam vodafone limitsız hanı şu 8 lıra olan..nasıl pc ye baglıcaz wildfire bu nasıl oluyor..yapan arkadaş bı yardımcı olabılır mı lutfen

Ayarlar>kablosuz özelliği ve ağlar> dogrudan bağlantı ve taşınabilir ortak erişim. yada rom unuza göre son menu ismi sizde farklı olabilir. buradan ister usb ile ister kablosuz paylasabilirsiniz internetinizi

cok tesekkur ederım cok saol:))
  • arkadaşlar cm-7.0.3-buzz-signed rom da bir türlü hava durumu çıkmıyor. nerdedir bu yahu??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozerkane

Arkadaşlar tatile çıkacağım 2 gün sonra lakin ne yaptıysam Ndrive versiyonlarından birini Türkiye haritasıyla birlikte yüklemeyi beceremedim. Andoitmarketten 10.15 . freeware olarak indirdim, istediği yüklemeleri dil paketi vs eklendi. Sonra da android forumlarından temin ettiğim güncel bir başarsoft haritasını maps klasörüne attım ama bir verim alamadım. Arada crack vs bir ince işçilik mi gerekiyor??? Ndrive kullanan bir arkadaş işlem adımlarıyla anlatırsa duacı olacağım :)) Şimdiden teşekkürler

öyle sanıyorum ki freeware yükledikten sonra istediği yüklemeleri yapmayacaktın. dil paketi falan.. marketten indirdikten sonra sd karta internetten ndrive klasorunu bulup koyman yeterli olacaktı. en azından ben öyle yapmıstım hiçbir sıkıntı yoktu :)))

Orijinalden alıntı: akay635  

NDrive uygulamasını bir önceki sayfada paylaşmıştım. Buraya da kopyalayayım.

Not: daha önce NDrive kurmaya çalıştıysanız; Ndrive uygulamasını telefondan kaldırın. Ndrive ile ilgili telefona herhangi bir şey kopyaladıysanız silin. Ondan sonra aşağıdakileri uygulayın.
    NDrive v10.1.15 GPS uygulamasını yüklemek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten indirebilir. Gerekli olan her şey indireceğiniz klasörün içinde var. Uygulamayı kurarken internetten herhangi bir şey indirmeye gerek yok. Harita, ses dosyaları ve uygulama klasörün içinde mevcut. İndirdiğiniz klasörü winrar ile açın. Nasıl kuracağınız kurulum dosyasında yazıyor. Oldukça basit bir kurulumu var.

http://www.4shared.com/file/w6DylICD/Ndrive_v10115.html

• arkadaşlar orjınal goruntusundeki buyuk saatlı hava durumu gitti..nasıl gerı getırcem ben onu

düzeltme: hallettim tamm:D:D

ayarlar>winget>saat ten secıomuşuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -- 17 Temmuz 2011; 16:38:10 >
  • ... Bugün itibariyle bu cihazdan aldım...

Konuyu baştan sona okumaya başlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 18 Temmuz 2011; 16:41:44 >
  • quote:

quote:

quote:

cok tesekkur ederım cok saol:))

ayarlar>kablosuz ag>....buraya kadar tamm ama sonrası yok..onun yerıne

bluetooth

bluetooth ayarları

wifı

wifı ayarları

tasınabılır wifi hotspot

tasınabılır wifi hotspot ayarları

vpn ayarları

mobıl sebeke

usb baglantısı

bunlar var..hangısı olck..ben usb kablosuyla baglanmak ıstıyorum..usb baglantısına tıkladım ama acılamıyor dıyor..

• quote:

arkadaşlar orjınal goruntusundeki buyuk saatlı hava durumu gitti..nasıl gerı getırcem ben onu

saat çıkıyorda hava durumu nasıl çıkıyor ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersen

quote:

arkadaşlar orjınal goruntusundeki buyuk saatlı hava durumu gitti..nasıl gerı getırcem ben onu

Orda saati sectikten ssonra goruceksin zaten orda secenekler var hangisini istiosan o gelio ekrana.ilk aldigimizda hava durumlu saat vardi ya o iste orda seceneklerde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senersen

quote:

Orda saati sectikten ssonra goruceksin zaten orda secenekler var hangisini istiosan o gelio ekrana.ilk aldigimizda hava durumlu saat vardi ya o iste orda seceneklerde

sanırım @<flame> arkadasımız cyangenmod 7 romunu kullanmıyor o yuzden bir karısklık olmus :)))

• quote:

ayarlar>kablosuz ag>....buraya kadar tamm ama sonrası yok..onun yerıne
    bluetooth

bluetooth ayarları

wifı

wifı ayarları

tasınabılır wifi hotspot

tasınabılır wifi hotspot ayarları

vpn ayarları

mobıl sebeke

usb baglantısı

bunlar var..hangısı olck..ben usb kablosuyla baglanmak ıstıyorum..usb baglantısına tıkladım ama acılamıyor dıyor..

bende cyangenmod 7 rom kurulu bahsettigin bu menude dogrudan baglantı ve tasınabilir ortak erişim noktası diye bir menu daha var oraya girdiğimde telefonumun internetini hem usb hemde wifi ile dagıtabiliyorum. senin rom unda ise tasınabilir wifi hotspot var yani öyle sanıyorum kisadece wifi ile dağıtabiliyorsun. wifi hotspot ayarlarına bi bak bakalım usb ilede dagıtıyor olabilmen lazım.

• Arkadaşlar bişey soracağım, bende htc wildfire s varda burayada sorayım dedim. Ya pil ömrü çok kötü, hiç değilse 1,5 güne çıkartmak için tavsiyeniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Arkadaşlar bişey soracağım, bende htc wildfire s varda burayada sorayım dedim. Ya pil ömrü çok kötü, hiç değilse 1,5 güne çıkartmak için tavsiyeniz varmı?

mobil veri baglantısı devamlı acıkmı? sadece luzumlu oldugunda ac, aynı sekilde wifi bluetoot falan. birde arka planda calısan programları kapatmak için task killer kullanmanı tavsiye ederim ayrıca ekran ısıgınıda cok fazla acmaman yararına olacaktır.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bişey soracağım, bende htc wildfire s varda burayada sorayım dedim. Ya pil ömrü çok kötü, hiç değilse 1,5 güne çıkartmak için tavsiyeniz varmı?

mobil veri baglantısı devamlı acıkmı? sadece luzumlu oldugunda ac, aynı sekilde wifi bluetoot falan. birde arka planda calısan programları kapatmak için task killer kullanmanı tavsiye ederim ayrıca ekran ısıgınıda cok fazla acmaman yararına olacaktır.

Her şey kapalı, Yanlızca GSM seçili mobilden.

Gene bu forumda Android sistemi gereği arka planda çalışan uygulamaların pil harcamadığını sadece task killer türevi programların pile ve telefona yüklendiğini okuduğumdan kaldırdım.

Bu arada taskkiller programını kullanırken hangi programları seçmeliyim, tümünü kapatsam sapıtma vs meydana gelirmi?

• quote:

quote:

quote:

Her şey kapalı, Yanlızca GSM seçili mobilden.

Gene bu forumda Android sistemi gereği arka planda çalışan uygulamaların pil harcamadığını sadece task killer türevi programların pile ve telefona yüklendiğini okuduğumdan kaldırdım.

Bu arada taskkiller programını kullanırken hangi programları seçmeliyim, tümünü kapatsam sapıtma vs meydana gelirmi?

ben kullanıyorum h,ç bir sıkıntısını görmedim. ayrıca hattın vodafone mu? vodafone da pil ömrü daha kısa diyen bazı tecrübeli arkadaslar var.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.