Şimdi Ara

HTC Wildfire (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
9
Favori
378.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usta herşeyide hazır bekleme setingse gir select widget skin > Lucid Style
  • şimdi herşey çok güzel oldu çok çok sağol yardımların için @erkin8
  • dostlar bir sorum olacak;
    cevabını geçmiş sayfalarda aradım ancak bulamadım (ya da gözümden kaçtı)
    bluetoothu bulunabilir yaptığımızda 120 sn. geri saymaya başlıyor. bu süreyi sınırsız bir hale nasıl getirebiliriz?
  • quote:

dostlar bir sorum olacak;
    cevabını geçmiş sayfalarda aradım ancak bulamadım (ya da gözümden kaçtı)
    bluetoothu bulunabilir yaptığımızda 120 sn. geri saymaya başlıyor. bu süreyi sınırsız bir hale nasıl getirebiliriz?

120 saniyelik süreyi uzatmaya gerek yok.
    Zaten 120 saniye bağlantıyı sağlayacağn aygıtı tanıtabilmek için yeterli bir süre.
  • İyi günler arkadaşalar. Bu wildfre-s telefonda bazı videoları izleyemiyorum. Örn. Mynette veya başka siteden vidoların bazılarını açabiliyo bazılarını açamıyor.. Bunu nasıl halledebilirim? (Adobe flash player yüklü)
  • quote:

Orijinalden alıntı: meheme86

quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

ayarlar>kablosuz ag>....buraya kadar tamm ama sonrası yok..onun yerıne
    bluetooth

bluetooth ayarları

wifı

wifı ayarları

tasınabılır wifi hotspot

tasınabılır wifi hotspot ayarları

vpn ayarları

mobıl sebeke

usb baglantısı

bunlar var..hangısı olck..ben usb kablosuyla baglanmak ıstıyorum..usb baglantısına tıkladım ama acılamıyor dıyor..

bende cyangenmod 7 rom kurulu bahsettigin bu menude dogrudan baglantı ve tasınabilir ortak erişim noktası diye bir menu daha var oraya girdiğimde telefonumun internetini hem usb hemde wifi ile dagıtabiliyorum. senin rom unda ise tasınabilir wifi hotspot var yani öyle sanıyorum kisadece wifi ile dağıtabiliyorsun. wifi hotspot ayarlarına bi bak bakalım usb ilede dagıtıyor olabilmen lazım.

cok saol arkadasım..

actım tasınabılır wifi hotspot u...wifi hotspot ayarlarında usb ıle baglan kısmı yok..

wifi hotspot ayarlarını tıkladıgımda...

yönlendırıcı adı(ssıd)

güvenlik

parola

kullanıcıları yönet kısmı var..

kullanıcıları yonet dedıgımde ıse;yalnızca ızınlı kullanıcılar yanındakı tik tiklenmiyor aaltında ise max baglantı 2 yazıo...

usb bagladıgımda disc sürücüsu seklınde baglanıyor oda olmuo zaten

• Arkadaşlar merhabalar...Root,room gibi yazıları sırasıyla okudum...Ama maalesef 2.2.1 olan wildfire mı rootlayamadım. Acaba bu konuyu sırasıyla, adım adım yazabilirmisiniz tekrardan...yada yeni bir başlık altında...çünkü ne yaptıysam yarım kaldı...teşekkürler
  • Arkadaşlar birşey sorunca hemen kızıyorsunuz..Geçmiş sayfalara bakın diyorsunuz..Ama kullandıgınız kelimeler yeni bir androit kullanıcısı için çok yabancı..

şimdi bu telefonuj ilk aldıgımda androit markete nasıl giricem..telefonu root mu etmem lazım...Task killer indirin diyorsunuz uygulamaları kapatmak için şu telefonu ilk aldıgımızda neler yapmamız gerekli ufaktan bi yazsanız özet şeklinde çok iyi olacak..

teşekkürler
  • kızılır çünkü senin gibi onlarca insan var, sayfaları geriye doğru oku baştan okuyamam diyosan ? telefonla ilgili bütün soruların ve olabilecek sorunların var bu konuda. hazıra alışmayın bu kadar.

quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Arkadaşlar birşey sorunca hemen kızıyorsunuz..Geçmiş sayfalara bakın diyorsunuz..Ama kullandıgınız kelimeler yeni bir androit kullanıcısı için çok yabancı..

şimdi bu telefonuj ilk aldıgımda androit markete nasıl giricem..telefonu root mu etmem lazım...Task killer indirin diyorsunuz uygulamaları kapatmak için şu telefonu ilk aldıgımızda neler yapmamız gerekli ufaktan bi yazsanız özet şeklinde çok iyi olacak..

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkin8 -- 27 Temmuz 2011; 12:26:54 >
  • bende gps calısmıyor yav ne ettiysem gps e bağlanamadım. üst barda gps simgeside cıkmıyor
  • custom romsa radio yu tekrar flashlayın

quote:

bende gps calısmıyor yav ne ettiysem gps e bağlanamadım. üst barda gps simgeside cıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkin8

custom romsa radio yu tekrar flashlayın

quote:

bende gps calısmıyor yav ne ettiysem gps e bağlanamadım. üst barda gps simgeside cıkmıyor

recovery moddan mı yapıoruz onuda

• bir cok model için 2.3.3 güncellemeleri yayınlanıyor bu ara. acaba wildfire içinde böyle birşey olucakmı?. yada wildfire s için olan 2.3 Gingerbread işletim sistemini wildfire a kurabilirmiyiz. ?
  • Ben sınırsız mobil internet beri kablo veya WiFi hotspot üzerinden benim laptop kullanabilirsiniz! ama bu konuda sadece negatif pil ömrü (pil ömrü 1 tuşunu basılı tutun ve oyun, müzik ve wifi ile yarım gün önemli bir konu bu yana ortalama değil, ancak arama ve sms, IT için sadece bir telefon gibi davranın 2 son ve 3G şebekesi üzerinden şarj olmadan yarım gün bazen 3 gün .. GSM sadece 2 gün). Tek şey, telefon desteği doesnt bazı oyunlar kalıyor, ben bile bu telefon bunu yapabilirler kendimi ikna etmeye siyanojen 7.0.3 yüklü ROM serin, ama telefon hala laggy kalır, aynı zamanda Overclock çalıştı 768MHZ için CPU. Ancak iphones ile karşılaştırıldığında çok daha iyi. Sadece 0,3 inç ekran iphone 4 daha küçük ama tüm diğer nitelikleri diğer akıllı telefonlar (Sadece ikincil kamera eksik) olarak hemen hemen aynıdır. Bu cep telefonu ile ilgili dikkate alınması gereken en önemli şey olarak diğerlerine göre çok düşük bir fiyat için bu akıllı telefon alabilirsiniz ama bir internet aşığı samsung telefonlar için benim görüşüme göre daha iyi işlevselliği ile en ucuz Android telefonlarının yanı sıra. Önceden yüklenmiş Froyo işletim sistemi var ve oldukça gerçekten hala onunla tatmin ancak.. HTC Wildfire

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamesfranco -- 28 Temmuz 2011; 16:52:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jamesfranco

Ben sınırsız mobil internet beri kablo veya WiFi hotspot üzerinden benim laptop kullanabilirsiniz! ama bu konuda sadece negatif pil ömrü (pil ömrü 1 tuşunu basılı tutun ve oyun, müzik ve wifi ile yarım gün önemli bir konu bu yana ortalama değil, ancak arama ve sms, IT için sadece bir telefon gibi davranın 2 son ve 3G şebekesi üzerinden şarj olmadan yarım gün bazen 3 gün .. GSM sadece 2 gün). Tek şey, telefon desteği doesnt bazı oyunlar kalıyor, ben bile bu telefon bunu yapabilirler kendimi ikna etmeye siyanojen 7.0.3 yüklü ROM serin, ama telefon hala laggy kalır, aynı zamanda Overclock çalıştı 768MHZ için CPU. Ancak iphones ile karşılaştırıldığında çok daha iyi. Sadece 0,3 inç ekran iphone 4 daha küçük ama tüm diğer nitelikleri diğer akıllı telefonlar (Sadece ikincil kamera eksik) olarak hemen hemen aynıdır. Bu cep telefonu ile ilgili dikkate alınması gereken en önemli şey olarak diğerlerine göre çok düşük bir fiyat için bu akıllı telefon alabilirsiniz ama bir internet aşığı samsung telefonlar için benim görüşüme göre daha iyi işlevselliği ile en ucuz Android telefonlarının yanı sıra. Önceden yüklenmiş Froyo işletim sistemi var ve oldukça gerçekten hala onunla tatmin ancak.. HTC Wildfire

ben hiç bişey anlamadım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jamesfranco

Ben sınırsız mobil internet beri kablo veya WiFi hotspot üzerinden benim laptop kullanabilirsiniz! ama bu konuda sadece negatif pil ömrü (pil ömrü 1 tuşunu basılı tutun ve oyun, müzik ve wifi ile yarım gün önemli bir konu bu yana ortalama değil, ancak arama ve sms, IT için sadece bir telefon gibi davranın 2 son ve 3G şebekesi üzerinden şarj olmadan yarım gün bazen 3 gün .. GSM sadece 2 gün). Tek şey, telefon desteği doesnt bazı oyunlar kalıyor, ben bile bu telefon bunu yapabilirler kendimi ikna etmeye siyanojen 7.0.3 yüklü ROM serin, ama telefon hala laggy kalır, aynı zamanda Overclock çalıştı 768MHZ için CPU. Ancak iphones ile karşılaştırıldığında çok daha iyi. Sadece 0,3 inç ekran iphone 4 daha küçük ama tüm diğer nitelikleri diğer akıllı telefonlar (Sadece ikincil kamera eksik) olarak hemen hemen aynıdır. Bu cep telefonu ile ilgili dikkate alınması gereken en önemli şey olarak diğerlerine göre çok düşük bir fiyat için bu akıllı telefon alabilirsiniz ama bir internet aşığı samsung telefonlar için benim görüşüme göre daha iyi işlevselliği ile en ucuz Android telefonlarının yanı sıra. Önceden yüklenmiş Froyo işletim sistemi var ve oldukça gerçekten hala onunla tatmin ancak.. HTC Wildfire

ben hiç bişey anlamadım

google translatee :D

• arkadaşlar dış koruma ve ekran koruma yani telefonun çizilmemesi için ne kullanıyorsunuz ?

http://www.mobilcadde.com/htc-wildfire-s-ipg-tam-govde-koruyucu-film-full-body-2519
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLinux

arkadaşlar dış koruma ve ekran koruma yani telefonun çizilmemesi için ne kullanıyorsunuz ?

http://www.mobilcadde.com/htc-wildfire-s-ipg-tam-govde-koruyucu-film-full-body-2519

valla cebimde bozuk paralarla birlikte taşıyorum, hiçbir koruma önlemi olmadan kullanıyorum 4 aydır. ne ekranda neden kasasında tekbir çizik yok hakkını vermek lazım malzemeden çalmamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kill_them_all -- 29 Temmuz 2011; 9:22:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PLinux

arkadaşlar dış koruma ve ekran koruma yani telefonun çizilmemesi için ne kullanıyorsunuz ?

Yaklaşık 6 ay ekran koruyucu ve kılıf ile kullandım. Sonra onlardan sıkılıp yalın haliyle kullanmaya başladım. Böyle çok daha iyi. koruyucu kılıf düşmelerde gerçekten çok faydalı ama telefonu büyütüyor ve kabalaştırıyor. Ekran koruyucusuna ise gerek yok çünkü ekran çizilmelere karşı korumalı. Wildfire'ın en beğenilen taraflarından biri üst düzey malzeme kalitesi. Bütün incelemelerde malzeme kalitesinden övgü ile bahsediliyor. Gsm arena sitesinde popülaritesi telefon çıkalı 1 yıldan fazla olmasına rağmen hala yüksek seviyelerde bu da telefonun ne kadar kaliteli olduğunun en büyük göstergesi

http://www.gsmarena.com/htc_wildfire-3337.php

• Telefonu aldım 3 gün sonra Ideos X5 3 hafta sonra Wildfire S hem de 240 liraya.Çok büyük kazık yedim
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.