Şimdi Ara

*****HTC U11+ Plus Kulübü***** (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
8
Favori
37.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekran süresi ne alıyorsunuz? Ben 5 saati zor görüyorum. Son güncelleme bataryayı sömürüyor. Bekleme süresi 1 gün bile gibi görmüyor. Sizde durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: electro58

Arkadaşlar ekran süresi ne alıyorsunuz? Ben 5 saati zor görüyorum. Son güncelleme bataryayı sömürüyor. Bekleme süresi 1 gün bile gibi görmüyor. Sizde durum nedir?
    Dostum senin cihazda kesinlikle problem var bende 7 saatin altına düşmüyor 1 gün kullanımda

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Valla batarya testi yaptım %90da bitiyor. Daha 2 ay önce %95 de bitiyordu test. Batarya sağlam değil herhalde

• quote:

Valla batarya testi yaptım %90da bitiyor. Daha 2 ay önce %95 de bitiyordu test. Batarya sağlam değil herhalde
    Telefonu bi sıfırlasan düzelme durumu var bence hocam %90 pil sağlığı da iyidir yine de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Dün sıfırladım. 6saat 22dk aldım

• quote:

Dün sıfırladım. 6saat 22dk aldım
    Parlaklığı otomatik yerine kendiniz ayarlarsanız halledersiniz birde pili %15 den aşağı düşürmeden şarja takın bataryaya zararı var daha aşağı düşürmenin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar titreşimmde sorun yaşıyorum bir türlü çözemedim başuna gelen var mı?
    Telefonun sesi açıkken aramalar da titreşim de sorun yok titriyor. Ama titreşime alırsam 1 defa titriyor bir daha titremiyor. Çözemedim bir türlü. Var mı yardımcı olacak?

• Asilzade37 A kullanıcısına yanıt
    Öyle bir problem yaşamadım. Cihazı sıfırlama yaptınız mı yazılımsal olabilir.

• Arkadaşlar biz de yeni güncelleme görebilecek miyiz, ölmeden...

• hanmanas H kullanıcısına yanıt
    Öyle ümit ediyorum. Valla her akşam güncelleme kontrolü yapıyorum. Arkadaş android 10 q gelecek daha HTC android 9u getiremedi

• Nereden bulaştıysak

• Hadi gözümüz aydın bu ay içinde geliyor pie :) :) u11 plus modelleri haziran 1. veya 2. Hafta dağıtırlar sanırım
    *****HTC U11+ Plus Kulübü*****

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla bu kadar geç gelmesine değer inşallah. Pil konusunda iyileştirme olsun zaten stabil cihaz. Ama Android Q gelecek 2-3 aya . Bari onu da verseler. 2 güncelleme alır biter artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro58 -- 11 Mayıs 2019; 22:32:31 >
  • Pie son güncelleme u11 ve plus için p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    U11 için sondur. U11+ direk 8 geldi ve başka almadı. Son q olur bence 2 güncelleme veriyor cihazlarına m8 varken 3 güncelleme aldı

• Evet cihaz google play uygulama güncelleme sırasında dondu kapandı ve açılmadı. Deltaya gönderdik sonuç ne olacak

• quote:

Evet cihaz google play uygulama güncelleme sırasında dondu kapandı ve açılmadı. Deltaya gönderdik sonuç ne olacak
    Geçmiş olsun hocam, gelişmeleri yazarsınız...

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, bakalım. Bekliyorum

• Güncelleme gelmiş arkadaşlar. Kontrol ediverin. Kurdum sıkıntı yok ama 9 güncellemesi değil.

• 9.0 pie güncellemesi geldi. Haberiniz olsun. Öncesinde sistem geliştirme güncellemesi var, onu almadıysanız önce onu, daha sonrasa 9.0 güncellemesini verecektir.
    *****HTC U11+ Plus Kulübü*****

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.