Şimdi Ara

*****HTC U11+ Plus Kulübü***** (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
8
Favori
37.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gece oldu ilk. Dört köşeden 2cm e yakın ortaya doğru ışık sızması ordu kapattım açtım beyqz ekran oldu. Tuş kilitini kapattım açtım düzeldi. Ama ne oldu da böyle birşey oldu anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asilzade37 A kullanıcısına yanıt
    Var yaşadım ben bayağıdır olmadı. 3 defa oldu düzeldi. 3. Olmasında cihaz aşırı derecede ısınmıştı ondan oldu. Cihazı kapattım soğudu cihaz düzeldi. Yabancı forumda aynı problemi yaşayan var maalesef

• Evet yakın zamanda Android 9da geliyor😁 hayırlı olsun

*****HTC U11+ Plus Kulübü*****

• Asilzade37 A kullanıcısına yanıt
    Foruma bu sorundan dolayı yazan arkadaşlar oldu ne yazikki

• electro58 kullanıcısına yanıt
    Bir tarih varmı hocam

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir tarih yok zamanı gelince açıklayacaklarmış. Yıl sonunu bulur

• HTC U11 PLUS U11+ 6 GB RAM 128 GB ROM ÇİFT HATLI CEP TELEONU 5.229,00 TL yerine 5.129,00 TL

https://urun.n11.com/cep-telefonu/htc-u11-plus-u11-6-gb-ram-128-gb-rom-cift-hatli-cep-teleonu-P235594468

Diyecek kelime bulamıyorum yuhh diyorum

Yuuuuuuhhhhhj ohaaaaaaa o ne laaaa

Ne yazikki hocam telefonlara gelen zam ve ne yazikki bizim çıkarcı esnafımız piyasada kalan son telefon başkada yok hem ondan hem kurdan maşallah

3500 liraydi. ;((((

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    2900 liraydı n11 de almamıştim böyle olacağını bilsem.alirdim

• Telefon dan herkes memnun mu, ben 5 ayımı devirdim gayet iyi telefon

• Arkadaşlar HTC ye güvenlik güncelleme ve pil performansı ile alakalı mail attım. Şaka gibi Türkiye ofisi ürün yurt dışı olduğu için Türkiye de güncelleme almazmış 😁😁😁😁. Unutalım o zaman Android 9 Pie yine 😀😀😁😁😁

HTC Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz,

HTC U 11 Plus cihazı ile yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isterim.

Paylaşmış olduğunuz cihazınıza ait IMEI numarası incelenmiş olup, cihazınızın yurdışı cihazı olduğu tespit edilmiştir. Yurt dışı cihazlar Türkiye'de sistem güncellemesi almamaktadır. Cihazınızın pil performansı ile ilgili paylaşmış olduğumuz işlemleri uygulamanızı rica ederiz.

Batarya kalibrasyonu yapın. Telefonu kapalı duruma getiriniz ve 10 dakika şarj ediniz. 10 dakika sonucunda cihazınızı şarjdan alınız. Daha sonra ses açma, ses kısma ve güç düğmesine basılı tutarak 2 dakika bekleyiniz. 2 dakika içinde cihazda titreme işlemi gerçekleşecek ve batarya kalibrasyon işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Pil sıcaklığını kontrol ediniz. Telefonunuzun çalışma sıcaklığı 60 dereceyi geçmemelidir. Bunu kontol etmek için Telefon arama tuşlarından *#*# 4636 #*#* tuşlayın ve pil bilgileri> pil sağlığını denetleyiniz.

Telefonu kapalı duruma getirip ''SES KISMA'' + '' POWER'' tuşuna aynı anda 20 saniye kadar dokununuz. Ekrana gelen ingilizce yazıların içinden ''FACTORY RESET'' seçeneğinin üstüne ses kısma tuşu ile geliniz ve power tuşuna bir defa dokununuz. Sıfırlama işlemi başlamış olacaktır.

Ek Bilgi; Cihazınızın performansı ile ilgili ''HTC BOOST+'' uygulamasını kullanınız.

Eğer paylaşılan bilgiler yeterli değil ise lütfen bizi arayınız ya da telefon numaranızı müsait olduğunuz zaman ile birlikte bizlere bildiriniz sizi arayalım .

Bizi tercih ettiğiniz için bir kez daha teşekkür eder ve sizlere mutlu günler dileriz.

Saygılarımızla,

HTC Müşteri Temsilcisi :

İbrahim

• Bu cihazın sıfırı şu an yokmu hiçbir yerde ya

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Bitti yok maalesef

• Arkadaşlar kusura bakmayın birkaç sayfa okudum ama Google KAMERA apk dosyası paylaşabilecek biri var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

Arkadaşlar kusura bakmayın birkaç sayfa okudum ama Google KAMERA apk dosyası paylaşabilecek biri var mıdır?
    https://m.facebook.com/groups/107973196541230?view=permalink&id=141284089876807

• Pil problemi başladı kaç defa sıfırladım. Sabah 10.30da çektim şarjdan. Saat 22.41 %33de. Bu durumu yaşayan var mı?

Hocam bu değer iyi deilmi önceden nasıldı bence bu değer güzel %33 le en az 2 saat daha verir gibime geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    9 saat ekran süresi alamıyorum artık. %100den %90na 30dk içerisinde düşüyor.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.