Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala u11 alınır mi ikinci el temiz arkadaşlar ? Redmi n8 pro alacakken eksiksiz u11 daha iyi bi seçenek defil mi total de?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erdoman E kullanıcısına yanıt
    bence hala alınır stereo hopörleri bile yeterr. kullanıyorum bozulana kadar değiştirmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal2013

bence hala alınır stereo hopörleri bile yeterr. kullanıyorum bozulana kadar değiştirmem.
    Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz? Var mi bi kronik problem bu modelde? Bide pili değiştiniz mi hiç ?

• erdoman E kullanıcısına yanıt
    ben 2.el aldım pili gayet iyi gidiyor 5.5 6 saat ekran süresi var 3 aydır kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal2013

ben 2.el aldım pili gayet iyi gidiyor 5.5 6 saat ekran süresi var 3 aydır kullanıyorum
    Teşekkür ediyorum. Bende yarın alicam kontrol et dediğiniz bi ipucu varsa rica edecektim. Teşekkürler tekrardan

• Arkadaşlar u11 kullanıcısı olup custom rom attıktan sonra stock roma dönen birisi varsa bana ulaşabilir mi? Çok acil
  • arkadaşlar google cam daha iyi mi çekiyor htc nin kendi yazılımından? öyleyse gcam yüklücem
  • Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt
    Normal fotograflarda kendi uygulamasi daha iyi geliyordu bana. Portre icin Gcam kullaniyordum. Htc nin kendibkamerasi renk ayarlamasini cok iyi yapiyor. Ekstradan bir seye gerek kalmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heromert kullanıcısına yanıt
    Telinde kurulu en son stockrom versiyonunun Ruu dosyasını bulup sd karttan yükleyerek stockroma dönebilirsiniz.

• arkadaşlar u11 kulaklığı alacağım. internetten güvendiğiniz satın aldığınız orjinal bir yer var mı?
  • uzun zamandır uğramıyordum. merhaba arkadaşlar. sonunda bende u11 in ekranı çatlattım. altta görünür kısma gelmeyen yerde bi yer de bu şekilde kullanmaya devam ediyorum. telefon sanırım android 10 almayacak gibi hiç bir ses yok htc'den.
  • ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Benim de büyük darbe aldı ama kıl gibi çatlak var telefonda. Dokunmatik sağlam nerede nasıl kim değişir bilmiyorum. 2k orijinal ekran gerekiyor. Dandik panele gözüm dayanmaz
  • arkadaşlar elinde anakartı olup satmak isteyen varsa talibim.
  • Telefonun şarjı bir gecede uçak modundayken %30-40 düşüyor. Eskiden 5-6 saat ekran süresi alırdım, bir anda batarya performansı yerlere düştü. Neredeyse tüm uygulamaları kaldırdım sorun çözülmedi. Yabancı forumlarda şarj soketini değiştirince sorunu çözülenler olmuş. Böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Son zamanlarda şarj ederken ara ara yavaş şarj oluyor uyarısı almaya başladım, daha önce böyle bir durum da yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EBF85AD14 -- 23 Mayıs 2020; 17:12:57 >
  • Yavaş şarj uyarısı genelde şarj soketi ile ilgili oluyor ama bunun için soket değiştirmeye gerek yok. Zamanla soket içinde toz birikiyor ve oksitlenme oluyor. Buda temassızlık yapıyor. Toz için diş fırçası ile soketi temizleyin. Ayrıca toplu iğne ile soketi dibinde biriken tozları çıkarın. Soketin içine ışık altında bakınca tertemiz olsun. Sorun hala devam ediyorsa sokette oksitlenme vardır. Bunun için soketin içine kontak temizleyici sıkmak gerekir. Telefon tamircilerinde vardır. Biraz kontak temizleyici sıkıp biraz bekleyin ve şarj kablosunu birkaç defa takıp çıkarın. Muhtemelen düzelecektir.

Şarj yüzdesinin fazla düşmesinin nedeni Android 9 dan kaynaklı. Bununla ilgili Tayvan ve honkong için güncelleme yayınlandı ama Avrupa için henüz güncelleme çıkmadı.

• Arkadaşlar, ekranı kırık HTC u11 veya anakart olan varsa alabilirim.

• blkgl B kullanıcısına yanıt
    Hocam Android 8'deydi benim telefon zaten. Bir anda batarya performansı ciddi derecede düştü. Mesela bir ay önce 5-6 saat ekran süresi görürken şu an 2 saat bile göremiyorum. Android 9'a güncelledim belki bir düzelme olur diye, o da bir etki etmedi.
  • Batarya durumunu öğrenmek için batatya testi yapılabilir. Telefonu sıfırlamak ta bir seçenek olabilir. Normalde bir ayda bu kadar düşüş beklenmez. İstersen önce bir telefonu sıfırla. Düzelmezse batarya testi yaparsın. Batarya değişimi oldumu.

• blkgl B kullanıcısına yanıt
    Yok değişmedi. Batarya testi nereden yapılıyor? AccuBattery'e baktım ama göstermiyor orada. Pro sürümü filan mı yüklemek gerekiyor acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Accubattery ile yapabilirsin. Tek seferde doğru ölçüm için şu şekilde yapmalısın. Önce bataryayı yüzde 75 üzerine şarj et. Sonra accubattery yi yükleyip çalıştır. Sonra telefon kapanana kadar kullan. Sonra şarja takıp telefonu aç. Ve şarjı dolana kadar şarj et. Accubattery hem batarya sağlığını hemde batarya kapasitesini gösterecek.

• 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.