Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taiwan u11 için yeni güncelleme vardı. Yakında diğer bölgelere de gelir muhtemelen. Belkide gelmez. HTC nin işi belli olmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blkgl

Taiwan u11 için yeni güncelleme vardı. Yakında diğer bölgelere de gelir muhtemelen. Belkide gelmez. HTC nin işi belli olmaz :)
    Bize gelmezde lakin 8 de şarj yemeyen tel 9 da resmen rezil oldu/ anlasam 8 sürümüne nasıl düşürülecek bir dakika düşünmem ama anladığım Yok/

• Arkadaşlar benim kapalı olmasına rağmen bildirim çubuğundan konum simgesi gitmiyor.yardımcı olabilecek yada fikir verebılecek olan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uzman2626 kullanıcısına yanıt
    O işaret GPS kullanıldığı zaman çıkar. Belki bir program konum kapalı olmasına rağmen GPS kullanıyor olabilir. Yada GPS açık kalmış olabilir.

• Tek tek uygulamaları durdurmayı deneyip çözmeyi deneyeceğim teşekkürler

• Rootlu telefona hard format atarsam nolur? Telefon açıkken ayarlardan girip format atarsam sıkıntı olmuyormuş diye okudum ama wipe factory yapınca noluyor bilen var mı?
  • sonar055 S kullanıcısına yanıt
    Telefon rootlu ise stock recovery yoktur ; twrp yüklüdür. Hard format için yapacağınız tuş kombinasyonu ile twrp ye giriş yapmış olursunuz. Twrp içinden yapacağınız format işlemi, telefon içindeki yazılımı tamamen siler. Manuel olarak rom dosyası yüklemek zorunda kalırsınız.

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. Ayarlardan sıfırladım. 2 yıllık telefon batarya idare eder durumda ama telefon hala çok seri.Telefon bozulmadan yenisini alma huyum yok, taş gibi telefon yapmışlar bozulmuyor ki yenisini alalım ;)
    Iyi bakın hocam telefonunuza ; bir daha htc bulmak çok zor olabilir :)

• Orijinal batarya nereden satın alabilirim?

• Accu batteryiden pil sağlığına bakanlar oluyor,ben de ise o kısımda bir şey gözükmüyor,ne yapmam lazım proya mi yükseltmem gerekiyor

• Accubattery tahmini bir defer söylüyor. Ekran süreniz 4 saatin altına düştüyse batarya gereklidir yoksa çok gerekli değildir.

Bende aynı sorundan muzdaripim nasıl telefon yaptılarsa taş gibi mübarek 😂 defaleca düşürdüm suya sokuyorum vs. Hor kullanıyorum yani. Bozulmuyor ve hala çok seri en son sıkıldım telefonu rootladım birazda yazılımını kurcaladım bakalım ne olacak

• Dün bir arkadaşım yeni telefon aldım dedi ama nasıl anlatıyor valla 6gb ram var hafızası 128gb uygulamalar şak diye yükleniyor bekleme yapmıyor ön kamera 8mp falan diyor. 3 yıl önce aldım aynısı bende de var, ön kamera 16mp diyorum nasıl yani? diyor.. Arka kamerası hariç aldığımız telefon şuan en çok satılan telefonlardan hala çok iyi. (Samsung S serisini ve iphone demiyorum tabi) Huawei, xiaomi falan hikaye. Kendi kendini bitirdi Htc.
  • Yeni telefonlara bakıyorum ve htc u11 hala çok güzel ve güçlü telefon olduğunu görüyorum. Karşılaştırmalar yaptım ve telefon değiştirmeye değecek telefon olmadığına karar verdim.HTC kendisini bitirdi yoksa çok güzel ileriye dönük telefon yapıyorlardı. Android 10 gelecek mi u11'e bilgisi olan var mı?
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi olan sensin ; haberin vardır diye düşünüyorum güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi diye :) yıllar önce sana mesaj atıp şu konuyu bana devret demiştim. Oralı bile olmadın. Toplasan 5-10 mesaj yazmışsındir konuya. Ne kimseye bi yardımın dokundu ne de başka bisey. Konu sahibi olunca maddi bi gelir mi elde ediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 8 Mart 2020; 14:57:8 >
    yazdım ama bana dönüş olmadı
    internette sitelerde u11'in güncelleme alacağı yazıyor ama htc bir açıklama yaptı mı bilmiyorum. belki tayvan cidli olanlara dağıtır diyorum ama adamlar telefon yapmayı bıraktı güncelleme ile hiç uğraşacaklarına inanmıyorum gelirse yine helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonar055

internette sitelerde u11'in güncelleme alacağı yazıyor ama htc bir açıklama yaptı mı bilmiyorum. belki tayvan cidli olanlara dağıtır diyorum ama adamlar telefon yapmayı bıraktı güncelleme ile hiç uğraşacaklarına inanmıyorum gelirse yine helal olsun
    Adamlar 9 güncellemesi ile telefon bataryasının içine ettiler android 8 de günde bir defa şarja takardim, şimdi günde 3 defa şarj alması gerek telefonun, android 10'u bilmem ama 9 ile batarya katledildi....(batarya sağlık %85).
    Ben verecekleri olası 10 güncellemesini lütuf değil zorunluluk olarak görüyorum...

• Batarya sağlığı düşen arkadaşlar için tekrar pilin sağlık seviyesini artırma yolunu sizlere anlatayım. Benim pil sağlık yüzdem yaklaşık 1 ay önce %75di şimdi ise %93 seviyesine çıktı.

Peki bunu nasıl yaptım.
    1.pili bir kez tamamen bitirdim.
    2.pil dolunca telefonu açtım %5 düşene kadar kullandım.
    3.%5 düşen pili şarj taktım tekrar tamamen doldurdum ve telefonu yeniden başlattım.
    4.Bundan sonra pili %70-85 arasında seviyelere düştükce doldurdum 2 hafta bu şekilde uyguladım ve %95 dolum olunca şarj hep çıkardım hiç bir zaman tamamen doldurmadım.
    5. Bu sefer pili %25-45 arasında şarj etmeye başladım ve yine %95 kadar şarj ettim. Aynı şekilde bu yöntemi de 2 hafta sürdürdüm.
    6. Bunları yaptıktan sonra %5 de şarj taktım ve tamamen doldurup telefonu yeniden başlattım. Tekrar batarya sağlığını kontrol ettiğim de pil sağlığım %93 çıktığını gördüm. Bir daha da asla %25 altın da şarj koymadım ve pil sağlığı hep sabit kalmaya başladı.

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.