Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: moonquad

Batarya sağlığı düşen arkadaşlar için tekrar pilin sağlık seviyesini artırma yolunu sizlere anlatayım. Benim pil sağlık yüzdem yaklaşık 1 ay önce %75di şimdi ise %93 seviyesine çıktı.

Peki bunu nasıl yaptım.
    1.pili bir kez tamamen bitirdim.
    2.pil dolunca telefonu açtım %5 düşene kadar kullandım.
    3.%5 düşen pili şarj taktım tekrar tamamen doldurdum ve telefonu yeniden başlattım.
    4.Bundan sonra pili %70-85 arasında seviyelere düştükce doldurdum 2 hafta bu şekilde uyguladım ve %95 dolum olunca şarj hep çıkardım hiç bir zaman tamamen doldurmadım.
    5. Bu sefer pili %25-45 arasında şarj etmeye başladım ve yine %95 kadar şarj ettim. Aynı şekilde bu yöntemi de 2 hafta sürdürdüm.
    6. Bunları yaptıktan sonra %5 de şarj taktım ve tamamen doldurup telefonu yeniden başlattım. Tekrar batarya sağlığını kontrol ettiğim de pil sağlığım %93 çıktığını gördüm. Bir daha da asla %25 altın da şarj koymadım ve pil sağlığı hep sabit kalmaya başladı.
    ilk fırsatta deneyeceğim bunu. İnşallah bende de işe yarar batarya sağlığına hangi uygulama ile bakıyorsunuz?

• sonar055 S kullanıcısına yanıt
    AccuBattery
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

Batarya sağlığı düşen arkadaşlar için tekrar pilin sağlık seviyesini artırma yolunu sizlere anlatayım. Benim pil sağlık yüzdem yaklaşık 1 ay önce %75di şimdi ise %93 seviyesine çıktı.

Peki bunu nasıl yaptım.
    1.pili bir kez tamamen bitirdim.
    2.pil dolunca telefonu açtım %5 düşene kadar kullandım.
    3.%5 düşen pili şarj taktım tekrar tamamen doldurdum ve telefonu yeniden başlattım.
    4.Bundan sonra pili %70-85 arasında seviyelere düştükce doldurdum 2 hafta bu şekilde uyguladım ve %95 dolum olunca şarj hep çıkardım hiç bir zaman tamamen doldurmadım.
    5. Bu sefer pili %25-45 arasında şarj etmeye başladım ve yine %95 kadar şarj ettim. Aynı şekilde bu yöntemi de 2 hafta sürdürdüm.
    6. Bunları yaptıktan sonra %5 de şarj taktım ve tamamen doldurup telefonu yeniden başlattım. Tekrar batarya sağlığını kontrol ettiğim de pil sağlığım %93 çıktığını gördüm. Bir daha da asla %25 altın da şarj koymadım ve pil sağlığı hep sabit kalmaya başladı.
    Daha önce söylediğim yöntem ile yaptığımın son durumu bu şekilde oldu.
    *****HTC U11 Kulübü*****

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• moonquad kullanıcısına yanıt
    Bu tarz programları ciddiye almayın diye zamanında çok söyledim insanlara. 3-4 yıllık cihazın batarya sağlığının yüzde 98 olabileceğine ihtimal vermek başlı başına skandal bence ; eğer pil değişmediyse :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uzman2626 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var.Konum özelliklerini kapatsam da fayda etmiyor.Çözümünü buldunz mu?

• iyi günler arkadaşlar bu telefonun brust modu nasıl kullanlıyor. shutter artırıp brustla çekim yapabiliyormuyuz

• barış05 B kullanıcısına yanıt
    Evet hocam çözdüm benim sorunum WhatsApp ile alakalı çıkmıştı.8 saatlik konum aldığım arkadaşımın Telefonundan sürekli sinyal alıyormuş.konumu arkadaşım durdurup tekrar gonderdi tekrar takıbe basladıgımda sorunum çözüldü. Fakat yeni sorunla karşı karşıyayım cihazımın güç tuşu içine göçtü yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevınırım. Parca tedarıgı konusunda.

• Arkadaşlar U11 e android 10 geleceği yazıyor teknoloji sitelerinde. U11 e android 10 geldi mi? Veya gelecek mi gerçekten haberiniz var mı bu konu hakkında? U11 7.0 ile sunulmuştu. Sanıyorum android 10 u almayacak.

• Batarya nın bitmesi çok normal 4 yıl olacak neredeyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz kurulum yapmak istiyorum cihazım rootlu nasıl yapabilirim orijinal rom dosyasını nereden bulabilirim

• Arkadaşlar merhaba, htc u11 telefonum bozulmuştu anakart dediler sorun için. Anakart bulamadım cihaz 128 gb versiyon. Sizin de fikrinizi sormak istedim. Bu arada oppo reno z aldım kullanıyorum. Telefon çok kötü değil ama htcnin kullanışlı halini hala arıyorum. Hatta oppo da htc sense launcher ı kullanıyorum.

• mehmetulas M kullanıcısına yanıt
    Oppo renoz 2 mi aldınız acaba

• Beyler selamlar, htc de yeni telefona geçtiğimizde tüm uygulamalarımızın ve ayarlarının tekrar yüklenebilmesi için bir uygulama var mı

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Hayır, sadece reno Z aldım . 2. Seri degil.

• Arkadaşlar merhabalar yeni bir telefon aldım ve elimdeki ilk sahibi kendimin olduğu 4gb/64gb lik htc u11 telefonumu satmak istiyorum herangi bir çalışmayan yeri yok ve ekranıda sağlam kutusu adaptörü var ithalatçı garantili olarak almıştım mayıs 10 da 2 yıl olucak bu telefon ne kadar eder acaba kaça satmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverDose34 -- 25 Nisan 2020; 18:58:26 >
  • Sahibinden sitesinde 1500 ile 1750 arası fiyatlarda satanlar var. Sizin aklınızdaki miktar ne kadar acaba?

• mr_esinti M kullanıcısına yanıt
    Benim aklımdaki fiyatta 1500 civarıydı faturası orijinal kutusundan cıkan korucu kabı 10 gün önce aldığım şeffaf spigen kabı kutusunu faturasını şarj aletini kulaklığını beraberinde vermeyi düşünüyorum

• U12+ arıyorum varsa iletişime geçebilirsiniz

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim @W.Klitschko. Şu an gördüm cevabınızı, sağolun.
  • apacheq A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.