Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmkânınız varsa kulaklık için lg nin bi modülü var hocam ondan alın ikinci elleri piyasa 50-70 tl arası değişiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    B&o modülü mu hocam? link paylaşır mısınız rica etsem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam ama sıfırları 150 tl civarı, ikinci el temiz letgodan bulabilirsiniz birde amazon tr den monster icablelink stereo kablosunu alırsanız muazzam bi ses alırsınız

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Son iki telefonum Samsung 3000 liraya kadar telefon bakıyorum özellik olarak kafama yattı ama garanti olayı benim için önemli üstadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Mid aynı hocam. Cid no HTC__621 olacak.
    hocam cid değiştirme işini nasıl yapıyorsunuz belli bir program mı var yok telefoncuya gitmek gerekiyor mu illa? Cid hindisatn benim seneye ancak gelir güncelleme. taiwan yapsam (yapabiliyorsak) o sıkıntıdan kurtulur muyuz?
  • sonar055 S kullanıcısına yanıt
    Hocam cid değişikliğini kendin de yapabilirsin ama meşakkatli biraz. Önce cihazın bootloader kilidi açılacak. Sonra cihaz root edilecek. Sonra sunshine adlı apk kurulacak telefona. O apk dosyası calistirilip, 25 dolar karşılığında s off yapılacak cihaz... Bu işlemler bittikten sonra cihazı pc ye bağlayıp fastboot modda açacaksınız. Sonra Taiwan cid kodunu "fastboot oem writecid HTC__621" şeklinde cihazın beynine yazacaksın.... Bayağı uğraştırır hocam :) bu işlerle ilgili altyapı yoksa hiç bulaşma derim ben. Tanıdık telefoncu varsa bu tarz işlerle ilgilenen, bi götür sor istersen. Belki ücret olarak da daha uyguna yaptırma şansın olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 14 Ocak 2019; 21:41:48 >
  • Ben ikinci el ama 1 hafta kullanılmış kutulu sıfır gibi olanını satabilirim ilgilenirseniz. Hidisz dh1000 aldığım için gerek kalmadı. Garantisi 2 yıla yakın var hala yeni oldu alalı.
    S-OFF Olmadanda cid mid değişiyor artık hocam.

• mavezir kullanıcısına yanıt
    Hocam Rusça bi forumda gördüm o işlemi; 4pda adlı sitede yanılmıyorsam. Ama pek bişey anlamadım :) birkaç komut satırından bahsediyordu ziand nickli birisi. Karışık baya.

Aynen sdf1 ve sdf2 blogunda dd komutuyla alıp hex editörden hallediliyor.

• picasso16 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim kablo seklinde olan dac aparatlardan bakıcam modul biraz buyuk geldi bana

• Ben AliExpress den HIDIZS Sonata HD DAC II aldım htc u12 plus ile kullanıyorum çok memnunum. Tavsiye ederim kesinlikle

Hocam bu yöntem yeni telefonlarda mı oluyor yoksa bütün HTC lerde oluyor mu. Linkini verir misin.

• blkgl B kullanıcısına yanıt
    Eski cihazlar için geçerli değildir muhtemelen. Sayfa Rusça ve şu şekilde.
    https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=830013&st=2400#entry77719118

• Merhaba arkadaşlar,Mediamarkt'ta subwoofer leri test yaparken LG markalara bluetoth'la bağlanabildim ancak samsungları görmedi.Başka arkadaşlar baglanmışlardı.Sorun nerden kaynaklandı anlayamadım.
  • bugün güncelleme aldım 2.42.709.86 tawian cid sanırım benimki. 9.0 olacağını düşünmüştüm, zamanı gelmemiş demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denge -- 17 Ocak 2019; 19:11:13 >
  • v10furkanv10 V kullanıcısına yanıt
    bu arkadaş batırdı şirketi, batarsa batsın ben çok memnunum bugün de 17 ocak 2019 olarak güncelleme mi aldım,telefonum da jet gibi, böyle batmaya can kurban.
    evet adamlar aşmış. xda da ingilizce olarak ta var
    https://forum.xda-developers.com/u11/how-to/how-to-change-cid-s-sunshine-t3888170

birde şu var
    https://forum.xda-developers.com/htc-u11/development/to-modify-cid-mid-s-devices-t3771570

keşke bu şekilde imei tamiride olsaydı ne güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blkgl -- 18 Ocak 2019; 13:39:33 >

• Selamlar, telefonunun suya dayanıklılığını daha önce denemiş olan varsa mesaj atabilirmi ? Çok makbule geçer.
  • Oguzmedia kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben dayanamayip denemistim çeşmenin altina tuttum bi guzel yıkadım bisey olmadi ertesi gun nişanlım inanmayip kendiside bi bardak su döktü üstüne bisey olmadi sapasaglam calisiyo cihaz butun hepsinde boyle mi olur bilmiyorum tabi.

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.