Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü*****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
9.635
Cevap
69
Favori
358.475
Tıklama
Giriş
    47 Mesaj
    2300 e 22 ay garantili u11 alınır mı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: WhisperYeah

2300 e 22 ay garantili u11 alınır mı sizce?
    Bedava..

|
    |
    Bataryası düşündürüyor hocam 2k ekrana 3000mah batarya var, kaç saat ekran süresi verir ona göre karar verip almayı düşünüyorum

Bataryası düşündürüyor hocam 2k ekrana 3000mah batarya var, kaç saat ekran süresi verir ona göre karar verip almayı düşünüyorum
    Biz iki yıla yaklaşıyoruz batarya sorunu vs yaşamadık..

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Oguzmedia

Selamlar, telefonunun suya dayanıklılığını daha önce denemiş olan varsa mesaj atabilirmi ? Çok makbule geçer.
    normal cemse suyunde hic bir sey olmamisti.

tuzlu su da denedim. Su anda tuketici hakem heyetiyle ugrasiyorum yani tuzlu suya dikkat edin.

|
    |

5 - 6 saat aliyorum. Normal kullanan biriyim.

|
    |

Kimisi değil. Yorumlardan uyuyor yorumu var yazan varsa al. Yoksa orijinali al. Daha iyi istersen hidizs yada musiland al

|
    |
    blkgl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    HTC'ye mail attım ancak kesin bir tarih vermediler telefonların tekrar Türkiye'de satışı ile ilgili ancak çalışmalarımız devam ediyor dediler. Ne kadar doğru tartışılır, yine de U12'nin gelmesini bekleyeceğim. Üstünden 2 yıl da geçse alınabilir bir telefon statüsünde olacaktır.

|
    |
    İnstagram da dolaşırken yanlışlıkla sayfayı sağa çektim normal olarak kamera açıldı, geri sola çekince ekran yarısi kamera yarısı instagram sayfası halinde dondu kaldı. Kapatamiyorum. 3 tuş ile tüm durumları denedim ama kapanmadı. Bi kapansa açılır diye umut ediyorum. Var mı çaresi?

Ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tuttunuz mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sonar055 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tuttunuz mu?
    Evet hocam tüm olasılıkları denedim ama açılmadı. (kapanmadı da ekran o şekilde dondu kaldı) Bataryası bittiği için kapandı sabah geri açtım açıldı ama inşallah bir daha aynı şeyi yapmaz. (Bazen şarja takılı iken kullanmayı falan diyorlar sanırım çok haklılar o konuda ben sorunun sebebinin o olduğunu düşünüyorum)

Ben hep sarja takılı kullanıyorum bı sıkıntı yaşamadım hatta pubg oynuyorum saatlerce :D dediğin sorunuda yaşayan olmadı ilk defa sizden duyuyorum . Ama sarjdayken oynanmamasi gerektiği doğru .

|
    |
    sonar055 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hiç bir telefon markası tuzlu suya dayanıklı demez . Bende bir keresinde göle sokup fotoğraf çektim . Bir şey olmuyor en azından benim cihazımda olmadı ama dikkat etmek gerekir telefonlar eskidikce su geçirmezliğini kaybeder .

|
    |
    35grk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xda forumlarında ve youtube da videolar var maalesef u11 solar red ile safir mavi modellerinde sol taraftaki ekran ve çerçeve arası boşluk olan cihazlarla boşluk olmayan cihazları su testine alıyorlar boşluk olan cihazlar du geçiriyor , dikkat edilmesi gerek bende solar red var ve maalesef açıklık var sol tarafta suya sokamıyorum riske atmak istemiyorum ay sonu delta servise vereceğim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    6 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak telefonu yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum telefon kendi hızlı şarjlı adaptörüyle şarj olmuyor başka düşük amperli aletlerle çok yavaşta olsa oluyor.
    Anladığım kadarıyla hızlı şarj özelliğine geçemiyor çünkü kendi şarj aletiyle taktığımda ilk 10 saniye oluyor sonra şarj olmuyor gibi gösterip tekrar olmaya başlıyor 10 saniye aralıklarla kırmızı ışık o yüzden sürekli yanıp sönüyor cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

telefonumun ekrani kirildi bugun. Daha onceden daha sert sekillerde dusmustu ama bir sey olmamisti bu sabah hafif bir dususte sol ust kosesi gitti. Spigen seffaf kilifla birlikte kullaniyordum keske kirilmaz ekran cami da yapsaymisim.

siz siz olun dikkat edin.

|
    |
    Telefona çağrı gelince, çağrıyı meşgule atmadan arka plana atabilmek için bir şey yapabiliyor muyuz yoksa illa kapanmasını beklemek zorunds mıyız ya? tam bir şeyle uğraşırken çağrı geliyor, bazen sinir bozucu olabiliyor

|
    |
Bey Azura
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.