Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (436. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google phone apk sini internetten bulup indirin. Varsayilan telefon uygulaması olarak onu seçin. Derdinize çare olacaktır :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • b_b_b kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4663421
    Bu da indirme linki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrgzzz

Xda forumlarında ve youtube da videolar var maalesef u11 solar red ile safir mavi modellerinde sol taraftaki ekran ve çerçeve arası boşluk olan cihazlarla boşluk olmayan cihazları su testine alıyorlar boşluk olan cihazlar du geçiriyor , dikkat edilmesi gerek bende solar red var ve maalesef açıklık var sol tarafta suya sokamıyorum riske atmak istemiyorum ay sonu delta servise vereceğim...
    Benim cihaz safir mavi açıklık vs yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deae kullanıcısına yanıt
    Hepsinde yok zaten hocam genellikle mavi ve özellikle solar red sürümü , zaten flaş tutup bakmanız lazım anlamak için

• Dogget D kullanıcısına yanıt
    Yavaş şarj ediyor sorunu bende de oldu.Hem kablo ,hem adaptör bozuldu. HTc 3.0 QC erken bozulduğunu düşünüyorum. N11deki satıcılardaki sorularda da adaptör hakkında çok fazla şikayet var. Üstelik Htc kablo üflemeden hızlı şarj etmiyor 😀. Ugreen kablo geldi Aliexpressten bir kere üflemedim . N11den orjinal Xiaomi 3.0 QC aldım. Maşallah daha tık etmedi. HTC şarj aksesuarları kaliteli olduğunu düşünmüyorum.

• şimdi biz android 9 u almıyormuyuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Alacağız ama ortada bi tarih yok :)

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    tarih yoksa alacağımızda meçhul değil mi ?
    O kadar da umutsuz olmamak lazım :)

android 8 i herkesten önce almamış olsaydık bu kadar umutsuz olmazdım :)
    Htc iyice dibe vurdu maalesef ; şu 9 u hatasız belasız bi alabilseydik, gerisi yok zaten :)

işte benim telaşımda ondan :) ötesi gelmeyecek herhalde de 9 u bari alsaydık.
    Xda da olsun sosyal medyada olsun bütün htc kullanıcıları isyanda. Ama değişen bişey yok. Artık cevap bile vermiyorlar doğru düzgün. Hayırlısı olsun valla ne diyelim :)

bu kadar tepkiyi sakinleştirmeye çalışmadıklarına göre ortada fol yok yumurta yok demektir. 1 senede telefon çöp mü oldu şimdi.
    Ortada bi çöplük varsa bu Google ın eseri. Üreticileri zorlasa müşteriler bu duruma düşmez. Zaten Android in kaderi bu. Hangi firma olursa olsun 2 ana sürüm veriyorlardı bu zamana kadar. Şimdi one plus ve Huawei eski modellere de veriyor güncellemeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 1 Şubat 2019; 22:25:20 >
    androidin güncellemelerini 3 seneye çıkardılardı sanırım samsung felan. ama htc can çekişiyor olmalı ki 9u bize vermeye ömrü vefa etmeyecek gibi.
    Tw takip ediyorum htc sayfaları bot misali aynı cevapları verip geçiştiriyor herkes yakınıyor maalesef :)

• Kardeşim Android 9u incelediniz mi? Telefonda aman aman ne değişiklik olacak ne bekliyorsunuz. HTC kullanıcılarınıb isyanda oldukları filan da yok. Android 8de hiçbir sıkıntı yok. Ama Xiaomi ve OnePlus kullanıcılsrı android 9 a yüksettikleri için isyanda telefonların şarj süreleri hep kısalmış. Ekran parlaklık oranı and 9 da artmış. Android 9a günceleyip 3saat ekran süresiyle gezip android 8e nasıl döneriz diye feryat figanı da ilk önce siz edersiniz de eminim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barış05 -- 2 Şubat 2019; 0:56:26 >
  • barış05 B kullanıcısına yanıt
    Pixel de neden bahsettiğin sorunlar yok? Bu sorunlar Android 9 un mu yoksa saydığın telefon markalarının mı beceriksizliği? Xda da htc u11 konusuna bi göz gezdirin ; insanlar neler söylüyor! Ya da Twitter da arama kısmına htc update yazın da çıkan sonuçlara bi bakın. Bakın da görün htc kullanıcılarını...

https://www.google.com/amp/s/shiftdelete.net/google-pixel-xl-android-9-pie-ile-sorun-yasiyor/amp
    Piksel kullanıcı değilsin ama Google üretiyor diye muhteşem iş çıkaracağını savunuyorsun. Android ilk geldiğinde kusursuz gelmez 6-7ay süründürür. Bu sorun OnePlusta var. Öyle salladığın markaların kusru demeyle olmuyor. Kusursuz olmayan birşeyi uyarlamakta uzun vade alıyor yama yollayıp duracak...

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.