Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende kullandım hocam hatta tasarruf modunda bildirimlerin gelmemesi canımı çok sıkmıştı, diğer htc cihazlarında tasarruf açıkken bile geliyordu bildirimler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun en son durumu bu hocam.

Yavaş şarj ile kullanıyorum. Ama sanki hızlı

şarj ile pek farkı yok. Yine bu civardaydı ekran süresi.

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Yavaş şarj zaten şarjı uzatmaz hocam batarya ömrünü uzatır bende 7.30 alıyorum ama veri ve güç tasarrufu açık parlaklık %50 de

• https://m.n11.com/htc-u11plus-128-gb-cift-hatli-cep-telefonu-P239783239?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_campaign=price_comp&utm_medium=cpc&utm_term=21

Keşke şöyle baştan adam akıllı bı fiyatta gelseydi de u11 almayanlar kafadan u11 plus a gecerrlerdi 100 n11 çek + 50 TL para puanla çok rahat 3000 altı alınabilirdi sağlık olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zkibar82

Ben yazmıştım ama görmediniz sanırım. Bildirim sesleri kapalı olmasına rağmen bazen dannn diye iğrenç bi ses çıkıyor. Mesela otomatik gece moduna geçince çıkıyor o ses, dün dosya indirirken indirme tamamlanınca çıktı. Kapatma ayarı da yok sanırım

Oreo'dan kaynaklı, dediğiniz gibi indirme yöneticisi ya da vpn gibi bağlantıyı tekrar sağlayan uygulamaların ayarlarında bildirim sesi açık oluyor ve indirme bittiğinde ya da vpn otomatik tekrar bağlandığında bildirim sesi çıkarıyor, bildirim veren uygulama simgesi üstte çıktığında gelen mesajı görmek için aşağı çektiğiniz gibi simgeyi aşağı çekip çıkan bildirim satırına uzun basın, size bildirimi kapatmak için seçenek gösterecek.
  • kututum K kullanıcısına yanıt
    Sizin cihaz büyük ihtimal arızalı, imkan varsa aldığınız yerden değişim yaptırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Yavaş şarj zaten şarjı uzatmaz hocam batarya ömrünü uzatır bende 7.30 alıyorum ama veri ve güç tasarrufu açık parlaklık %50 de

Yavaş şarj günlük kullanım süresini de uzatıyor.Ben 2.0 A 'lık yaklaşık 7 saat kullanırken 1.5 A ile şarj edince 8 saat civarı süre alabiliyorum.
  • sercos kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam deneyeceğim.

• opxito kullanıcısına yanıt
    Ben hiç öyle bir kıyaslama yapmamıştım :)

• Gelen güncellemeyle beraber telefonun sarjinin çok hızlı düştüğüne şahit olmaktayim ilk gün yaptığımda hadi dedim oturmadı ilk gün bugünde aynı hatta alalidan beri başıma gelmeyen şarjın iki iki düşmesi oldu ve bikerede deil sözde beklerken şarj yememesi için belen güncelleme ,ama cebime %81 le koydum %80 le aldım sifirlayin dediler müşteri hizmetleri ama en ufacık biseyde sifirliycazmi hayret gerçekten keşke başka yapan olsada onda nasıl durum öğrenmiş olsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Klitschko -- 28 Şubat 2018; 14:29:2 >
  • zkibar82 Z kullanıcısına yanıt
    Benimki sebepsiz oluyor ama ekrani aciyorum durduk yere oluyor ne bildirim var ne bir islem var telefonda

• aykunarsik11 A kullanıcısına yanıt
    O olay güncellemeyle düzeltilmiş hocam mesala ben gece moduna alınca o bildirim sesinden çıkıyordu şimdi olmuyor artık

• aykunarsik11 A kullanıcısına yanıt
    Sanırım güncellemeyi beklememiz gerekiyor

• zkibar82 Z kullanıcısına yanıt
    Guncelleme bekleyerek gecti bu telefonun kmru :)))

• Pil tasarrufu veri tasarrufu açıkken önceden bildirim gelmiyordu şimdi artık geliyor

• Servise gönderdiğim telefonum geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enfiye -- 28 Şubat 2018; 20:14:55 >
  • Enfiye kullanıcısına yanıt
    Onarım mı oldu?
    Gözünüz aydın ne işlem yapmışlar acaba

Herkes merakla sonucu ve yapılan işlemi merak ediyor:)

• Yapılan işlem; genel bakim ve yazılım güncellemesi yapıldı. Şaka gibi. Ben 18 gündür bunun için bekliyormusum. Olsun telefonumum içi açılmadi sonuçta.

Telefonun bozulduğu ilk gün geri dönme ve son kapatilan uygulamaları açan tus bozuktu. 2. Gün sonra kargoya verip servise yollarken geri tuşu normale dönmüştü. Ben de bundan yola çıkarak diyiyorum ki telefon kendi kendine düzeldi.

Bide bu serviste kalan süre garantiye ekleniyor mu?

• 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.