Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız hocam da benim iade etme şansım yoktu o yüzden böyle yapmak zorunda kaldık. Bir de eğim var dediğiniz model siyah mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Ben yaşamadım sayfada o sorunu yaşayan arkadaşlar var. Geneli de siyah diye biliyorum. Sen maşallah uğraştın yaptın.

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben artık öyle bi hale gelmiştim ki cihazda artık olmayan sorunları aramaya başlamıştım. Kulağımı hoparlöre falan dayayıp sorun arıyodum. Manyaklaşmıştım iyice

• Ben hepsiburada dan hepsiburada satışıyla aldım. Aynı şekil 1.13.401.1 . Mavi model. Çok beğendim değişmeden deltanın çözümünü mü beklemeliyim yoksa vereyim kargoya geri mi gitsin? Sevdim aslında keretayı. Hem kılıfı da içinde geldi diğer n11 dekiler gibi çalmamışlar. Gönyeyle ekran yamuk mu değil mi ne varsa bakıyorum :D
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu kullanınca kalitesinden vazgecmek kolay olmuyor. Uğraşmaya değer. Her konuda mükemmel bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Telefonu kargodan aldım.

Telefonunuz güncel diyor. Yeni güncelleme yok diyor

1.13.401.1

Böyle olacağı tahmin ettiğim için jelatinini bile kaldırmadım. Yarın iade edeceğim.

sizin sürüm gene iyi benimki baya eski nisan 2017 güvenlik yaması 1.03.401.6 düşünün cihaz hiç güncelleme almamış sanki
  • Amazing silver...

• hero61 H kullanıcısına yanıt
    Çok tsk edr ilginiz için lenovo vibe p1 hocam 5000 mahlik öğrenmek istediğim soruyu cevapladiniz :) hayırlı forumlar

• picasso16 kullanıcısına yanıt
    :D iyice paranoyak olduk.

• Arkadaşlar merhaba.Ben telefonu alali 2 ay oldu daha once desire z ve one x kullanmistim.Daha sonra 0samdung note 5 kullandim ve u11 e gecis yaptim.tabiki bende guncelleme alamiyorum hatta guvenlik yamasi haziran ayina ait.Sanirim bende delta servis sorununun cozulmesini bekleyecegim

• Arkadaşlar 3. siyah htc u11 dün geldi ve yine eğimli ekran yüzünden iade ettim ayrıca güncelleme de almayacaktı zaten, aynı mağazadan alan arkadaş açıp güncelleme olayını da kontrol etmiş almamış 2 gün önce iade etti satıcı kabul etmiş .Ben telefonun güç düğmesine hiç basmadım bile ekranı öyle göründe tekrar kapattım .Bazı arkadaşlar belki de hala inanmıyorlar ben ilk bu sorunu paylaştığımda senin gözlerinde sorun var öyle bir şey olmaz diyenlerde oldu, okuduğum kadarıyla bir arkadaş delta servisten onay almış kısacası bu sorun var siyah renklerde .Merak edenler için tekrar fotoğraf paylaşıyorum , sorunsuz kullanan arkadaşlar iyi günlerde kullanmanız dileğiyle ben şimdilik u11 den vazgeçtim .

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Arkadaşlar 3. siyah htc u11 dün geldi ve yine eğimli ekran yüzünden iade ettim ayrıca güncelleme de almayacaktı zaten, aynı mağazadan alan arkadaş açıp güncelleme olayını da kontrol etmiş almamış 2 gün önce iade etti satıcı kabul etmiş .Ben telefonun güç düğmesine hiç basmadım bile ekranı öyle göründe tekrar kapattım .Bazı arkadaşlar belki de hala inanmıyorlar ben ilk bu sorunu paylaştığımda senin gözlerinde sorun var öyle bir şey olmaz diyenlerde oldu, okuduğum kadarıyla bir arkadaş delta servisten onay almış kısacası bu sorun var siyah renklerde .Merak edenler için tekrar fotoğraf paylaşıyorum , sorunsuz kullanan arkadaşlar iyi günlerde kullanmanız dileğiyle ben şimdilik u11 den vazgeçtim .

asıl şunu anlamak mümkün değil bu cihazı hangi satıcıdan aldınız harbiden yamuk bunu satışa koymak satan kişinin markasına telefonun markasına zarar vermekten başka bir işe yaramaz kim bu cihazı alır ki ve utanmadan paketleyip gönderiyorlar birde

bu 3. htc u 11 alışım demişsiniz daha öncekilerin sorunu neydi birde cihazları kullanıp mı iade ettiniz yoksa kutuyu açmadan gönderdiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 17 Kasım 2017; 9:49:47 >

• Bu arada htc global sitede htc sync maanger ile rom atabilme şansimiz var sanırım.Oradaki sürüm 1.28.617.30 olarak gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Arkadaşlar 3. siyah htc u11 dün geldi ve yine eğimli ekran yüzünden iade ettim ayrıca güncelleme de almayacaktı zaten, aynı mağazadan alan arkadaş açıp güncelleme olayını da kontrol etmiş almamış 2 gün önce iade etti satıcı kabul etmiş .Ben telefonun güç düğmesine hiç basmadım bile ekranı öyle göründe tekrar kapattım .Bazı arkadaşlar belki de hala inanmıyorlar ben ilk bu sorunu paylaştığımda senin gözlerinde sorun var öyle bir şey olmaz diyenlerde oldu, okuduğum kadarıyla bir arkadaş delta servisten onay almış kısacası bu sorun var siyah renklerde .Merak edenler için tekrar fotoğraf paylaşıyorum , sorunsuz kullanan arkadaşlar iyi günlerde kullanmanız dileğiyle ben şimdilik u11 den vazgeçtim .

asıl şunu anlamak mümkün değil bu cihazı hangi satıcıdan aldınız harbiden yamuk bunu satışa koymak satan kişinin markasına telefonun markasına zarar vermekten başka bir işe yaramaz kim bu cihazı alır ki ve utanmadan paketleyip gönderiyorlar birde

bu 3. htc u 11 alışım demişsiniz daha öncekilerin sorunu neydi birde cihazları kullanıp mı iade ettiniz yoksa kutuyu açmadan gönderdiniz mi ?

Dostum tüm süreci tekrar yazıyorum ;

1. Telefonu 14.09.2017 hepsiburada.com üzerinden Gezegen gsm firmasından siyah aldım 3000 TL , sim kart taktım 5-6 saat kadar kullandım sonra ekranda böyle bir sorun olduğunu fark ettim iade talebi oluşturdum ertesi gün geri gönderdim satıcı durumu kabul etti ücret iadesi onaylandı.

2. Telefonu 27.09.2017 gittigidiyor.com üzerinden newcep (Eos iletişim) siyah aldım 2695 TL, bu sefer geldiğinde kutuyu açar açmaz ilk ekrana baktım aynı olduğunu görünce telefonu hiç açmadan tekrar paketledim iade ettim satıcı onayladı ücret iadesi aldım.

3. Telefonu 11.11.2017 n11 turuncu mağazadan yine siyah aldım kupon ile 2480 TL ye geldi , 16.11.2017 telefon kargo şubesine geldi ( bu arada güncelleme sorunu çıkmıştı olayı takip ediyordum ve telefon hala kargolanmamıştı direkt iptal edebilecek iken iptal etmedim , güncelleme sorununu bir şekilde çözeriz diye düşündüm yeter ki ekran düzgün çıksın diye umut ettim ama sonuç yine hüsran oldu) .Kutuyu kargo şubesinde açtım yine sadece ekrana baktım aynı olduğunu görünce iade edip hemen geri gönderdim. Yarın telefon satıcıya ulaşır iade onaylanır diye düşünüyorum. Artık U11 den vazgeçtim.

Arkadaşlar 2. telefonu alırken ayrıca Spigen Liquid Crystal 4 Tarafı Kapalı şeffaf kılıf ve Spigen HTC U11 Cam Ekran Koruyucu Full Cover Black sipariş vermiştim ürünler sıfır hiç kullanılmadı kutusunda duruyor almak isteyene ikisini 100 TL ye verebilirim ben daha pahalıya aldım ama tam hatırlamıyorum fiyatlarını, Alanya'da elden teslim edebilirim.

• quote:

quote:

quote:

1. Telefonu 14.09.2017 hepsiburada.com üzerinden Gezegen gsm firmasından siyah aldım 3000 TL , sim kart taktım 5-6 saat kadar kullandım sonra ekranda böyle bir sorun olduğunu fark ettim iade talebi oluşturdum ertesi gün geri gönderdim satıcı durumu kabul etti ücret iadesi onaylandı.

2. Telefonu 27.09.2017 gittigidiyor.com üzerinden newcep (Eos iletişim) siyah aldım 2695 TL, bu sefer geldiğinde kutuyu açar açmaz ilk ekrana baktım aynı olduğunu görünce telefonu hiç açmadan tekrar paketledim iade ettim satıcı onayladı ücret iadesi aldım.

3. Telefonu 11.11.2017 n11 turuncu mağazadan yine siyah aldım kupon ile 2480 TL ye geldi , 16.11.2017 telefon kargo şubesine geldi ( bu arada güncelleme sorunu çıkmıştı olayı takip ediyordum ve telefon hala kargolanmamıştı direkt iptal edebilecek iken iptal etmedim , güncelleme sorununu bir şekilde çözeriz diye düşündüm yeter ki ekran düzgün çıksın diye umut ettim ama sonuç yine hüsran oldu) .Kutuyu kargo şubesinde açtım yine sadece ekrana baktım aynı olduğunu görünce iade edip hemen geri gönderdim. Yarın telefon satıcıya ulaşır iade onaylanır diye düşünüyorum. Artık U11 den vazgeçtim.

Arkadaşlar 2. telefonu alırken ayrıca Spigen Liquid Crystal 4 Tarafı Kapalı şeffaf kılıf ve Spigen HTC U11 Cam Ekran Koruyucu Full Cover Black sipariş vermiştim ürünler sıfır hiç kullanılmadı kutusunda duruyor almak isteyene ikisini 100 TL ye verebilirim ben daha pahalıya aldım ama tam hatırlamıyorum fiyatlarını, Alanya'da elden teslim edebilirim.

sipariş ettiğiniz ürünler hep siyah renkli galiba bu sorun siyah renkli ürünlerde var bende koyu mavisini aldım cihaz güzeldi ekran sorunu yoktu ama güncel yazılım almıyordu güncelleme almayan bir cihaza da 2500 tl yi gözden çıkaramam o yüzden iade ettim hem güncelleme hiç almamış makine 1.03 nisan güvenlik yamasında idi düşünün o kadar eski bir sürümde

cihaza sanki hiç güncelleme gelmemiş birde tayvan satılan htc u 11 ler android 8.0 oreo ya geçtiler bana gelen cihaz daha hiç güncelleme almamış bende iade etmekten başka bir seçenek kalmadığını düşündüm hem para verip alıyoruz birde yok güncelleme ne zaman gelir geldikten sonra gene başka güncelleme olduğunda cihaz gene yeni sürüm almasa ne olacak birde bunları mı düşüneceğim o kadar parasını verdikten sonra kafam rahat etmesi gerekirken saçma sapan şeyler ile uğraşıyoruz

• quote:

quote:

quote:

Hocam merhaba, en başından beri senin yaşadığın süreçleri hayretle takip ediyorum. Sende nasıl bir sabır, nasıl bir cesaret var anlayamadım ben. Valla ben sizin gösterdiğiniz sabrı ve cesareti gösteremezdim açıkcası, sayenizde piyasada kapalı kutu htc kalmadı

Bende uzun süre htc kullandım, çok sevdiğim ve benimsediğim bir markaydı, ama artık htc yi sildim defterimden, hocam bir markaya saplanıp kalmayın, deneyin, tecrube edinin, sony dene, lg dene, samsung dene, şahane fiyatlara şahane çin markaları var onları deneyin.

Ben bu htc sevdam yüzünden 5 seneye yakın htc kullandım, 4 sene htc one x+, 1 seneye yakın htc A9, sonra lg denedim, iphone denedim, şimdi de mi mix kullanıyorum ve 5 sene htc ye saplanıp kaldığıma pişmanım açıkcası, her markanın kendisine has özellikleri, artısı ve eksisi var. Sizde artık zorlamayın da vazgeçin şu HTC sevdasından, her zaman bu kadar şanslı olmayabilirsiniz, allahtan her aldığınız satıcı da iade işlemini sıkıntısız onaylamış, çekirge bir sıçrar, iki sıçrar, yeter artık hocam. valla paylaşımlarınızı okurken ben korktum

• güncelleme sıkıntısı olmayan bir telefon almak istiyorum, sabahtan beri satıcıları hep aradım. kutular karışık hangisinde problemsiz var bilmiyoruz diyorlar...
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Dostum daha üçüncüyü sıçrayamadık yarın belli olacak ama iade almama gibi bir şansı yok firmanın çünkü telefonu hiç kullanmadım güç düğmesine hiç basmadım ..Aslında HTC ye karşı özel bir sevdam yok daha önce hiç kullanmadım zaten ilk defa kullanacaktım ama nasip olmadı . Mevcut telefonun 1 yıldır LG G5 ve Sony Z3 daha öncede 2 yıl kadar Sony Z2 kullandım farklı markalar denemek istedim , Simdi aklımda 2 telefon var biri dün tanıtılan OnePlus5T diğeri geçen ay Türkiye'ye gelen Samsung note FE ( eski adı note7) Samsung hiç sevmesemde note FE düşünebilirim bu telefonlar hakkında yorumlarınızı alabilirim .
  • quote:

Dostum daha üçüncüyü sıçrayamadık yarın belli olacak ama iade almama gibi bir şansı yok firmanın çünkü telefonu hiç kullanmadım güç düğmesine hiç basmadım ..Aslında HTC ye karşı özel bir sevdam yok daha önce hiç kullanmadım zaten ilk defa kullanacaktım ama nasip olmadı . Mevcut telefonun 1 yıldır LG G5 ve Sony Z3 daha öncede 2 yıl kadar Sony Z2 kullandım farklı markalar denemek istedim , Simdi aklımda 2 telefon var biri dün tanıtılan OnePlus5T diğeri geçen ay Türkiye'ye gelen Samsung note FE ( eski adı note7) Samsung hiç sevmesemde note FE düşünebilirim bu telefonlar hakkında yorumlarınızı alabilirim .

OnePlus5T neredeyse kusursuz bir telefon olmuş, donanımı, tasarımı şahane. Fakat onun için biraz beklemeniz gerekebilir, yeni tanıtıldı çünkü, elden getirip satanlar sanırım 2500 tl civarı bir rakam isterler, resmi satış fiyatı bugünün kuru ile 2000 tl civarı. Fiyatı da şahane. Note 7 ye ben pek sıcak bakmıyorum hocam, üzerinden çok zaman geçti, artı sabıkalı bir ürün, birde siz nereden baksanız 1 sene kullanacaksınız, iyice eskiyecek model, değmez bence.

• Arkadaşlar forumda ekran görüntüsü paylaşan çoğu kişinin ekranına baktım ve bazılarında belirgin olmak üzere birçok kişide görüntü eğimli duruyor...
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.