Şimdi Ara

HTC U ULTRA - HTC 10 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
3.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben benzer fiyatta Samsung a9 Pro da baktım

Onun 5000 mh pili var

Kamerasında ois var

Fiyatı da ultra seviyesinde

Ama ben alamadan fiyatı arttı ve satan site sayısı azaldı o yüzden vazgeçmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun bataryası HTC 10 ile hemen hemen aynı. ekran, tasarım ve malzeme kalitesi çok iyi. Tasarım büyüklüğü nedeniyle beğenmeyenler olabilir ama ben çok memnunum. Son kullandığı telefonlar Note 5 S7 Edge ve HTC 1O ... benim önceliğim ekran kalitesiydi, HTC 10 dan bu konuda çok daha iyi. Fiyatına göre çok iyi 2000 lira altına alacağım telefon u ultrason, 2000 üstü Note Fan Edition...

• Son sürüm ne yüklü üzerinde şuan ultranin

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Android 7.0 yüklü

• emre99 E kullanıcısına yanıt
    desert eagle 39 kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü babama aldık lakin pil ömrü gerçekten çok mu kötü? Babam oyun oynamaz sosyal medyada takılmaz. Haber kitap okur. Cidden 1 günü bile çıkaramıyorsa ürün gelmeden iade edelim. Lütfen bilgilendirir misiniz beni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkamacar -- 12 Şubat 2018; 22:17:59 >
  • erkamacar kullanıcısına yanıt
    Pil süresi ekranı daha küçük olan HTC 10 ile hemen hemen aynı veya %5 daha iyi. Ben memnunum şarjdan çıkardıktan sonra gün içerisinde 5 Saatin üzerinde ekran suresi alıyorum. Güncellemeleri yaptıktan sonra wipe işlemi yaptım/ full format... bu işlemden sonra 5 Saatin üzerinde görüyorum. Önceki yıllarda kullandığı Not 5 de hemen hemen aynı süreleri görüyordum.

• bende de şu an htc 10 var kulaklık ses kalitesinden dolayı htc den başka bir model ğek düşünmüyorum. u ultra ile htc 10 kendi kulaklıkları ile kıyaslama yaparsak sonuç nasıl olur.
  • infrared kullanıcısına yanıt
    HTC 10 kulaklık sesinde çok daha iyi: Kalite hemen hemen aynı ancak ses yüksekliği neredeyse iki katı... dış hoparlör sesinde ise o Ultra HTC 10 dan çok daha iyi.

• desert eagle 39 kullanıcısına yanıt
    Tesekurler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.