Şimdi Ara

HTC U ULTRA - HTC 10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
3.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1600tlye telefon almak istiyorum konu başlıgında belirttigim gibi htc u ultramı yoksa htc 10mu karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim

• daha büyük ekran istiyorsan u ultra, ayrıca snapdragon 821 u ultra daha güncel bir telefon.
  • 5510gokhan kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim
  • İki modeli de kullandım. Büyüklük sorun değilse kesinlikle u ultra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adiyamanmp3 A kullanıcısına yanıt
    Bende öle düşünmüştüm ama şöle bi sıkıntım var 1600tlye sadece ithalatçı garantili olarak alınabiliyor oda kutusu açık geliyor diye biliyorum defult çince şekilde oda güvebilirmi bilmiyorm hiç kutu kapalı gelmiyor gelseydi olabilirdi bi tek hepsiburada var zaten ordan bakmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: potterfatih

Bende öle düşünmüştüm ama şöle bi sıkıntım var 1600tlye sadece ithalatçı garantili olarak alınabiliyor oda kutusu açık geliyor diye biliyorum defult çince şekilde oda güvebilirmi bilmiyorm hiç kutu kapalı gelmiyor gelseydi olabilirdi bi tek hepsiburada var zaten ordan bakmıştım

Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum hocam. Tabii içinize sinmesi önemli. Bu sebeple siz daha iyi bilirsiniz.

• Kapalı kutu geliyor. HTC 10'dan Ultra geçtim ve çok memnunum. Özellikle dış hoparlör sesi ve ekran kalitesi açık ara Ultra...

• desert eagle 39 kullanıcısına yanıt
    Bende öle biliyordum ama yorumlarda okudum adamın biri yazmış kutu açık geldi diye hepsiburada.comda yazmıştı hatta bende istemedim o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SixFlayingDragon -- 28 Ocak 2018; 0:0:27 >
  • Ben de hepsiburada.com dan aldım, kapalı kutu geldi.

Hocam U Ultranın + - ve eksi yönleri nelerdir paylaşırsanız sevinirim almayı düşündüğüm telefonlardan birisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    HTC 10 veya mümkünse u11 ile fotoğraf kiyaslamasi yapmaniz mümkün mü?

• HTC U ULTRA güzel geldi bana ama emin olmadım ithalatçı garantili olunca kutu açık geliyomuş yorumda görmüştüm hepsiburadada napcam bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SixFlayingDragon -- 29 Ocak 2018; 13:45:38 >
  • Merhaba

Ben hepsiburdadan aldım ithalatçı garanti ultra

Kapalı geldi

Teledon güzel ama şarjı çabuk bitiyor

Kamerası gayet güzel

• emre99 E kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre99

Merhaba

Ben hepsiburdadan aldım ithalatçı garanti ultra

Kapalı geldi

Teledon güzel ama şarjı çabuk bitiyor

Kamerası gayet güzel

cihaz menşei ne hocam seninkinin?

• quote:

Orijinalden alıntı: desert eagle 39

Kapalı kutu geliyor. HTC 10'dan Ultra geçtim ve çok memnunum. Özellikle dış hoparlör sesi ve ekran kalitesi açık ara Ultra...

hocam htc10dan geçeceğim ben de pişman olur muyum? özellikle kasa kalitesi yönünden. bir de cihazınızın menşei nedir?

• Kutuda madem in taiwan yazıyor ama telefonun içinde tonun hangi ülkeye ait olduğunu belirten birşey görnedim

Lg g2 de hkg yazıyordu mesela

L

Kasa kalitesi gayet güzel arka yüzey cam

İçinden sert plastik arka kap çıktı şeffaf onunla kullanıyorum

Hocam u ultra tasarımı ve fiyatı ile ilgimi çeken bir telefon ama kullanıcısı yok gibi. Sizi bulmuşken de sormak istedim pil performansı biraz kafamı karıştırıyor. Batarya ömründen memnun musunuz, ortalama ne kadar ekran süresi alıyorsunuz? Önceki telefonlarımın şarjı hemen bitiyordu artık en azından ortalama bir batarya ömrü sunacak bir cihaz arıyorum, tavsiye eder misiniz?
  • Hızlı şarj oluyor ama çabuk bitiyor.

Yarım saatte yüzde 50 doluyor

Daha önce j7 prime kullandım ondan kötü

Oyun oynamam twitter forum mail sadece

Ona rağmen 1 gün çıkmıyor

İşyerinde ve evde şarj cihazın var sorun olmuyor

Ben kamerası için aldım o yönden çok memnunum

Teşekkür ederim, çok güzel telefon ama sanırım batarya konusunda benim arayışıma cevap vermiyor. Güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.