Şimdi Ara

HTC U ULTRA ANA KONU (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
14
Favori
55.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rom yüklemek için unlock işlemi yapmamız gerekli mi? Yoksa direk twrp den romu yükleyebiliyoruz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan Sarıkaya NGIVP

Rom yüklemek için unlock işlemi yapmamız gerekli mi? Yoksa direk twrp den romu yükleyebiliyoruz mu?
    Bilmiyorum ve burda bilen olduğunu da sanmıyorum. Öğrenirsen lütfen bizi de bilgilendir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkan Sarıkaya NGIVP E kullanıcısına yanıt
    Unlocked ve s off olman lazım htc nin gelistiriciler icin bir sitesi var kod falan yollayacak sana. Standart bir android cihazdaki isleme ilave bir adım daha içeriyor. Android 4.x.x lerde öyleydi.xda da detayları vardır ultra için

• https://forum.xda-developers.com/u-ultra/development/kernel-cleanslate-v1-0-0-sense-t3723992

bu kerneli atan oldumu

• Arkadaşlar, ekran süresinden şikayetçi olanlar, play storedan parlaklik kisan uygulamalar ile ekran suresini arttirmalari mümkün. Cihazin ekran parlaklığı ve ses seviyesi kesinlikle bir samsung, lg kadar kismak mümkün olmuyor. Bu da bize pil süresi olarak dönüyor. Ben dimly isimli Uygulamayi kurdum.

• HTC U ULTRA ANA KONU
    Var mı bildiğiniz bir çözüm yolu yardımcı olur musunuz ben araştırdım ama kayda değer birşeyler bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonun pil göstergesi bozuldu sanırım. Bugün 32 deyken restart attım pil bi anda 3 e düştü. Sonra şarjı bitti kapandı, tekrar açınca %1 şarj ile 1 saat boyunca kullandım telefonu. Nasıl çözeriz bilen varmı ?
  • Men Milk kullanıcısına yanıt
    Hard reset dene

• HTC U ULTRA ANA KONU

Bende de HTC boomsound hata verdi. Kendi kulaklığını takıyorum ama aksesuar desteklenmiyor diyor. Aynı zamanda da kulaklıktan ses gelio. Lineage os16 dosyasını indirdim canımı daha da sıkarsa yükleyecem. Yetti gari

• telefonun kenarında ekran yanığı oldu ve akabinde kvk ya servise verdim. ekran süresinden olmamak adına android 8 e yükseltilmemesini istedim ancak servisteki kadın böyle birşey mümkün değil dedi. Diğer firmalarda böyle birşey mümkün iken servisin bu uygulaması bana çok mantıksız geldi. Bu kadar mı google ın kölesi oldunuz. Google satın almadan önce bu işletim sistemini kullanan, ahaliye sevdiren, iphone a rakip olma yolunda giden htc nin düştüğü hallere bak. Telefondaki müzik uygulamasını galeri uygulamasını kaldır ki millet iyice google a gömülsün değil mi?
  • HTC U ULTRA ANA KONU

Aksesuar desteklenmiyor için çözüm yolunu buldum. İşe yarıyor🎧🎵

• quarez999 Q kullanıcısına yanıt
    Yapacak bişe yok bir an önce adres değiştirmek lazım. HTC düzelmeyecek maalesef.

• Merhabalar Android 7 ve 8 kullanan arkadaşlar ekran süreniz nedir?

• quarez999 Q kullanıcısına yanıt
    Amazondan almistim iade ettim.M8n parlakligi 4nit ki gece gozumu acitiyirdu.Htc nin uygulamasida pil tuketiyor ama ne olursa olsun iyi bir panelin ne renk sicakligi nede parlakligi var.Maviye caliyor renkler.
    Elde urun guzel ama ozellikle pil cok kotu.

• BarvaArtena kullanıcısına yanıt
    İkiside normal değil iyileştirme almadığı için ama ekran süresi 7, 8'den bi tık daha fazla. Kötünün iyisi diyelim. Android 7 daha az şarj tüketimi yapıor.

• mesudtbr M kullanıcısına yanıt
    Ekran süreniz kaç saat?

• BarvaArtena kullanıcısına yanıt
    2.5 - 3 saat max

• LineageOS'da pil tüketimi nasıl ?
  • Telefonuna kurmuş olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: BarvaArtena

Telefonuna kurmuş olan var mı
    ben bugün unlock edip 8.0'a geçeceğim. Beğenmezsem LineageOS'a geçip deneyimleri yazarım.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.