Şimdi Ara

HTC U amiral gemisi 6GB RAM ve Snapdragon 835'le geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • S8 e gelince 10nm olmasını unutmayın, pilin 3000 olması yeterli. HTC ye gelince ''yeaaa 3000 ne pehhhh düşük pil olmamış''

Yazılana göre home tuşuna entegre parmak izi varmış öyle olması bana göre daha güzel.

En azından kenardan kontrol diye farklı, yenilikçi şeyler peşinde olması bile beklemeye değer kılıyor telefonu.

Ha fiyata gelirsek geçen yılki HTC 10'a yakın fiyattan çıkacaktır ama günümüz dolar kuru yüzünden diğer güncel amiral gemileri gibi yüksek fiyattan çıkacaktır ama arkadaşlar bıkmadan usanmadan yine HTC'ye sallamaya devam edeceklerdir.

• batarya 3200-3400 mAH min. olmalıydı. boomsound htc 10 daki gibi vasat değildir umarım. dış ses konusunda komik olmaya başladılar çünkü. artık şu hantal yapıdan ve elden kolay kayan kılıfsız kullanımı çok zor olan tasarım ve materyalden de kurtulmaları gerekiyor. htc 10 ne öyle kılıfı çıkardığım an tedirgin oluyorum. tutuşu en zor kullandığım htc modeli. kulaklık çıkışına niye taktılar anlamıyorum. kulaklıkta çağ atladılar teknoloji yetmiyor deseler anlarım.

ben bu kenardan dokunarak bir şeyler yapmaya çalışan teknolojinin çok başarılı olarak çalışacağını düşünmüyorum. inşallah düzgün çalışır da htc beni şaşırtır.
    diğer markaların pili patlar bir şey olmaz bu markanın zerre hataya toleransı yok çünkü.

• Daha telefon ortaya çıkmamış yok kasa çok ağır yok tasarımı çöp bunlar nasıl yorumlar ya ? Kalite yerlerde.
  • Tasarım olarak berbat ya. Geçen yılın orta seviye xiaomi note 3 pro ile neredeyse aynı bu ne böyle.

• 5000 lira fiyat koymazsanız darılırım vallahi HTC :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı düşük tutmazlarsa satamazlar.

• Fiyati ben söylim 4000-4500 tl olucak gelin iphoneden şaşmayin devir olmuş 2017 anroid mi kaldi:))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android mi kaldı falan diyorlar bu kafayı anlayamıyorum açıkçası tercihim android kardeşim sizi niye ilgilendirir yani :) Arkadaşlar pil sadece mAh dan ibaret değildir pil testleri yayınlanmadan bu tarz eleştiriler yapmak pek doğru değil bakalım bi tanıtılsın görelim.
  • Htc m7 sonra cok bozdu

• fiyatlar yine el yakacak...

• HTC M7 gibi efsane metal kasaya tekrar dönmeli.
  • Tasarım olarak çok beğendim fakat 5.000 TL fiyat biçerlerse hiç şaşırmayacağım.Ayrıca HTC'de keşke akıllı saat yapsa yanında hediye etse o zaman cazibesi artar düşüncesindeyim.
  • Şık görünüyor ama pahalı olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi kamera
    ince çerçeveler
    suya dayanıklılık
    hız
    güçlü ses
    büyük ekran

bunları s8,g6 ve ip8 sunuyor ve sunacak.htc ne ile kendini sattıracak merak ettim.farklılaşması lazım.bence daha ufak bir telefon ve/veya 7-8 saat ekran süresi sunan pil ömrü sunarak çeşit sunmalıydı.3000mah ile bu da zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 7 Nisan 2017; 15:53:39 >
  • Eski bir HTC One M8 kullanıcısı olarak HTC'nin telefon olaylarından çekileceğini ben de düşünmeye başladım artık.

Eskiden kendine özel bir tasarımı vardı, o tasarım kurtarıyordu işte o premium his sattırıyordu telefonu. Şimdi herkes tasarımda ileri gitti, HTC ne idüğü belirsiz tasarımlar yapmaya başladı.

Tasarımdan sonra HTC'nin imzası ses kalitesiydi, o stereo hoparlörler gitti yetmedi bir de kulaklık jackını da kaldırmışlar.

İşlemci, ram, kamera, batarya vs. hiçbir özelliği alanının en iyisi değil. Eski tasarım yok, ses kalitesi yok eskisi gibi.
    E hiçbir alanda lider olamayıp bir de üstüne eski lider özelliklerini de kaybeden bir telefon neden iPhone 7 Plus fiyatıyla çıkıyor? HTC U Ultra'nın 750 dolar çıkış fiyatı vardı galiba, insaf yani neden tercih etsin millet bu telefonu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 7 Nisan 2017; 16:4:54 >
  • Fiyatta samsung s8+ ile kapışır diyorum.

• Htc piyasadaki en dayanikli telefonlari uretiyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.