Şimdi Ara

HTC teknik servis desteği ? - HTC kullanıcıları lütfen buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
20.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba, son bir iki aydır telefon piyasasını yakından takip ediyorum. Şuan için nisanın son haftasında geleceği söylenen HTC One da karar kıldım. İlk defa HTCye bu kadar yakın oldum ve son çıkardıkları telefon benim beğenimi kazandı. Ancak sizlere danışmak istediğim bir konu var. Bu firmanın satış sonrası telefonda ortaya çıkacak herhangi bir sorunda Türkiye'de ne kadar desteği vardır? Ben bu telefonu en az 2 sene kullanmayı düşünüyorum. Elbet servis yolu gözükecektir. İnternette bir çok şikayet okudum, teleservise olayı baya rezaletmiş HTC için. Sizler nelerle karşılaştınız onu merak ediyorum gönül rahatlığı ile almalı mıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum benden soylemesi htc ye hic bulasma bende ilk android deneyimimi htc evo 3d ile yaşadım telefon sarj sorunu verdi servise gonderdim bu rezil teleservice bana 3 sefer gondermeme ragmen telefona her defasinda yazilip yukleyip sorun yoktur diyerek geri gonderdiler adamlar bir cok telefonun servisini almislar ama telefon onarimindan bi haberler en sonunda baktim olmucak htc musteri servisini aradim zor bela cihaz degisim oldu değişim olur olmaz guzelim 2 aylik cihazi sattim bir dahada bulasmadim sonra s2 aldim efsaneyi 1 yil kullandim gecen persembede s3 aldim samsung dan memnunum alcaksan samsung al ;)

• yapmayın arkadaşlar yaa, zar zor karar verdik htc desire c alıcaktım. ace mi dönelim şimdi yeni sürüm android varken.
    korktum bu servis olaylarından şimdi.
    genel bi problemmi bu yaşananlar?
    telefonu bozulan arkadaşlar servise nasıl ulaştırıyor,kargoyla mı gönderiyor şehirlerde servis merkezleri varmı bi bilen açıklayabilir mi?
  • Ya saçmalamayın arkadaşlar...Gönderdiğiniz servis önemli...
    Sensetion varken ekranda sarı leke sorunum vardı gönderdim 15 gün sonra yeni cihaz geldi..Neyden bahsediyorsunuz? Sizin servis anlayışınız nedir?
    htc oNEx im ekranı bantlardan çıktı soketleri koptu gönderdim yapıpı geri gönderdiler...

Benmi yanlış biliyorum yoksa sizmi normal bir telefoncu servisine gönderiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechulkalan

Arkadaşlar telefonlarına bir şey diyemem ama HTC Türkiye müşteriye kan kusturuyor. Aynı sorundan 4 kere kaydı bulunan HTC Touch2 telefonuma KVK garantisi 2 ay geçmiş diye ücret istedi. 4 kere garantiye göderdim o süreleri de eklemek zorundasınız dedim KVK bana HTC kabul etmiyor dedi. Tam 3 hafta boyunca bir telefonu değiştirmediler. Utanmadan bana telefonu değiştirmek için Tavyanla görüşmemiz lazım dediler. Yani koskaca HTC Türkiye bir telefonu değiştirmek için Tayvandan izin alıyor. Zaten 2 hafta KVK'da kaldı telefon, 3 hafta HTC TÜrkiye'den haber bekledim. Adamlar beni GİZLİ NUMARAYLA arayıp HTC Desire C modelini göndereceklerini söyledi. Bu nasıl bir mantıktır anlamıyorum. Sapığız sanki, arayıp rahatsız etmesin diye terbiyesiz herif GİZLİ NUMARA'yla arıyor beni. Desire X gönderin aradaki ücreti veriym gerekirse dedim onu da kabul etmediler. Bakalım pazartesi göndereceğiz dediler ama Allah bilir telefon elime ne zaman geçer.

Bundan sonra HTC benim için bitmiştir. Çıkardıkları telefon 2 tane S4 5 tane iphone etsin almam. Nokia'dan başka telefon kullanmamıştım HTC alana kadar. Nokianın artık adam gibi telefonu olmadığı için araştırıp müşterisiyle adam gibi ilgilenen başka bir markaya yöneleceğim. Telefon iyidir kötüdür bilemem. Bunları yazmamın sebebi telefonu alıp 2 gün sonra sorun çıkarsa başınıza nelerin geleceğini bilmenizi istedim.

Daha önce bir konuya yazdığım mesaj. 10 günü geçti HTC Türkiye telefonlarıma çıkmıyor ve telefonu hala göndermedileri. 20 işgünü süresini bekliyorum tüketici mahkemesine başvuracağım. Kesinlikle uzak durun HTC'den. Telefonlarına bir şey diyemem ama HTC Türkiye kadar çapulcusunu görmedim.

• Bende HTC Sensation XL kullandım. 5 kere KVK servise gönderdim ekranda sararma olduğundan dolayı. Düzelmeyince tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım onaylandı. Çok şükür ücret iadwsini KVK da onayladı ancak tasarım hatası çıkan 2 telefon için yine de HTC markasını hor görmem. Bildiğim ve araştırdığım kadarıyla Sensation XL ve One X dışında böyle bir sorun ile karşılaşılmadı. Eğer kötü çıkan 2 model için marka yakmaya değer ise Samsung'un geçmişini insanlar çabuk unuttular derim. Onlar kendilerini geliştirdiler diyenlere de HTC niye geliştirmesin yada geliştirmiş olmasın derim. (Not: Marka takıntısından HTC deyip durmuyorum lakin şuan iPhone 5 kullanıcısıyım)
  • HTC kesinlikle almayın. Türkiyedeki hiç bir teknik servis HTC yi önermiyor.

https://www.facebook.com/HtcSorunu
  • bence imkanınız varsa türkiyeden telefon almayın.benim yurtdışı telefonum hala sapasaglam dururken aynı model yurt içi telefon servisten çıkmıyor. marka htc

• Ya şu bozulan htc marka telefonlarınızı nereye gönderiyorsunuz merak ediyorum...

HTC Sensation ekranın ortasında ölü piksel çıktı garanti bitimine 2-3 ay kala garantiye verdik değiştirdiler...
    Desire hd şarj yeri bozuldu düzeltip gönderdiler.
    Htc one x arabanın altında kaldı ekranın bir köşesi kırıldı...komple kasadan çıktı bir tane soket koptu ekran hariç hepsini yapıp gönderdiler...

Ben merak ediyorum nereye veriyorsunuz....bu saydığım telefonlar 2-3 hafta içinde işlemler halledilip elime ulaştı...

Size söylüyorlar bir adres gönderiyorsunuz ilgilenmezler...ana merkeze yollayın bak nasıl ilgileniyorlar...

Şimdi HTC One alacağım ve servis mervis gözümde yok...
  • arkadaşlar HTC'nin servisle çok fazla işi olmaz. kolay kolay bozulan bir marka değil. 2,5 sene önce aldığım desire modeli daha arıza yapmış değil, kaldı ki son 1 senedir biraz hor kullandım.
  • Ben 2008 yılından beri HTC'nin cihazlarını kullanıyorum. Sırasıyla Desire HD, Sensitaon XL, Sensation XE ve Htc one x. Bu cihazların içinde sadece XE'de sıkıntı oldu toz girdi cihaza gönderdim servise 1 hafta içinde yapıp gönderdiler ve daha sonrasında hiç bir sıkıntı olmadı. HTC sağlam cihazlar yapıyorlar ve verdiğin paranın hakkını veren cihazlar yapıyorlar. Samsung gibi aynı cihazı plastikten tekrar piyasa sürüp sallıyorlar.
  • arkadaşlar htc evo 3d kullanıcısıyım aralıkda 2 yıl olucak ve belli başlı sorunlar vermeye başladı telefon ..
    1. şarj sorunu..
    2. telefon çekimi X oluyor ve normal telefonlarda tekrar çekim geri gelirken benim telefonum X olarak kalıyor , çekmiyor ve arayanlar ulaşamıyor
    3. telefon çok ağır çalışıyor ve ısınıyor...

yetkili servisi (htc türkiye) aradım mail attım ama cevap alamıyorum... telefonu nereye , hangi kargoyla göndermem gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim acil ?
  • telefonu hepsiburada dan almıştım faturası garanti belgesi duruyor acil yardım?
  • htc one x cihazımda batarya sorunu var ÖZEL htc servisine mi vereyim YETKİLİ htc servisine mi? Yetkili htc servisiyle ilgili güncel görüşleriniz nedir?
  • hd2 modeli ile htc kullanmaya başladım ve htc butterfly s ile 4. htc mi geçen gün aldım. Şans eseri garanti firmaları ile hiç işim olmadı Allaha şükür.. 2 defa ekran değiştirmem kırılmıştı http://www.htcturkiyeservis.com bu arkadaşlara yaptırdım tavisye ederim selamlar o/
  • Arkadaşlar ,

Telefon satan bir arkadaşım fiyat performans anlamında özellikle HTC One X modelini tasvsiye ediyor bana. Bu modele yoğunlaştım ama forumda okuduklarımdan sonra duraksadım biraz.

Çünkü HTC On X ile ilgili olarak : son yazılım sonrası Wi-Fi problemi , sarı leke sorunu , cihazın zaman zaman kendisini resetlemesi , sim kart yuvasında gevşeme gibi sıkıntılar oluşabiliyormuş.

HTC One X kullanan arkadaşlar varsa aranızda bu konularda görüşlerini almak isterim.

Bir de özellikle HTC modelleri arasında en sorunsuz ( donanım ve yazılım anlamında ) model tavsiyelerinizi alabilir miyim ? Bütçe 1000-1200 TL civarında diyebilirim.

Aranızda HTC One diyenler çıkacaktır belki ama onda bile sorun yaşayanlar var orası da ayrı bir mesele...

Selamlar...

Papirus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Arkadaşlar ,

Telefon satan bir arkadaşım fiyat performans anlamında özellikle HTC One X modelini tasvsiye ediyor bana. Bu modele yoğunlaştım ama forumda okuduklarımdan sonra duraksadım biraz.

Çünkü HTC On X ile ilgili olarak : son yazılım sonrası Wi-Fi problemi , sarı leke sorunu , cihazın zaman zaman kendisini resetlemesi , sim kart yuvasında gevşeme gibi sıkıntılar oluşabiliyormuş.

HTC One X kullanan arkadaşlar varsa aranızda bu konularda görüşlerini almak isterim.

Bir de özellikle HTC modelleri arasında en sorunsuz ( donanım ve yazılım anlamında ) model tavsiyelerinizi alabilir miyim ? Bütçe 1000-1200 TL civarında diyebilirim.

Aranızda HTC One diyenler çıkacaktır belki ama onda bile sorun yaşayanlar var orası da ayrı bir mesele...

Selamlar...

Papirus

İKİNCİ EL HTC ONE ALABİLİRSİN.

• ürün hatasını kullanıcı hatası oldugunu söylen gereksiz bir servis
  • Desire 500 kullanıyorum cok memnunum ilk aldığım cihaz bozuk cıktı KVK ile degisime gönderdim ucuncu haftasında yenisi ile degistirdiler stabil calisiyor hızı ıyı takılma yok kamera ozellikleri Beats Audio malzeme kalitesi artıları

• tekinsi T kullanıcısına yanıt
    Bizde yaptirdik yaptirdik htcturkiye servise xl ekrani iki defa değiştirildi baktilar olmadi simdi beyin bozuk olabilir dediler oda zor is yapamayabiliriz çalışmaz ee verdigim 220 tl güm .bence kimse htc bulasmasin.heke dogubanka hiç. Adamlar piskin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.