Şimdi Ara

HTC T3333 Mega Touch 2 (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.428
Cevap
8
Favori
312.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xaero

HardSPL ile Custom ROM'a geçtim.

Telefonda belirgin şekilde pil ömrü uzadı. Hiçbir sorunum yoktu kapanma vs. Bu ROM'da da öyle sorunlarla karşılaşmadım. Radyosu gerçekten çok iyi. Performansı da belirgin şekilde arttı.

bana da zorla yeni rom yukletceksiniz
  • bunları kaldırmışlar ama yerinede belirli şeyler koymuşlar

+ bunların fazlasını yukledim telefona

telefon hala orjinal romundan hızlı çalışıyor

arkadaşlar tekrar yazıyorum

3g sd kart sorunu tamamen ROM dan

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz

quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

HardSPL ile Custom ROM'a geçtim.

Telefonda belirgin şekilde pil ömrü uzadı. Hiçbir sorunum yoktu kapanma vs. Bu ROM'da da öyle sorunlarla karşılaşmadım. Radyosu gerçekten çok iyi. Performansı da belirgin şekilde arttı.

Bu kadar uygulamayı kaldırmışlar. performans o yüzden artıyor.

Removed:

*
    * Remote Desktop Mobile
    * Roaming Manager
    * Sample Musik
    * Microsoft Facebook
    * Microsoft My Phone
    * Microsoft Marketplace
    * Microsoft Voice Command
    * Microsoft Tag Reader
    * Microsoft Welcome Center
    * Microsoft Widget Apps
    * Windows Live
    * Windows Live Messenger
    * Windows Money Widget
    * Windows Live Seach
    * Windows Mobile Widgets
    * Comment Feedback
    * File Upload
    * GPS Copilot Setings
    * Opera 9
    * CoPilot
    * RSS Hub
    * Taskmanager
    * Youtube

• ben de sorunumu HTC'ye yazmistim, baska bi sim kart ile deneyin demiş sivri zekalilar :)
  • Arkadaşlar görüntülü konşuma yapan varmı hiç aranızda, yada herhangi bir program yardımıyla bir görüntülü arama yapabiliyormuyuz.
  • arkadaşlar yüklediğiniz romların dili ingilizce dimi?
  • bu bahsi gecen "custom rom" evet tamamen ingilizce
  • windows'a gömülü olarak gelen msn de birden fazla(aynı anda değil) hesap açabilen var mı? ben ilk kullanımda bir oturum açtım. onu kaydetmiş. şimdi başka bir hesap açamıyorum. ek olarak msn yüklemeyi denedim hata verdi.
  • SBP Backup ile yedek aldıktan sonra. Bu roma o backup'ı kurabilir miyiz ? Bir sorun olur mu ya da uyumsuzluk ?
  • Merhaba,
    Bir şey sormak istiyorum.
    Telefon kilidini açtığımız arka ekran resmi nereden değişiyor.
    (not sbpshell yüklü)
  • herkese selam,

mobile shell i kurduktan sonra aleti eski ilk haline getirmek mümkün mü ?

evetse nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: purenake

SBP Backup ile yedek aldıktan sonra. Bu roma o backup'ı kurabilir miyiz ? Bir sorun olur mu ya da uyumsuzluk ?

ben başka bir back up programıyla eski telefonumdaki kişileri yedeklemiştim. sonra htcde bu programı kurup geri yüklediğimde hiç bir sorun yaşamadım.
    bu tür kişi-sms-eposta gibi verileri yedeklenip tekrar yüklenmesinde sorun olacağını sanmıyorum ama programlarda belki olabilir, emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnivore

quote:

Orijinalden alıntı: purenake

SBP Backup ile yedek aldıktan sonra. Bu roma o backup'ı kurabilir miyiz ? Bir sorun olur mu ya da uyumsuzluk ?

ben başka bir back up programıyla eski telefonumdaki kişileri yedeklemiştim. sonra htcde bu programı kurup geri yüklediğimde hiç bir sorun yaşamadım.
    bu tür kişi-sms-eposta gibi verileri yedeklenip tekrar yüklenmesinde sorun olacağını sanmıyorum ama programlarda belki olabilir, emin değilim

Komple backup yüklerseniz registry vs. ayarların eksik ve yanlış kalma ihtimali var. O nedenle sadece dediğiniz gibi mesaj-kişi bilgilerinin yedeklenmesi daha sağlıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparza

Merhaba,
    Bir şey sormak istiyorum.
    Telefon kilidini açtığımız arka ekran resmi nereden değişiyor.
    (not sbpshell yüklü)

Settings- Today settings - Buradan arka plan resmi seçebilirsiniz...
  • Herkese slm, saygı ve sevgiler arkadaşlar,

Bu Rom güncelleme ya da değiştirme diyelim..

Adım adım anlatılsa bir cevapta herkes için daha faydalı olacak bence.

Örneğin hangi programla rom güncellemenin yapılacağı ve bu programın indirilmesi ve kurulumu hakkında bilgi, Mevcut yüklü gelen Romun nerede bulunabileceği ya da kendimizin mi yedeklememiz gerektiği adım adım anlatılırsa çok faydalı olacaktır..

İlgilenen arkadaşlara teşekkürler..

Herkese hayırlı günler..
  • bvbenim telefonun birden bire ekran hassasiyeti azaldı. Ekran kalibrasyonunu yaptım düzelmedi. Basmatik, dokunmatik değil artık tutturmatik oldu. neye dokunuyorsun ne çıkıyor iyice canımı sıkmaya başladı bende bugün servise verdim. üzerinde orjinal avrupa rom kurulu umarım servis bu roma sorun çıkarmaz.
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=662289

android emulatör olarak çalıştığındanmı bahsediyo yoksa yüklenmişmi ingilizce bilen arkadaşlar bakabilirmi acaba
  • evet adam enülatör gibi bişey yapmış.androidi wm altında çalıştırıyor.yaptığı klasörü cihaza kopyalayıp exe sini çalıştırmış ciha kendini açkapa yapıp android gibi çalışmış.çok yavaş ve sadece emülasyon diyor yani full hakiki android değil diyor zaten ben bu işin acemisiym diyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

evet adam enülatör gibi bişey yapmış.androidi wm altında çalıştırıyor.yaptığı klasörü cihaza kopyalayıp exe sini çalıştırmış ciha kendini açkapa yapıp android gibi çalışmış.çok yavaş ve sadece emülasyon diyor yani full hakiki android değil diyor zaten ben bu işin acemisiym diyor..

teşekkürler demekki bi çalışma var. inş yakın zamanda full sürümde çalışır hale getirirler de kullanma fırsatımız olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: memomur

Herkese slm, saygı ve sevgiler arkadaşlar,

Bu Rom güncelleme ya da değiştirme diyelim..

Adım adım anlatılsa bir cevapta herkes için daha faydalı olacak bence.

Örneğin hangi programla rom güncellemenin yapılacağı ve bu programın indirilmesi ve kurulumu hakkında bilgi, Mevcut yüklü gelen Romun nerede bulunabileceği ya da kendimizin mi yedeklememiz gerektiği adım adım anlatılırsa çok faydalı olacaktır..

İlgilenen arkadaşlara teşekkürler..

Herkese hayırlı günler..

son derece doğru söylüyor arkadasımız gerekli bilgileri alamıyoruz burda google anahtar kelimelerle aramada cıkartamıyoruz kullananlar veya kullanmayı bilenler bil el atarsa ?
  • Touch2'yi ciddi ciddi almayı düşünen biri olarak 16 sayfalık konuyu ilgiyle okudum, sayenizde bilgime bilgi kattım. Fakat insan düşünmeden edemiyor, yazılımsal o kadar bu denli sorunlar çıkaran (kapanma, donva vs) bir cihaza neden o kadar para vereyim? Yazılımdan kaynaklı sorunları hemen hemen her cihazda yaşamamız da ayrı bir gerçek fakat kimse bu sorunlar için saç baş yolmayı da istemez tabi. Bu kadar sayfalık konuda telefonunda hiç bir sorunu olmayanlarıda okudum, problemlerle boğuşanlarıda. Bu yüzden Touch2'nin tecrübeli kullanıcılarının tavsiyelerini rica ediyorum. Siz bu sorunları yaşadıktan sonra yine alacak olsanız Touch2'yi alır mısınız ve neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALIENWARE -- 28 Nisan 2010; 0:49:43 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.