Şimdi Ara

HTC T3333 Mega Touch 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
8
Favori
312.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'de satışa sunulmuş , fiyat bence çok iyi !! ( ereyon.com )
    Ancak merak ediyorum kullanan var mı bu cihazdan tek endişem Batarya ömrü diğer özellikleri
    çok iyi , batarya ömrü yeterli midir ? 1000 mAh bataryaya sahip...!!

http://www.ereyon.com.tr/urun/htc-touch2-t3333-pda-cep_telefonu.aspx

HTC T3333 Mega Touch 2

• uygun fiyatlı, giriş seviyesi bir cihaz arayanlar için ideal.

anlamıdığım bir şey var. bu cihaz bu fiyata satışı sunulmuşken tytn II hala akıl almaz bir fiyat ile satışta. tamam ben de klavyeli bir cihaz olsun isterim ama klavye bu kadar mı fiyat farkı hakediyor.

http://www.ereyon.com.tr/urun/htc-tytn-2-p4550-pda-cep-telefonu.aspx
  • ben de bugün almaya gittim ama fm radyosu olmadığını görünce vazgeçtim.
    gsm arena da rds destekli stereo fm radyo var demesine ve kullanım kılavuzunda da fm radyoyu menülerinde göstermesine rağmen reyondaki görevliyle birlikte fm radyoyu bulamadık. ereyondaki sayfasında da fm radyo var denilmiş.
    alıp kullananlar bu konuda bir bilgi verebilir mi?
  • Fiyat gerçekten çok iyi bende şaşırdım alınası bir cihaz kesinlikle ancak Radyo var denmiş,
    bir de Batarya ömrü nasıl acaba o kafama takıldı , iyiyse alınabilir zaten asıl şaşırdığım Batarya
    ömründe Bekleme süresi 370 saat , konuşma ise 6 saat denmiş eğer doğruysa 1000 mAh'lik bataryada
    HTC bunu nasıl başarabiliyor bravo derim.....
  • selam,

ben de vatandan cmtsi günü aldım.
    550tl + 8gb micro sd (~35tl).
    yalnız, radyoyu bulamadım.
    bir de GPS'i nasıl çalıştıracağız, bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makar2001

selam,

ben de vatandan cmtsi günü aldım.
    550tl + 8gb micro sd (~35tl).
    yalnız, radyoyu bulamadım.
    bir de GPS'i nasıl çalıştıracağız, bilen var mı?

Batarya ömrü hakkında yaklaşık bilgi verebilir misin ?
  • Bende az önce media markt 'tan geldim, reyonda görevli kişiyle aradık taradık radyo yok :) media diye bir bölüm var oraya adres girmemizi istiyor, sanrım radyo dedikleri bu , web üzerinden yayın.

Fakat radyo büyük ihtiyaç değil ise fiyat performans açısından alınabilir bir cihaz.

Diğer telefonlarla karşılaştırmak isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz, avrupa ve amerikada satışa sunulan , henüz türkiyeye gelmemiş cihazları bulabilirsiniz.

http://www.phonearena.com/htmls/home.php
  • Cihazı daha dün akşam aldım fazla kurcalamadım ama genel olarak baktığımda iyi bir izlenim bırakıyor cihaz şarj ne gider artıları eksileri nelerdir tam inceleme yaptığımda burdada paylaşırım belki bir iki arkadaşımıza yararı olur vede şuandada Turkcell bu cihazdan dağıtıyor ...
  • merhaba arkadaşlar,

ben bu telefonu dün mediamarkt'ta gördüm, turkcell şeysi ile taksitli vardı ama ben türkcell almam, sözleşmesiz 599 tl diyordu, internette baktım 620 civarı (e reyon).

bu telefon nasıl? ince ve dokonmatik olması güzel, dün inceledim bir iki dakika, kaliteli bir duruşu var, malzemesi de kaliteli gibi, bir de htc gibi işin ehli bir marka, ama fiyatı sanki biraz düşük gibi ve beni kıllandıran acaba önemli bir eksiği mi var? benim beklentim ince, kaliteli görünüm ve malzeme, dokunmatik olmasıdır, foto ile wi-fi ile işim çok az olur.

karışık bir haldeyim, tavsiye lazım, alan arkadaşlar neler söyler acaba? bir de 6 saat olayı nasıl?

teşekkürler
  • vindobona telefonu iki gündür kullanıyorum ve çok memnunum öyleki elimdeki diğer Htc Hd cihazımı kardeşime verdim hız konusunda eşitler ve Htc Hd'den daha karizma dokunmatik hassasiyeti, Wifi ,kamerası ,bellek durumu çok iyi ve Htc şarj konusunda kendini aşmış iki gündür elimden düşmemesine rağmen cihazın şuandaki şarj seviyesi %60 ta önce kullandığım Htc Hd Full iki gün gidiyordu şarjı malzeme kaliteside iyi Htc ismini zedeleyecek bir firma değil en azından pda sektöründe birinci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L&G Dmr -- 18 Mart 2010; 11:10:22 >
  • arkadaslar fiyat olarak htc kalitesinde iyi bir cihaza benziyor.gps programı yukleyip kullanmak istiyorum.gps ozelligini kullanan varmı.vatan dan hafta sonu gercekten cok uygun fiyata alınmıs.ilk defa bu tur bir cihaz kullanacagım.forumlarda htc kalitesinden cok bahsediliyor.kullanıcı yorumlarını bekliyorum.son olarak alan arkadaslar fiyat ve aldıgı yerin bilgisini verirse bizlere cok yararı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucanturk45

ben de bugün almaya gittim ama fm radyosu olmadığını görünce vazgeçtim.
    gsm arena da rds destekli stereo fm radyo var demesine ve kullanım kılavuzunda da fm radyoyu menülerinde göstermesine rağmen reyondaki görevliyle birlikte fm radyoyu bulamadık. ereyondaki sayfasında da fm radyo var denilmiş.
    alıp kullananlar bu konuda bir bilgi verebilir mi?

HTC coşmuş. Çok incelemedim ama GPS, 3g, wifi, (blutooth'u saymıyorum bile) bu donanımları ile bu fiyata bir pda çok iyi satış rakamlarına ulaşır diyorum. Vatan bir güzellik daha yaparsa alırım.

Ek: Bu arada aşağıdaki güvenilir linktende anlaşılacağı gibi fm radio bulunmaktadır. (Pek önemli değil bence)

http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=2028&view=1&c=htc_touch2_t3333_htc_mega_100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 18 Mart 2010; 13:15:53 >

• kampanya sayfasında yazdıgına gore turkcell satıs noktalarında 575-600 tl arası 12 taksitle satılıyormus 1000 dk bir ay boyuncada hediye varmıs.

telekomun kampanyasındaki lg gm735 ile ilgilenmiştim fakat 24 aylık taahhut işime gelmedi.ayrıca htc bu fiyatta cok ilgimi cekti.oncelikli olarak gps olayı benim icin onemli.bakalım yorumlar geldikce olay netlesecek.

HTC kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemucell -- 18 Mart 2010; 13:24:01 >
  • Arkadaşlar bu cihaz hakkında bilgi sahibi olmak için touch 3G konularını karıştırmak çokta yanlış olmaz sanırım!

Biraz RAM farkı, üzerindeki windows'un versiyon farkı ve radyo dışında tamamen aynı cihazlar.

İşlemci aynı, kullandıgı GPS modülü aynı, ekran ve çözünürlük aynı, touch flo 2d arayüzü aynı, batarya aynı sayılır vs..

Touch 3G <> HTC Touch2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 18 Mart 2010; 13:42:46 >

• selam,

turkcell kampanya sayfası:
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/telefoncihazkampanyalari/htckampanyalari

web sayfasında ve ingilizce klavuzda (pdf) radyo var gözüküyor. ben göremedim.
    gps için IGO kullanılabilir.
    internete bağlı iseniz Google Map ile de entegre çalışıyor.
    şarjı fena değil. ben pazardan çarşambaya kadar kullandım.
    yalnız, veri transferini kapatsanız bile açıp duruyor. onu tamamen kapatmak nasıl mümkün bilemiyorum.
    ben vodafone'dan 250mb/10tl/ay 3g internet paketi aldım.

• arkadaşlar cevaplar için teşekkürler, şimdi bir iki şey var,
    ereyon'da axes ile 592 liraya geliyor(kargo dahil)
    türkcel hat almadan kampanya yok sanırım,
    peki güvenilir bir site var mı taksitle 550 civarına satan? bu telefon çok güzel, büyük ve pahalı olanlar hem büyük hem pahalı olduklarından açıkcası bu alet tam ideal bir konumda. ereyondan iki kere ödeme sayfasına gittim ama nette çok az bilgi olduğundan hep şüphelendim.

bu fiyata değer, düşünmeden al der misiniz?

(radyo, kamera, gps, wi-fi benim için son sıralarda gelen özellik, en önemlisi elde duruşu, kalitesi ve şıklığı- işimle de alakalı bir drum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler, şimdi bir iki şey var,
    peki güvenilir bir site var mı taksitle 550 civarına satan? bu telefon çok güzel, büyük ve pahalı olanlar hem büyük hem pahalı olduklarından açıkcası bu alet tam ideal bir konumda. ereyondan iki kere ödeme sayfasına gittim ama nette çok az bilgi olduğundan hep şüphelendim.

(radyo, kamera, gps, wi-fi benim için son sıralarda gelen özellik, en önemlisi elde duruşu, kalitesi ve şıklığı- işimle de alakalı bir drum)

Arkadaşım ben ereyondan aldım pazartesi siparişi verdim salı günü elime geçti ve daha öncede ereyonda alışverişim oldu bir aksilik çikmadı hiç

Turkcell hat almana gerek yok ama şunuda hatırlatayım üzerinde türkcellin romu var bu nedenle açılırken turkcell reklamı ile açılıyor

bu cihaza bu bedel az bile emsal cihazlara baktığında fiyatlar dahada yüksek ...

Radyo konusuda sıkıntıya değmez dün Htc'ye attığım maile karşılık bunu yazmışlar

Yolladığım Mail

- HTC Touch2 cihazının üzerinde Turkcell'in yüklemiş olduğu servis romu mevcut bu rom üzerine Htc'nin sitesinde yayınlanan güncellemeleri kurabilirmiyim

- HTC Touch2 özelliklerinde RDS li FM Radyo var demesine karşılık radio programını bulamadım radioyu nasıl çalıştırabilirim. İyi Çalışmalar...

Gelen Cevap

Sayın HTC Kullanicisi ,
    Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti vermek ve her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.
    Geçtiğimiz günlerde sorunuz hakkında bize yazmıştınız.
    Websitemizde bulunan guncellemeleri telefonunuza kurabilirsiniz.Touch 2 modeli Turkiyede radyo programini henuz desteklememektedir program suanda yapim asamasindadir,
    Yukarıdaki adımların sorununuzu çözmemesi halinde, websitemizi ziyaret etmenizi rica ederiz. Bunun içinhttp://www.htc.com/www/support.aspx adresini ziyaret edebilir veyawww.htc.com adresinden Türkiye'yi seçtikten sonra, destek bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla,

• Vindobona aslında senin aradıgın estetik ve zerafet touch 3G'de ama geçen yılın türkcell kampanya cihazı oldugundan pek bulunmuyor piyasada(:

HTC T3333 Mega Touch 2 HTC T3333 Mega Touch 2

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler, şimdi bir iki şey var,

düşünmeden al..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Vindobona aslında senin aradıgın estetik ve zerafet touch 3G'de ama geçen yılın türkcell kampanya cihazı oldugundan pek bulunmuyor piyasada(:

HTC T3333 Mega Touch 2 HTC T3333 Mega Touch 2

1100 tl bu cihaz.. touch 2'nin özellikleri daha iyi ve yarı fiyatına..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.