Şimdi Ara

HTC T3333 Mega Touch 2 (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.428
Cevap
8
Favori
312.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

ufak bi düzeltme yapalım corby pro nun ekranı touch2 ile aynı yani 2.8 inç.

Doğrudur, aklım 3" ekranlı başka bir telefona gitmiş. Yalnız üşenmeden Touch 2 'nin ekranını ölçtüm, 2.75", onu da söyleyeyim

quote:

Orijinalden alıntı: willerdem
    simgeleri sıralama olayını nasıldır, hala bulamadım

Doğrudan istediğiniz yere getirme seçeneği yok, sadece sık kullandığınız ikonları Start menüsünde en üste çıkarabiliyorsunuz. Start menüsünde ikona tıklayıp hareket etmeden biraz bekleyin (bu PCde sağ fare tuşuna basmakla aynı işi görüyor, copy-paste vb. pek çok yerde kullanabilirsiniz). Çıkan menüde zaten sadece "En Üste Taşı" seçeneği var, o ikonu menünün en üstüne çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 25 Nisan 2010; 18:08:19 >

• @Azap pda dendimi dünyanın en büyük pda üreticisi htc dir zaten nette araştırırsan doğruluğunu göreceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrangler41

skyfire da böyle bi hata ile karşılaşıyorum yardımcı olabilir misiniz

sorry skyfire cannot provide service in your country at this time (4.3.2.1_3001)
  • daha önce hiç pda kullanmadım, umarım sıkıntı çekmem alışmakta
  • Gayet güzel ilerliyor başlık :)

Yeni alan arkadaşlar ilk 10 sayfayı okusunlar gerçekten aleti kendine getirmek için güzel programlar var.

Arada bir kolaj yapıp eklenebilir tekrar.
  • skyfire cannot provide service in your country at this time çözümü: linkteki prefs dosyasını telefon hafızasındaki app data içersindeki skyfire klasörünün içine kopyalayın değiştirilsinmi diye soracaktır değiştirin ve skyfire da rahatça sör yapın

http://hotfile.com/dl/39408929/dab1e82/prefs.html
  • Arkadaşlar

bu 3g, H

bağlantı sorununu

farklı bir rom yukleyerek çözdüm

artık ne çağrı kaçırma oluyor

nede telefonun hattı çekmemesi....
  • quote:

skyfire cannot provide service in your country at this time çözümü: linkteki prefs dosyasını telefon hafızasındaki app data içersindeki skyfire klasörünün içine kopyalayın değiştirilsinmi diye soracaktır değiştirin ve skyfire da rahatça sör yapın

Teşekkürler, sorun haloldu.

Yalnız skyfire de ekranın altında bulunan yakınlaştırma uzaklaştırma kısmı işe yaramıyor. normal tarayıcı olarak opera daha iyi ama o da flashları oynatmıyor.

• Yok arkadaş bana bu telefondan başka yar yok. Ne samsung ne de başkası kafaya koydum alıcam bu cihazı. İlk pdam olacak inş. zorluk çekmem gerçi burası varken zorluk çekmek için biraz aptal olmak gerek
  • quote:

skyfire cannot provide service in your country at this time çözümü: linkteki prefs dosyasını telefon hafızasındaki app data içersindeki skyfire klasörünün içine kopyalayın değiştirilsinmi diye soracaktır değiştirin ve skyfire da rahatça sör yapın

bu hatayı hala çözemememin sebebi nedir sizce lütfen kullanamıyorum skyfire veya youtube hıcbısey yapamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahm3tt

Arkadaşlar

bu 3g, H

bağlantı sorununu

farklı bir rom yukleyerek çözdüm

artık ne çağrı kaçırma oluyor

nede telefonun hattı çekmemesi....

Hangi romu yüklediniz, radyo açıldımı* orjinal romları direk yükleyebiliyormuyuz kilidi kırmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz -- 25 Nisan 2010; 23:48:03 >
  • Herkes cihazını iyi günlerde kullansın.

Ben de memnuniyetle kullanıyorum lakin bir tek sıkıntım var.

Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Jabra bluetooth kulaklığımla cihazımı eşleştiremiyorum.

Cihazım kulaklığı bulamıyor.

Sizce sorun nedir acaba?

Teşekkürler.

Düzenle : Bilgi değişikliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lunaworks -- 1 Mayıs 2010; 0:29:47 >
  • arkadaşlar program yükleyemez oldum..örneğin skyfire internetten indirip karta attım.cihazdan açıp setup (opera simgesi ile gösteriyor) dosyasını tıkladığımda HTC loading... yazısı beliriyor ve hiçbirşey yüklenmiyor..çözümü nedir..
  • quote:

quote:

bu hatayı hala çözemememin sebebi nedir sizce lütfen kullanamıyorum skyfire veya youtube hıcbısey yapamıyorum

prefs dosyasını hafıza kartına atmış olabilirsin mutlaka telefon hafızasında application data klasörü içinde bulunan skyfire klasörü içersine göndermen gerekiyor sana değiştirilsinmi diye soracaktır evet deyip değiştirdikten sonra sorunsuz çalışacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

arkadaşlar program yükleyemez oldum..örneğin skyfire internetten indirip karta attım.cihazdan açıp setup (opera simgesi ile gösteriyor) dosyasını tıkladığımda HTC loading... yazısı beliriyor ve hiçbirşey yüklenmiyor..çözümü nedir..

cab dosyası opera simgesi olarakmı görünüyor? eğer öyleyse dosya opera kısayolu olarak ayarlanmış operayı kaldırıp skyfire ı kur ardından tekrar operayı yükle sorunun çözülmesi lazım
  • opera rom daki opera sanırım program kaldır menüsünde gözükmüyor..reset de attım olmadı.ilgine teşekkürler..belleği temizle de yaptım aynı..
  • hard resetten başka çözüm yok gibi bilgilerini yedekleyip hard reset at derim.
  • arkadaslar bu "manila" nedir? nasi kurulur, ne ise yarar?
  • quote:

quote:

quote:

prefs dosyasını hafıza kartına atmış olabilirsin mutlaka telefon hafızasında application data klasörü içinde bulunan skyfire klasörü içersine göndermen gerekiyor sana değiştirilsinmi diye soracaktır evet deyip değiştirdikten sonra sorunsuz çalışacaktır.

bence soyle yap. Notepad aç

telefonun içindeki pref dosyasını notepad e surukle bırak

içini cntrl+a ile seç sil

ayrı bir notepad de burada verilen pref i aç

içini tekrar cntrl+a ile seç kopyala ve telefonun içindekine yapıştır save le ve kapat

işlem tamamdır.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.