Şimdi Ara

HTC T3333 Mega Touch 2 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.428
Cevap
8
Favori
312.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: runic

Altyazı ile çalışan TCPMP paketi 5. sayfada vermiştim. Görüntü modunu GDI ya da GAPI olarak seçin.

evet bu şekilde çalışıyor ama seçenek-görüntü- GDI (veya GAPI) olarak işaretlemeyi unutmayın !

aranızda htc yi pcye normal mini usb kablosuyla baglayan var mı ?

quote:

Orijinalden alıntı: cemadar

Ne kadar faydası var bilmiyorum ama bir kaç kere telefonu açılamayacak noktaya gelinceye kadar şarjını tüketip kapalı vaziyette 12 saat kadar şarjda tutmuştum. Pil performansından çok memnunum şu anda. Özelliklede WM telefon olduğunu düşünürsek. Ne de olsa yıllarca mpx kahrını çektim :D

ahahaha mpx :) onun için çekilen kahırlara duacıyım, sayesinde wm'ye gectim, yoksa hala symbiandaydık :P

cok emin olmamakla beraber bir program görmüştüm pili discharge eden, ama altta kullanıcı yorumlarından birinde, yeni nesil piller için bunun gerekli olmadığı hatta saglıksız oldugunu okumustum. bulabilirsem linki eklerim buraya

başka bir soru, ayarları kurcalarken "kabloyla pcye baglandıgında şarj etme" sekmesini işaretledim, bunun faydası olur mu pil ömrü için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carnivore -- 21 Nisan 2010; 13:07:50 >

• Ben hala mpxin usb kablosunu kullanıyorum valla :D
    HTC de de kullanıyorum aldığımdan beri, bir zararını görmedim.
    "kabloyla pcye baglandıgında şarj etme" seçeneğini işaretlemek ne kadar faydalıdır bilemem ama bende işaretli değil.
    Bütün gün ofisteyim zaten, takılıykende şarj etsin ne olcek.
    Pil ömrü tükenirse Ebayden sipariş ederiz gelir...
    En azından pilim her daim dolu kalıyor...

quote:

Orijinalden alıntı: carnivore

quote:

Orijinalden alıntı: runic

Altyazı ile çalışan TCPMP paketi 5. sayfada vermiştim. Görüntü modunu GDI ya da GAPI olarak seçin.

evet bu şekilde çalışıyor ama seçenek-görüntü- GDI (veya GAPI) olarak işaretlemeyi unutmayın !

quote:

Orijinalden alıntı: cemadar

Ne kadar faydası var bilmiyorum ama bir kaç kere telefonu açılamayacak noktaya gelinceye kadar şarjını tüketip kapalı vaziyette 12 saat kadar şarjda tutmuştum. Pil performansından çok memnunum şu anda. Özelliklede WM telefon olduğunu düşünürsek. Ne de olsa yıllarca mpx kahrını çektim :D

ahahaha mpx :) onun için çekilen kahırlara duacıyım, sayesinde wm'ye gectim, yoksa hala symbiandaydık :P

cok emin olmamakla beraber bir program görmüştüm pili discharge eden, ama altta kullanıcı yorumlarından birinde, yeni nesil piller için bunun gerekli olmadığı hatta saglıksız oldugunu okumustum. bulabilirsem linki eklerim buraya

başka bir soru, ayarları kurcalarken "kabloyla pcye baglandıgında şarj etme" sekmesini işaretledim, bunun faydası olur mu pil ömrü için ?

• quote:

Merhaba, ben de baya bir süredir T3333 kullanıyorum. Evet normal mini-usb kablosu ile pcye bağlayabiliyorsunuz, her ne kadar Touch 2 üzerindeki soket biraz daha yamuk dursa da standart mini-usb takılabiliyor.

Bu arada forumdaki pek çok arkadaşın bildiği üzere cihazda FM radyo donanımı var ancak bizim romlarımızda maalesef yazılımı yok. Bi ara heves edip güncel bir Avrupa romundan FM radyo dosyalarını çıkartmıştım, tabii gerekli dosyaları tam bilemediğimden için FM ibarasi geçen ve konfigürasyon xml dosyalarında adları geçen tüm dosyaları aldım. Program çalışıp kulaklığı takmanızı istiyor, taktıktan bir müddet sonra da ( ki takıldığını algılıyor ) hiç bir hata vermeden kapanıyordu. Açıkcası işlerden dolayı çok da uğraşamadım, bir iki denemeden sonra bıraktım.

FM Radyo konusunda bir gelişme kaydeden, çalışan bir sürüm bulan var mıdır? Eğer ilgilenen ya da ben kurcalarım diyen var ise çıkarttığım dosyaları paylaşabilirim.

• Arkadaşlar, pil ile ilgili yapılan yorumlardan performansının ( Pil ) fena olmadığı anlaşılıyor. Bende arkadaşın yaptığı uygulamayı deneyeceğim ; Açılamayacak kadar pili tüketip, cihaz kapalı iken 12 saat şarz etmek.
  • Merhaba aradaslar bende cihazımı yeni aldım ancak igo8 i aradasın verdiği linkten indirdim ama dil paetini bulamadığını soyluyor butun konuyu inceledim ama bunula ilgili kimse bi cevap yazmamıs yardımlarınızı beliyorum
  • Selamlar,
    Bir şey sormak istiyorum,

3G ile bağlantı için bu telefonda ekstra bir şey yapmak gerekli midir ?
    3G ikonu çıkıyor, bağlantı 3G TR Turkcell çıkıyor ama,
    hangi browser ile kullanırsam kullanayım, sayfalar aynı gprs bağlantı hızında yavaş açılıyor.,
    Bir yerde yanlışlık mı yapıyorum acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bf

arkadaşlar bir sıkıntım var oda ekrana dokunduğumda titreşim versin istiyorum ama bir türlü beceremedim bir tarif edebilirmisiniz

çözebilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

arkadaşlar selam,

telefon defterinde, listede ilerlerken ekran ayarını en yavaşa getirmiş olmama rağmen listeyi sürükleme sırasında herkesi arıyorum neredeyse her seferinde aylardır konuşmadığım kişilerle konuşmak zorunda kalıyorum yalandan...

bunu değiştirmenin bir ayarı yok mu atıyorum isme 3-4 kere dokununca yapsın aramayı 1 kere dokununca yapmasın... cidden kafayı yicem ya siz nasıl kullanıyorsunuz bu aleti :)

ben de bunun arayışındayım arkadaşlar halen...
  • Adam gibi çalışan bir E-Book reader bilen var mı ?
  • quote:

quote:

arkadaşlar selam,

telefon defterinde, listede ilerlerken ekran ayarını en yavaşa getirmiş olmama rağmen listeyi sürükleme sırasında herkesi arıyorum neredeyse her seferinde aylardır konuşmadığım kişilerle konuşmak zorunda kalıyorum yalandan...

bunu değiştirmenin bir ayarı yok mu atıyorum isme 3-4 kere dokununca yapsın aramayı 1 kere dokununca yapmasın... cidden kafayı yicem ya siz nasıl kullanıyorsunuz bu aleti :)

SPB Mobile Shell 3.5 kurarsanız daha rahat edersenz, kendi arayüzü hakikaten sıkıntılı bazı uygulamalarda.

Akıllı arama özelliği gayet iyi.(Contacts. Smart Search)
    Linkten bakabilirsiniz.
    http://www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/mobileshell/screenshots.html

• vay canına cidden çok iyiymiş bu SPB...

mobil programlarda çok çaylağım, acaba diğer her şeyde olduğu gibi bunların da kırılmış versiyonları var mıdır yoksa illa ki satın mı almak lazımdır ?
  • quote:

quote:

arkadaşlar bir sıkıntım var oda ekrana dokunduğumda titreşim versin istiyorum ama bir türlü beceremedim bir tarif edebilirmisiniz

çözebilen varmı?

şöyle bir ayar var aktifleştirdiniz mi?
    başlat-ayarlar-sistem-dokunma opsiyonları
  • quote:

quote:

quote:

çözebilen varmı?

şöyle bir ayar var aktifleştirdiniz mi?
    başlat-ayarlar-sistem-dokunma opsiyonları

evet aktif
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparza

quote:

quote:

arkadaşlar selam,

SPB Mobile Shell 3.5 kurarsanız daha rahat edersenz, kendi arayüzü hakikaten sıkıntılı bazı uygulamalarda.

Linkten bakabilirsiniz.

bende bu programı kurmak istiyorum ancak daha sonra durumdan herhangi bir sebebten sikayetçi olursam nasıl geri dönücem direk değiştirme sansım varmı yoksa reset vs atmam gerekicekmi?
    teşekkürler

• slm ekran rotasyon'u hakkında program yazılmış galiba htc touch2 ye olurmu ki?

http://www.xda-developers.com/windows-mobile/new-htc-g-sensor-config-tool/
  • quote:

Orijinalden alıntı: byefsane32

quote:

Orijinalden alıntı: casparza

quote:

quote:

arkadaşlar selam,

Linkten bakabilirsiniz.

bende bu programı kurmak istiyorum ancak daha sonra durumdan herhangi bir sebebten sikayetçi olursam nasıl geri dönücem direk değiştirme sansım varmı yoksa reset vs atmam gerekicekmi?
    teşekkürler

şimdi denedim hafıza kartına kurdum pekde beğenmedim zaten kaldırdım eskisine aynen devam hiç bir değişiklik olmadı yalnız ben mesaj yazmada zorlandığım için arama yapmak için çıkan tuşlar büyüklüğünde bir klavye istiyorum ama varmı böle bir yazılım falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bf -- 21 Nisan 2010; 23:52:07 >

• klavye tusunun yanindaki ok'a dokundugunda degistirebiliyorsun klavye seceneklerini, "phone keypad" diye bir secenek var aradagin o sanirim
  • benim de baska bir sorum olacak;

sms geldiginde sadece titriyo ve ses cikiyo, ama ekran ışıgı yanmıyor var midir bunu cozmeni bir yolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

benim de baska bir sorum olacak;

sms geldiginde sadece titriyo ve ses cikiyo, ama ekran ışıgı yanmıyor var midir bunu cozmeni bir yolu

hocam ses ve titremeden sonra zaten uyarı vericek bir şekil cıkıyor yukarıda bende wifi bağlantılarını bulduğumuz yerde cevapsız arama ise onun sekli msj ise onun sekli baska bir wifi bağlantısı ise onun sekli cıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: byefsane32

quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

benim de baska bir sorum olacak;

hocam ses ve titremeden sonra zaten uyarı vericek bir şekil cıkıyor yukarıda bende wifi bağlantılarını bulduğumuz yerde cevapsız arama ise onun sekli msj ise onun sekli baska bir wifi bağlantısı ise onun sekli cıkıyor

evet onu biliyorum ama tuş kilidi devredeyken ilk once sadece ses ve titresim var, ekran ışığı kendiliginden yanmiyor, biz ekrana dokunursak gorebiliyoruz o sekilleri..

yabanci bi forumda cozumu buldum bu arada;
    HKLM \ Drivers \ BuiltIn \ RIL\ DisableSMSWakeUpEvent

It's set to 1 by default. Change it to 0, and your phone will wake up when you receive an SMS.

bir de cevapsiz arama, sms hatirlatici bi program buldum
    http://homar.webpark.pl/

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.