Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

HTC T3333 Mega Touch 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4.427
Cevap
8
Favori
306.122
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> HTC T3333 Mega Touch 2
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      157 Mesaj
      22 Nisan 2010 11:35:46
      SPB Mobile Shell 3.5
      programını kurdum ancak sildim eski menulerime geri dönemiyorum nasıl yapıcam_? masa üstü touch flo baslatılıyor diyor ama orda duruyor tıklayınız diyor
      |
      |

HTC EVO 3D
      Lenovo Ideapad Y510P 59-380590 SLI (Çift Ekran Kartlı) Notebook
      Samsung R522 notebook
      logitech t400(siyah)
      Motorola hx 550 bluetooth kulaklık( Müzik dinleme)
      Seagate 1tb g-hdd 2,5 inç
      Seat ibiza 1.2 12V 2006
    • Yüzbaşı
      584 Mesaj
      22 Nisan 2010 13:08:41
      quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

klavye tusunun yanindaki ok'a dokundugunda degistirebiliyorsun klavye seceneklerini, "phone keypad" diye bir secenek var aradagin o sanirim

oraları pek kurcalamamıştım klavyedeki sol en üstteki tuşla değiştiriyodum ama mesaj yazma bölümüne gelip kurcaladığımda daha güzel bişey buldum :)
      tek sorun olarak her tuşa dokundğumda telefonun titremesini istiyorum bu sadece kısıtlı yerlerde oluyo onu çözmeye çalışıyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      584 Mesaj
      22 Nisan 2010 13:12:04
      quote:

Orijinalden alıntı: byefsane32

SPB Mobile Shell 3.5
      programını kurdum ancak sildim eski menulerime geri dönemiyorum nasıl yapıcam_? masa üstü touch flo baslatılıyor diyor ama orda duruyor tıklayınız diyor

telefonun içinemi kurdun hafıza kartınamı?
      |
      |

• Teğmen
      176 Mesaj
      22 Nisan 2010 13:43:28
      arkadaşlar telefonda istemediğimiz numaraları engelleme özelliği varmı?ya da buna uygun bildiğiniz programlar mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedoim -- 22 Nisan 2010; 13:44:33 >
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      22 Nisan 2010 14:04:08
      ya arkadaşlar telefonumda bazı aramalar cevapsıza düşüyor ben duymuyorum insanlar çok çaldırdığını söylüyor bunun nedeni nedir
      |
      |

• Yüzbaşı
      579 Mesaj
      22 Nisan 2010 14:28:23
      Telefonda donanımsal olarak g-sensor bulunmadığından uyacağını sanmam.
      Şunu yaparsan manuel olarak ekranı döndürebilirsin :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=618112 ====== > Alıntıdır

[HOWTO] Enable Landscape on Mega (Touch 2)
      Enable Landscape:

1. Use a regedit and head to "HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GDI\Rotation\" and open "HideOrientationUI".
      2. Change "Value Data" to "0" from "1".
      3. PowerOff and PowerOn again your Phone.

Set Landscape to "Answer" button:

1. Go to "Start/Settings/Personal Folder" and run "Buttons".
      2. In "Program Buttons" tab at "2. Assign a program" select "<Rotate Screen>" and you are done.

After these, every time that you hold the "answer" button screen will rotate from portrait to Landscape and vice versa…

Additional Parameter for Landscape (thnx to "alex_lynx"):

1. Head to "HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GDI\Rotation\" and open "LandscapeMode".
      2. Change "Value Data" to "1". Turn screen to left (Default is "4" = Turn screen to right).

quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

slm ekran rotasyon'u hakkında program yazılmış galiba htc touch2 ye olurmu ki?

http://www.xda-developers.com/windows-mobile/new-htc-g-sensor-config-tool/
      |
      |

Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar : CARNIVALE, basilisk lizard, screamtoronto, SERDAR2008 , Gaddar Davut, SIBGATULLAH, marcio_nobre , badboyzzz , MENEME2002, aaax, _trapzone_ , elfen_lied, mucoyaho, serdar1457, baltacifatih, math_tiger, oguz_35, degidide, yunus902, Man of Steel, mehdrive, Masdera, eczmgulden, Dark Territory, polyo, ahmetk80, diabolical, 42_JeoGenc_42, germinall, sebocuu,

• Yüzbaşı
      689 Mesaj
      22 Nisan 2010 14:43:24
      quote:

Orijinalden alıntı: sehirli7

ya arkadaşlar telefonumda bazı aramalar cevapsıza düşüyor ben duymuyorum insanlar çok çaldırdığını söylüyor bunun nedeni nedir

Bu banada çok olmaya başladı. Telefon çalmıyor ama bir bakıyorum 4 - 5 tane cevapsız çağrı var. Bir kaç sefer de sadece titreşimde çaldığını gördüm. Yani herhangi bir zil sesi çıkmıyordu sadece titreşimdeymiş gibi çalışıyordu telefon.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      579 Mesaj
      22 Nisan 2010 17:43:54
      Yan taraftaki ses tuşu basılı kalıp ses sıfıra iniyordur, ona bir dikkat edin.

quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

quote:

Orijinalden alıntı: sehirli7

Bu banada çok olmaya başladı. Telefon çalmıyor ama bir bakıyorum 4 - 5 tane cevapsız çağrı var. Bir kaç sefer de sadece titreşimde çaldığını gördüm. Yani herhangi bir zil sesi çıkmıyordu sadece titreşimdeymiş gibi çalışıyordu telefon.
      |
      |

Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar : CARNIVALE, basilisk lizard, screamtoronto, SERDAR2008 , Gaddar Davut, SIBGATULLAH, marcio_nobre , badboyzzz , MENEME2002, aaax, _trapzone_ , elfen_lied, mucoyaho, serdar1457, baltacifatih, math_tiger, oguz_35, degidide, yunus902, Man of Steel, mehdrive, Masdera, eczmgulden, Dark Territory, polyo, ahmetk80, diabolical, 42_JeoGenc_42, germinall, sebocuu,
    • Er
      7 Mesaj
      22 Nisan 2010 19:08:58
      route66 navi kurdum az önce çok güzel ve stabil çalışıyor arkdaşlar.tavsiye ederim.igo'yla faln uğraşmayın derim.
      |
      |

• Çavuş
      70 Mesaj
      22 Nisan 2010 19:30:30
      bir türlü gps işini halledemedim bu route 66 indirebileceğimiz bir yer varmı birde kolay kuruluyormu
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      22 Nisan 2010 19:35:34
      quote:

Orijinalden alıntı: ncbn

bir türlü gps işini halledemedim bu route 66 indirebileceğimiz bir yer varmı birde kolay kuruluyormu

evet çok kolay kuruluyor,birazdan linki vericem ordan pc indir,hafıza kartını pc tak,rardan çıkar 2577 ve data klasorlerini ayrı ayrı hafıza kartın iiçine at hafıza kartını çıkar sd kartı tlf tak 5 saniye sonra kendi kendine otomatik kuruyor.yönergeleri izle ve kur.vericem sitede'de nasıl kurulucağını yazmışlar.gps harika çalışıyor.

http://www.ctrlpda.com/showthread.php?tid=4067

download bölümünden her hangi birine tıkla indir.hepsi aynı upload yapan arkdaş farklı sitelerden yapmış kafan karışmasın. :) kolay gelsin
      |
      |

• Çavuş
      70 Mesaj
      22 Nisan 2010 19:41:07
      eyvallah hocam eline sağlık birde bunu deniyeyim
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      22 Nisan 2010 19:43:39
      quote:

rica ederim,

iyi haberlerini bekliyoruz. ;)
      |
      |

• Onbaşı
      32 Mesaj
      22 Nisan 2010 20:16:21
      ark.lar benim ekrandaki hava durumunda 3 gün önce bulunduğum ilçenin hava durumunu gösteriyor.
      Başka ilçede olmama rağmen hala değişmiyor. wi-fi la bağlandım güncelle dedim, gprs lede dedim yine olmuyor. 5 günü gösterende sürekli değişiyor hava durumu. ana ekrandaki sabit kaldı öyle.
      böyle bişey yaşayan varmı yada çözümünü bilen..
      |
      |

• Yarbay
      2067 Mesaj
      22 Nisan 2010 20:19:16
      herkesin htc si hayirli olsun.bu alette data kullanim miktarina nerden bakiyoruz? bu arada mobil bankacilikta flash sorunu cekenler TEB.com.tr bireysel internet subesini deneyebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      22 Nisan 2010 22:41:16
      Selamlar,

Bir şey de ben soracağım:

Gelen aramayı geri çevirdiğimizde (meşgul verdiğimizde) ekran hemen değişmiyor yani geriye aramak için 2-3 sn. beklemek zorunda kalıyoruz. Sizde de bu durum böyle mi? Hemen reddedesiye reaksiyon oluyor mu?

Tşkler, saygılar..
      |
      |

Herşeyin güzel olması için..
    • Yüzbaşı
      584 Mesaj
      22 Nisan 2010 23:11:50
      quote:

Orijinalden alıntı: memomur

Selamlar,

Bir şey de ben soracağım:

Gelen aramayı geri çevirdiğimizde (meşgul verdiğimizde) ekran hemen değişmiyor yani geriye aramak için 2-3 sn. beklemek zorunda kalıyoruz. Sizde de bu durum böyle mi? Hemen reddedesiye reaksiyon oluyor mu?

Tşkler, saygılar..

bahsettiğiniz durum bende de görüşme yapıp telefonu kapatınca oluyo çarpıya bassamda ana menüye dönmek için 2-3 saniye falan bekliyor

birde wm için yazılım indirebileceğimiz türkçe bir site bilen varmı eldekilerin hepsinde içerik dar gibi gözüküyor.
      |
      |

• Emekli Yönetici
      3260 Mesaj
      22 Nisan 2010 23:33:23
      Arkadaşlar genel bir özet olsun diye yazayım dedim,

Kontörün/Param gitmesin diyenler, NoData programını kurabilir; denedim, google map'a girince haritayı yükleyemiyor, bağlantı hatası veriyor, yani bağlantıyı kesiyor garanti. Kullanacağınız zaman kaparsınız programı.

Dizi, film izlemek isteyenler, TCMPM'yi öneririm (alternarif olarak Divx Player for Mobile olarak aratabilirsini, CorePlayer kullanabilirsiniz vd.). Ayrıca Format Factory'i kurdum. Avi olan 365 mb'lık dosyayı altyazıyı da gömerek 15 dk içinde 320*240 ve mp4 formatında çevirdi ve sorunsuz, takılmadan izledim, Lostu cepten takip ediyorum artık :)

Navigasyon diyenler, bu ya da bir önceki sayfadan verilen link ile Route 66'yı hafıza kartına kurdum aynen belirtildiği gibi hafıza kartını takıp çıkartınca hiç bir ekstra ayar yapmadan canavar gibi çalışıyor. (detay ama kullananlar bilir, uzun süre igo 8 kullanmıştım, arayüzü çok güzel ancak route'yi ilk defa kurdum ve çok daha beğendim sadeliğini)

Arayüzü değiştirmek isteyenler SBP Mobile Shell ile (ben artık sıkıldım 1 sene eski hp ipaq 614'de kullandığım için) çok farklı arayüzler kullanabilir, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Not: bu sayfayı favorilerinize eklemenizi tavsiye ederim, eklediğim her programı bu mesajın içine ekleyeceğim
      |
      |

Adımı referans vererek işlem yapmaya çalışan kimseye güvenmeyin. Forumdaki kimseye maddi manevi olarak kefil değilim.

psnID: fatihplays4 //Fifa18 ekleyin kapışalım :)

• Çavuş
      70 Mesaj
      23 Nisan 2010 00:10:38
      quote:

Orijinalden alıntı: hasansolak

quote:

rica ederim,

iyi haberlerini bekliyoruz. ;)

tekrar sağol hocam tam ilaç oldu bu :)
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      23 Nisan 2010 11:46:23
      Arkadaşlar eski telefon kullanicilari,bu telefonu almayı düşünenlere tam olarak beğenmedikleri ozellikleri sıralayabilirler mi? forumu okuyabildiğim kadarıyla hep iyi özelliklerinden bahsedilmiş. problem yaşanan taraflarını da öğrenelim dokunmatiği falan nasil
      |
      |

HızlıCevap

Reklamlar
türksohbet.net
modasor
SEO
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,509
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.