Şimdi Ara

HTC Sensation XL video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
58.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biz bu filmi daha önce Nokia dan izlemiştik
    ama HTC bu filmi çok sevmis olacak ki devamini çevirmiş
    tebrikler HTC !
  • ölü doğdu bile denmez buna. neresinden tutsan elinde kalıyor. tasarım desen gider arc s alırsın, ekran boyutu desen galaxy note alırsın, donanım desen galaxy s2. üstüne üstlük bütün bu telefonlardan daha pahalıya satılıyor. 2000tl verip alanlara yazık.
  • Ben Galaxy III için para biriktirmeye başladım nasipse çıktan bir süre sonra alıcam. Diğerlerinin ne yaptığı çok da önemli değil. Samsung bu işi Apple kadar iyi biliyor.....
  • Sırf beats audio logosu ve kulaklık için o kadar paraya değmez. Tek çekirdekli telefon alacaksanız gidin Xperia ARC veya NEO alın. Yanına da çok istiyorsanız 300-400 TL ye iBeats alın geçin. Hiç olmazsa ekranı bravia ve çözünürlük çok iyi ve arkasında SONY var...
  • Önceki yorumuma ek olarak, şu videoları daha kaliteli bi kamera ile çekseniz çok güzel olacak gerçekten.HD diye seçenek var ama HD kalitenin HD ile uzaktan yakından alakası yok
  • Şu ekran hakkında yorum yapanlar önce telefonu elinize alın inceleyin ondan sonra yorum yapın.
  • ben elime alıp inceledim.çözünürlük çok kötü.renk dağıtıyor.htc nokia gibi olacak.bu ekrana tek çekirdek 768 mb ram.zaten htc nin kendi yazılımları ramin yarısını yiyor.kesinlikle değmez.hele fiyatı 1900 küsür.sgs2 veya iphone 4 alın daha iyi..şu an dünyada en iyi ekran sony xperia s ve 342 ppi ile geliyor.bu telefondan ucuza satılır...htc out.sony in...
  • Ekran çözünürlüğü o ekrana çok kötü olsada ekran parlaklığı s2 ve diğer amoled ekranlarla rahatca yarışır.Ekran gerçekten çok ince ve parlak çözünürlük düşük diye yorum yaptım bende ama gerçekten kaliteli ekran
  • Şu videoda bir tek kısa filmi beğendim. O da zaten ödüllüymüş.
  • htc böyle devam ederse gözümden düşecek...

zaten şu android çılgınlığını anlamıyorum açın dh de son 25 androidli inceleme videosunu izleyin yazılım olarak hiç bişeyin değişmediğini görürsünüz adamlar çözünürlüğü ayarlıyor bi de bi iki ikon yenileme al sana bilmemkaç sürüm millette yiyor. yahu şunun müzikçalarının yaptığını ben yerden yere vurduğum 5800 ımda yapıyorum adamlar yeni koymuş tamam bende nefret ediyorum nokia dan iyi kazık yedik ama nokia yapınca yazıyoruz htc samsung yapınca gözardı ediliyor androidli hiç bi telefonda google maps ın adam gibi çalıştığını göremezsiniz bana hiçbişey ifade etmiyor symbian varken parladı şu anda hiç bi artısı yok androidin bence gelecek windows ta htc kalitesini konuşturup adam gibi bişeyler yaparsa iyi olur yoksa böyle ucuz nokia numaralarıyla çok müşteri arar...
  • kardesim sen bu telefonlari daha eline almamissin ben denedim diyorum...her yazilan donanim miktari ile hiz yüksek olyasdi ... iphone hepsinden geri kalmasi lazimdi...... hem telefon hizi baska tarayici hizi perfrmansi baska birsey cok bildigin burdan belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayk24 -- 16 Ocak 2012; 0:54:14 >
  • Samsung Galaxy S3 ü bekleyin.....
  • bu htc firmasının formları arastıran çalışanı yok galiba %90 olumsuz yorum almış hala akıllanmamiş.
  • video daki kısa film çok güzelmiş... adı ne ki çok merak ettim ?
  • htc markası tam bir fiyasko ve tamamiyle deli saçması
  • Gereksiz bir ara model. Yap ram'ini 1GB. Yap islemcisini 1,5 çift çekirdek yap ekranını 720 alalım. Ben bunu almak için bir neden göremiyorum.
  • şu an 3 sene önce baya para verip aldığım s8003 kullanıyorum bu tip elegance statüsündeki telefonları türkiyede 200 usd altına düşene kadar almayacağım...
  • Galaxy S2'i incelemesinde teli yerden yere neredeyse vurdunuz.
    Şu an cihaz yer yüzünün en iyi akıllı telefonu.
    Ama gel görki HTC'e özel muamele son gaz devam ediyor.
    Tanıtımı yapılan telefon müzik haricinde (ki optimizasyon sorunu yüksek)yeni bir şey kesinlikle katmıyor piyasaya.
  • Telefonu bayide inceledim. Gayet güzel, kullanımı keyifli. Tek problemi fiyatı. Bu fiyatı koyunca tüm yorumlar donanım karşılaştırması ve eksikliklerine yönelik olmuş. Fiyatına bakmadan firmayı eleştirenler neden her çıkan telefon en son çıkan donanımları, en hızlı işlemcileri kullanmak zorunda olsun ki? Root yapmayan, sürekli rom yüklemeyen standart kullanıcı için yeterli bir cihaz. Araba alırken herkes gidip Ferrari mi alıyor? Fiyatı 1200-1300TL seviyelerinde olsa gayet alınabilir bir telefon olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murano55

şu an 3 sene önce baya para verip aldığım s8003 kullanıyorum bu tip elegance statüsündeki telefonları türkiyede 200 usd altına düşene kadar almayacağım...

al benden de o kadar... zaten değişen hiçbişey yok bişey kaçırmıyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.