Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rom yaparken.htc yazısı ve beyaz ekran var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archeuscaine

Arkadaşlar ilk sayfadaki oyun linklerinin çoğu kırık acaba oyunları direk indirebileceğimiz bir site varmı ben denedim baya bişeyler ama ya uygun çıkmadı yada linkler ölü bana özellikle asphalt 6 ve spiderman oyunu lazım birde cames cameron avatar yardımcı olabilecek varmı acaba?

http://www.mobilephonetalk.com/showthread.php?95226-Gameloft-HD-Games-(HTC-Sensation-Z710e)&s=cca48e0eac6f5730343b82dd66361e23
    bikaç bişe var

• quote:

Orijinalden alıntı: eysinco

rom yaparken.htc yazısı ve beyaz ekran var.

rom yüklerken ilk açlışı 4-5 dakikayı bulabiliyor, sende bu süre biraz daha fazla olabilir, istersen 6-7 dakika kadar bekle. ünlem işareti ve android adam falan yok sanırım
  • rom sevdasına tellerın bıosun uçurcanızz:) aman tıkkat!!!
  • sadece beyaz ekran var ve ortasında htc yazıyor.pişman oldum şu rot rom işine bulaştığıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: charisma082

rom sevdasına tellerın bıosun uçurcanızz:) aman tıkkat!!!

romla telefon uçmaz, uçması imkansız. s-off ve root olduysanız rom yüklemek sıfır sorunlu bir iştir. olmadımı, kartı çıkart telefondan , tak pc ye, biçimlendir, yükle istediğin romu, tak yeniden telefona, bootloader ile aç, kurulsun bu kadar. sıfır sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysinco

sadece beyaz ekran var ve ortasında htc yazıyor.pişman oldum şu rot rom işine bulaştığıma

hiç bir şey yapamıyorsan, pil çıkart tak, bootloader ile aç, backup restore den restore yap, telefon en son düzgün hali ile açılır. sonra tekrar ne istiyorsan yaparsın
  • Cihazı almadan tüm terimleri öğrendim teorik olarak.
    S-off yapıp root olup rom yükleyen var da tekrar S-on deneyen yok sanırım. En kötü ihitmali düşünerek bozulursa garantiye göndermeden s-on yapma işlemini sorunsuz yapabilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Cihazı almadan tüm terimleri öğrendim teorik olarak.
    S-off yapıp root olup rom yükleyen var da tekrar S-on deneyen yok sanırım. En kötü ihitmali düşünerek bozulursa garantiye göndermeden s-on yapma işlemini sorunsuz yapabilen var mı acaba?

Bizim forumda daha duymadım ama xda da yapanlar var,yalnız s-on işlemi biraz sıkıntılı bir işlemmiş.Eğer işlemler sırasıyla ve doğru şekilde yapılmazsa telefonlar brick olabiliyor.Zaten s-on nasıl yapılır falan diye açılan konuların en üst kısmına hemen uyarı yazısı yazıyorlar "Dikkat edin yoksa telefon cortlar" tarzında :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcik

quote:

titanium backup ile yedekleri yüklerken, toplu işler menüsünden geri yükle yapıyorsun sanırım, bu kısımda sadece program ve oyunları işaretle, diğer tüm android ayar ve detay özelliklerin işaretini kaldır, o zaman bu sorun olmaz,

edit: şu ana kadar blood and glorry nin çalışmaması haricinde ne bir hata mesajı ne bir donma, reset vs olmadı. oyunda sanırım başka sebeplerden dolayı oynamıyor, çözmeye çalışıyorum.

titaniumu verdiğin linkten yükledim teşekkurler tekrar toplu işler menüsünde oyunlar ve programları nerden işaretliyorum onu bulamadım. ama sanırım ben gmaili aktıif ettiğim an yine aynı sorunla karşılaşacağım sanırım.

üstat bunların hepsini yaptım dünde evde uğraştım bir dönem düzeldi sonra yine hata verdi telefonu aldığımdan şimdiye hiç bir yazılımda böyle hata vermemişti rom yükleniyor sorunsuz problem yok titaniumdanda geri yüklemeyi dediğin şekilde yaptığım halde her hangi google ve benzeri bir acountu eşitlemek için kullanıcı adı şifre girdikten sonra com.android beklenmeyen şekilde durdu ekranına giriyor ve kesinlikle düzelmiyor sanırım ben bunu kullanamayacağım başka bir room geçim en iyisi dünden bu saate sırf çalıştırım diye uğraştım vallahi olmassa insertcoine bakacağım zaten 4.0.1 ler gelmeye başladı yazılımlarla

• quote:

Orijinalden alıntı: goldberg88

quote:

Orijinalden alıntı: maksimu_s

arkadaşlar ses ile mesaj yazmayı internet bağlantısı olmadan yapabileceğimiz bir program var mı? sesle not falan...
    en son svox kurdum ama olayı tam anlamadım.. yine tuşlarda google sesli komut çıkıyor o da internet bağlantısı istiyor...yardımcı olursanız sevinirim...

o svox varya çok fena patladı , bende aynen senin gibi internet baglantısına ihtiyac duymadan mesaj yazabileceğim bir uygulama arıyorum ama sanırım bu istediğimiz şu an biraz advance durumda.

svox sesli okuma programı, yazma işlemini yapamaz. Şuan bildiğim kadarıyla sesli yazma işlemini google yapıyor o da interneti kullanıyor malesef. Başka program var mı bilmiyorum bulursam haberiniz olur zaten =)

• quote:

quote:

quote:

titanium backup ile yedekleri yüklerken, toplu işler menüsünden geri yükle yapıyorsun sanırım, bu kısımda sadece program ve oyunları işaretle, diğer tüm android ayar ve detay özelliklerin işaretini kaldır, o zaman bu sorun olmaz,

edit: şu ana kadar blood and glorry nin çalışmaması haricinde ne bir hata mesajı ne bir donma, reset vs olmadı. oyunda sanırım başka sebeplerden dolayı oynamıyor, çözmeye çalışıyorum.

titaniumu verdiğin linkten yükledim teşekkurler tekrar toplu işler menüsünde oyunlar ve programları nerden işaretliyorum onu bulamadım. ama sanırım ben gmaili aktıif ettiğim an yine aynı sorunla karşılaşacağım sanırım.

üstat bunların hepsini yaptım dünde evde uğraştım bir dönem düzeldi sonra yine hata verdi telefonu aldığımdan şimdiye hiç bir yazılımda böyle hata vermemişti rom yükleniyor sorunsuz problem yok titaniumdanda geri yüklemeyi dediğin şekilde yaptığım halde her hangi google ve benzeri bir acountu eşitlemek için kullanıcı adı şifre girdikten sonra com.android beklenmeyen şekilde durdu ekranına giriyor ve kesinlikle düzelmiyor sanırım ben bunu kullanamayacağım başka bir room geçim en iyisi dünden bu saate sırf çalıştırım diye uğraştım vallahi olmassa insertcoine bakacağım zaten 4.0.1 ler gelmeye başladı yazılımlarla

bu gün biraz yoğundum sana yazamadım birtürlü, bende de akşam saatlerinde aynı hata mesajı çıkmaya başladı, imzamdaki tavsiye roma döndüm

• quote:

Orijinalden alıntı: craft35

quote:

Orijinalden alıntı: goldberg88

quote:

Orijinalden alıntı: maksimu_s

arkadaşlar ses ile mesaj yazmayı internet bağlantısı olmadan yapabileceğimiz bir program var mı? sesle not falan...
    en son svox kurdum ama olayı tam anlamadım.. yine tuşlarda google sesli komut çıkıyor o da internet bağlantısı istiyor...yardımcı olursanız sevinirim...

o svox varya çok fena patladı , bende aynen senin gibi internet baglantısına ihtiyac duymadan mesaj yazabileceğim bir uygulama arıyorum ama sanırım bu istediğimiz şu an biraz advance durumda.

svox sesli okuma programı, yazma işlemini yapamaz. Şuan bildiğim kadarıyla sesli yazma işlemini google yapıyor o da interneti kullanıyor malesef. Başka program var mı bilmiyorum bulursam haberiniz olur zaten =)

benimde istediğim pdf kitaptan okumasını sağlamak.
    apk ları yükledim ama, programın nasıl çalıştığını ve okutma işlemini nasıl yaptıracağımı çözemedim

• Bu telefon şu an en hesaplı nerde satılıyor

vatanda %25 indirimli 1371 tl sizce bu fiyat iyi mi?
  • BENİ EKLEYİN
  • @dreamnej,

Hocam şu tavsiye rom'unuzu bende denemek istiyorum..
    Neleri kurmamız gerekiyorsa indirebileceğimiz linkler ile vermeniz mümkün mü acaba?

Şimdiden teşekkürler..
  • ICS sensetionlarda ocak ortalarında diye HTC nin kendi sitesinde yayınlan mıştı 5-6 modeli kapsıyordu ICS
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_boy_28

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar yıl başından sonra sensation veya xe modelini almayı düşünüyorum. Bilinen sorun olarak sensationda ekranda toz ve dokunmatil algı sorunu olduğunu okumuştum. İkisinden birini alsam bahsettiğim sorunlar olur mu?

ben 12 gün önce aldım. henüz bir sorun yok... iyi bir silikon kılıf alıp taktım... (momax pro icase ) toz genelde kulaklık çıkışından yada ekran kenarından girebilir. bunu iyi koruman gerekli.. sensation XE almanı öneririm. :)

Fiyatı iyi gibi hbde, kredi kartını halledebilirsem taksiti kolay olacak inşallah. Kılıfa gerek var mı ekranı tamamen çizilmez mi yoksa çizilmeye dayanıklı mı?

quote:

Orijinalden alıntı: tamirci14

quote:

Arkadaşlar yıl başından sonra sensation veya xe modelini almayı düşünüyorum. Bilinen sorun olarak sensationda ekranda toz ve dokunmatil algı sorunu olduğunu okumuştum. İkisinden birini alsam bahsettiğim sorunlar olur mu?

Dokunmatik sorununu kim nerden çıkartıyo.
    İlk güncellemelerden sonra kalmadı öyle bişey...

İlk güncellemeden sonra sorunun çözüldüğünü bilmiyodum çünkü kendimi bi anda sensation başlığında buldum, ilk baktığımda o sorunlar vardı daha da bakmadım sorunlu diye.

vodafone den al daha iyi olur. telefonu alır almaz yapmanı tavsiye ettiğim şey hemen 1 adet momax pro icase isimli silikon kılıfı almak... ve ayrıca en iyi koruma olan IPG ekran koruyucuyu almak... full bady kit almana gerek yok... uygulayabilirsen full al... temiz bakarsan problem yaşamazsın... ben yedek batarya ve harici şarj cihazı da aldım... rahatım :) sensation XE gibisi yok inan... şimdiden pek fazla övmek istemiyorum ama şu ana kadar bir sorunum yok elhamdulillah..:) bide taiwan üretimli olmasına özen göster... ayrıca rom mom yükleme... üzerinde olan sistem yeterli sana... fazla fanteziye gerek yok... yanlış bişeyde uğraştırır seni... üzülürsün.. :)

Fiyat bilgisi de verebilir misin bulabileceğim yeri söylesen de yeterli, güvenilir olsun yani:) Ekranın çizilme riski var değil mi çizilmeme imkanı yoktur heralde, cebimde sadece telefon taşımama rağmen sürekli ekran çizildi 5800da, gerçi ekran teknolojileri bir değil ama belirtmek istediğim cepte telefonu yalnız taşıdığımdı:) İnşallah yaşamazsın, alınca da ben yaşamam inşallah:D
    Üretim dışında garanti servisine de dikkat edeyim mi peki?
    Rom yüklemeyi düşünmüyorum bana sadece kendisi yeter:D

garantili alacaksan dediğim vodafon dan alman yeterli.. edindiğim bilgiye göre 1750 - 1800 gibi olur.... garantili hemde... ama yok garantisiz alacam dersen pasaport kayıtlı 1350 ye bulursun... ben öle aldım... kaydı kendin yapacaksan 1250 yede bulursun.. istanbul sirkeci doğubank tan... kafam rahat olsun garantili olsun dersen belirttiğim fiyata razı isen öle alırsın :)) ekran kolay çizilmez ama iz yapabilir... yinede korumanda fayda var... IPG full bady koruma alırsın.. hızlıal.com dan.. belirttiğim silikon kılıfıda aldınmı tamamdır... ekstra almak istediğin bişey oldumu yönlendiririm seni... güvenilir yerden alırsın..

Hepsiburada da 1850tl, vodafone kontratlı felan yapıp biraz daha eklemeyle verir telefonu. Kontratsız olursa zaten ordan başka yerde bulacağımı sanmıyorum. Telefon konusunda şanssızlık var bende, aldığım telefon illa garantiye gidiyo o yüzden yurt dışı almam mümkün değil yine de öneriler için sağolun telefon Allah'ın izniyle elime geçerse o zaman yine sorular sorarım:D

vodafon da artık alamaz sınız arkadaşlar. Dün ist forumdaydım vodafona ugradık saturnde çalışan arkadaşım da alacaktı ancak kampanyalı olarak artık bittiğini söylediler

• quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

@dreamnej,

Neleri kurmamız gerekiyorsa indirebileceğimiz linkler ile vermeniz mümkün mü acaba?

Şimdiden teşekkürler..

http://www.sensa tionturkiye.com/romlar/83-once_rom-v102-no-sense-ashell-arayuz.html ARADAKİ BOŞLUĞU KAPAT
    YALNIZ BU BENİM İMZAMDAKİ ROMUN YENİSİ, BEN PEK BEĞENMEDİM, SORUN YAŞADIM, ONUN İÇİN İLK VERSİYONU KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM, ONA DA BURAYA LİNK EKLERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamnej -- 23 Aralık 2011; 14:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

@dreamnej,

Şimdiden teşekkürler..

http://www.sensa tionturkiye.com/romlar/83-once_rom-v102-no-sense-ashell-arayuz.html ARADAKİ BOŞLUĞU KAPAT

Harikasın hocam, tekrar teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.